2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2006-07 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2006 Elbasani Ekranas
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2006 TVMK Hafnarfjarðar
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2006 Linfield Gorica
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2006 Birkirkara B36
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2006 Pyunik Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2006 Sioni Bakı
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2006 Dudelange Rabotnički
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2006 Shakhtyor Soligorsk Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2006 Liepājas Metalurgs Aktobe
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2006 Cork City Apollon Limassol
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2006 MYPA The New Saints
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2006 Ekranas Elbasani
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2006 Bakı Sioni
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2006 Rabotnički Dudelange
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2006 Sheriff Tiraspol Pyunik
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2006 B36 Birkirkara
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2006 Hafnarfjarðar TVMK
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2006 The New Saints MYPA
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2006 Gorica Linfield
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2006 Široki Brijeg Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2006 Apollon Limassol Cork City
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2006 Aktobe Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2006 Ekranas Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 Heart of Midlothian Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 Mladá Boleslav Vålerenga
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 Sheriff Tiraspol Spartak Moskva
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 Liepājas Metalurgs Dynamo Kyiv
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 Hafnarfjarðar Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 Levski Sofia Sioni
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 Djurgårdens Ružomberok
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 Fenerbahçe B36
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 Zürich Red Bull Salzburg
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 Debrecen Rabotnički
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 Cork City Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 København MYPA
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2006 Gorica Steaua București
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2006 B36 Fenerbahçe
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 Legia Warszawa Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 Red Bull Salzburg Zürich
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 Sioni Levski Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 Rabotnički Debrecen
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 Vålerenga Mladá Boleslav
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 Široki Brijeg Heart of Midlothian
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 Dinamo Zagreb Ekranas
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 Crvena Zvezda Cork City
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 Spartak Moskva Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 Ružomberok Djurgårdens
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 Steaua București Gorica
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 MYPA København
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2006 Dynamo Kyiv Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2006 Dinamo Zagreb Arsenal
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2006 Austria Wien Benfica
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 Galatasaray Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 Levski Sofia Chievo Verona
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 Heart of Midlothian AEK
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 Lille Rabotnički
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 Dynamo Kyiv Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 CSKA Moskva Ružomberok
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 Slovan Liberec Spartak Moskva
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 Standard Liège Steaua București
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 København Ajax
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 Hamburger Osasuna
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 Red Bull Salzburg Valencia
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 Milan Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 Shakhtar Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2006 Liverpool Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2006 Valencia Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2006 Osasuna Hamburger
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2006 Crvena Zvezda Milan
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2006 Maccabi Haifa Liverpool
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2006 Benfica Austria Wien
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2006 Spartak Moskva Slovan Liberec
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2006 Ajax København
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2006 Mladá Boleslav Galatasaray
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2006 Arsenal Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2006 AEK Heart of Midlothian
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2006 Chievo Verona Levski Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2006 Legia Warszawa Shakhtar
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2006 Ružomberok CSKA Moskva
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2006 Rabotnički Lille
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2006 Fenerbahçe Dynamo Kyiv
Classificació Fase 3 (tornada) 23/08/2006 Steaua București Standard Liège
Fase de grups partit 1 12/09/2006 Roma Shakhtar
Fase de grups partit 1 12/09/2006 Chelsea Werder Bremen
Fase de grups partit 1 12/09/2006 Barcelona Levski Sofia
Fase de grups partit 1 12/09/2006 Sporting de Portugal Inter
Fase de grups partit 1 12/09/2006 Bayern München Spartak Moskva
Fase de grups partit 1 12/09/2006 Galatasaray Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 1 12/09/2006 PSV Liverpool
Fase de grups partit 1 12/09/2006 Olympiacos Valencia
Fase de grups partit 1 13/09/2006 Hamburger Arsenal
Fase de grups partit 1 13/09/2006 Dynamo Kyiv Steaua București
Fase de grups partit 1 13/09/2006 Olympique Lyonnais Real Madrid
Fase de grups partit 1 13/09/2006 Manchester United Celtic
Fase de grups partit 1 13/09/2006 København Benfica
Fase de grups partit 1 13/09/2006 Porto CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 13/09/2006 Milan AEK
Fase de grups partit 1 13/09/2006 Anderlecht Lille
Fase de grups partit 2 26/09/2006 Lille Milan
Fase de grups partit 2 26/09/2006 AEK Anderlecht
Fase de grups partit 2 26/09/2006 Real Madrid Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 26/09/2006 Steaua București Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 2 26/09/2006 Benfica Manchester United
Fase de grups partit 2 26/09/2006 Celtic København
Fase de grups partit 2 26/09/2006 CSKA Moskva Hamburger
Fase de grups partit 2 26/09/2006 Arsenal Porto
Fase de grups partit 2 27/09/2006 Valencia Roma
Fase de grups partit 2 27/09/2006 Shakhtar Olympiacos
Fase de grups partit 2 27/09/2006 Werder Bremen Barcelona
Fase de grups partit 2 27/09/2006 Spartak Moskva Sporting de Portugal
Fase de grups partit 2 27/09/2006 Inter Bayern München
Fase de grups partit 2 27/09/2006 Liverpool Galatasaray
Fase de grups partit 2 27/09/2006 Girondins de Bordeaux PSV
Fase de grups partit 2 27/09/2006 Levski Sofia Chelsea
Fase de grups partit 3 17/10/2006 Porto Hamburger
Fase de grups partit 3 17/10/2006 Anderlecht Milan
Fase de grups partit 3 17/10/2006 Steaua București Real Madrid
Fase de grups partit 3 17/10/2006 Dynamo Kyiv Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 3 17/10/2006 Celtic Benfica
Fase de grups partit 3 17/10/2006 Manchester United København
Fase de grups partit 3 17/10/2006 CSKA Moskva Arsenal
Fase de grups partit 3 17/10/2006 Lille AEK
Fase de grups partit 3 18/10/2006 Werder Bremen Levski Sofia
Fase de grups partit 3 18/10/2006 Olympiacos Roma
Fase de grups partit 3 18/10/2006 Chelsea Barcelona
Fase de grups partit 3 18/10/2006 Inter Spartak Moskva
Fase de grups partit 3 18/10/2006 Sporting de Portugal Bayern München
Fase de grups partit 3 18/10/2006 Girondins de Bordeaux Liverpool
Fase de grups partit 3 18/10/2006 Galatasaray PSV
Fase de grups partit 3 18/10/2006 Valencia Shakhtar
Fase de grups partit 4 31/10/2006 Barcelona Chelsea
Fase de grups partit 4 31/10/2006 Levski Sofia Werder Bremen
Fase de grups partit 4 31/10/2006 Bayern München Sporting de Portugal
Fase de grups partit 4 31/10/2006 Liverpool Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 4 31/10/2006 PSV Galatasaray
Fase de grups partit 4 31/10/2006 Shakhtar Valencia
Fase de grups partit 4 31/10/2006 Roma Olympiacos
Fase de grups partit 4 31/10/2006 Spartak Moskva Inter
Fase de grups partit 4 01/11/2006 København Manchester United
Fase de grups partit 4 01/11/2006 Real Madrid Steaua București
Fase de grups partit 4 01/11/2006 Olympique Lyonnais Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 4 01/11/2006 Benfica Celtic
Fase de grups partit 4 01/11/2006 Arsenal CSKA Moskva
Fase de grups partit 4 01/11/2006 Hamburger Porto
Fase de grups partit 4 01/11/2006 AEK Lille
Fase de grups partit 4 01/11/2006 Milan Anderlecht
Fase de grups partit 5 21/11/2006 Arsenal Hamburger
Fase de grups partit 5 21/11/2006 AEK Milan
Fase de grups partit 5 21/11/2006 Lille Anderlecht
Fase de grups partit 5 21/11/2006 CSKA Moskva Porto
Fase de grups partit 5 21/11/2006 Benfica København
Fase de grups partit 5 21/11/2006 Celtic Manchester United
Fase de grups partit 5 21/11/2006 Real Madrid Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 5 21/11/2006 Steaua București Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 22/11/2006 Levski Sofia Barcelona
Fase de grups partit 5 22/11/2006 Spartak Moskva Bayern München
Fase de grups partit 5 22/11/2006 Liverpool PSV
Fase de grups partit 5 22/11/2006 Werder Bremen Chelsea
Fase de grups partit 5 22/11/2006 Inter Sporting de Portugal
Fase de grups partit 5 22/11/2006 Valencia Olympiacos
Fase de grups partit 5 22/11/2006 Girondins de Bordeaux Galatasaray
Fase de grups partit 5 22/11/2006 Shakhtar Roma
Fase de grups partit 6 05/12/2006 Olympiacos Shakhtar
Fase de grups partit 6 05/12/2006 Roma Valencia
Fase de grups partit 6 05/12/2006 PSV Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 6 05/12/2006 Galatasaray Liverpool
Fase de grups partit 6 05/12/2006 Bayern München Inter
Fase de grups partit 6 05/12/2006 Sporting de Portugal Spartak Moskva
Fase de grups partit 6 05/12/2006 Barcelona Werder Bremen
Fase de grups partit 6 05/12/2006 Chelsea Levski Sofia
Fase de grups partit 6 06/12/2006 Milan Lille
Fase de grups partit 6 06/12/2006 Anderlecht AEK
Fase de grups partit 6 06/12/2006 Hamburger CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 06/12/2006 Porto Arsenal
Fase de grups partit 6 06/12/2006 København Celtic
Fase de grups partit 6 06/12/2006 Manchester United Benfica
Fase de grups partit 6 06/12/2006 Olympique Lyonnais Steaua București
Fase de grups partit 6 06/12/2006 Dynamo Kyiv Real Madrid
Vuitens de final (anada) 20/02/2007 Real Madrid Bayern München
Vuitens de final (anada) 20/02/2007 Celtic Milan
Vuitens de final (anada) 20/02/2007 PSV Arsenal
Vuitens de final (anada) 20/02/2007 Lille Manchester United
Vuitens de final (anada) 21/02/2007 Roma Olympique Lyonnais
Vuitens de final (anada) 21/02/2007 Barcelona Liverpool
Vuitens de final (anada) 21/02/2007 Porto Chelsea
Vuitens de final (anada) 21/02/2007 Inter Valencia
Vuitens de final (tornada) 06/03/2007 Chelsea Porto
Vuitens de final (tornada) 06/03/2007 Olympique Lyonnais Roma
Vuitens de final (tornada) 06/03/2007 Liverpool Barcelona
Vuitens de final (tornada) 06/03/2007 Valencia Inter
Vuitens de final (tornada) 07/03/2007 Milan Celtic
Vuitens de final (tornada) 07/03/2007 Arsenal PSV
Vuitens de final (tornada) 07/03/2007 Manchester United Lille
Vuitens de final (tornada) 07/03/2007 Bayern München Real Madrid
Quarts de final (anada) 03/04/2007 Milan Bayern München
Quarts de final (anada) 03/04/2007 PSV Liverpool
Quarts de final (anada) 04/04/2007 Roma Manchester United
Quarts de final (anada) 04/04/2007 Chelsea Valencia
Quarts de final (tornada) 10/04/2007 Valencia Chelsea
Quarts de final (tornada) 10/04/2007 Manchester United Roma
Quarts de final (tornada) 11/04/2007 Bayern München Milan
Quarts de final (tornada) 11/04/2007 Liverpool PSV
Semifinal (anada) 24/04/2007 Manchester United Milan
Semifinal (anada) 25/04/2007 Chelsea Liverpool
Semifinal (tornada) 01/05/2007 Liverpool Chelsea
Semifinal (tornada) 02/05/2007 Milan Manchester United
Final 23/05/2007 Milan Liverpool

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Kaká MilanMilan
100.67
Morientes ValenciaValencia
70.70
Crouch LiverpoolLiverpool
70.50
Van Nistelrooy Real MadridReal Madrid
60.86
Inzaghi MilanMilan
60.50
Drogba ChelseaChelsea
60.50
Maksim Shatskikh Dynamo KyivDynamo Kyiv
50.50
Villa ValenciaValencia
50.45
Raúl Real MadridReal Madrid
50.71
Nicolae Dică Steaua BucureștiSteaua București
50.50
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Kaká MilanMilan
100.67
Crouch LiverpoolLiverpool
60.43
Drogba ChelseaChelsea
60.50
Van Nistelrooy Real MadridReal Madrid
60.86
Morientes ValenciaValencia
60.60
Raúl Real MadridReal Madrid
50.71
Inzaghi MilanMilan
40.33
Saha Manchester UnitedManchester United
40.50
Villa ValenciaValencia
40.36
Nicolae Dică Steaua BucureștiSteaua București
40.40
    Nom Equip Pos Minuts
Kaká MilanMilan
1322
Reina LiverpoolLiverpool
1290
Pirlo MilanMilan
1208
Carragher LiverpoolLiverpool
1200
Dida MilanMilan
1188
Seedorf MilanMilan
1149
Xabi Alonso LiverpoolLiverpool
1108
Finnan LiverpoolLiverpool
1108
Agger LiverpoolLiverpool
1099
Van der Sar Manchester UnitedManchester United
1080
    Nom Equip Pos Grogues
Pizarro RomaRoma
5
Albelda ValenciaValencia
5
Ayala ValenciaValencia
5
Sissoko LiverpoolLiverpool
4
Van Bommel Bayern MünchenBayern München
4
Sorin Ghionea Steaua BucureștiSteaua București
4
Sergio Ramos Real MadridReal Madrid
4
Makoun LilleLille
3
Metodija Stepanovski RabotničkiRabotnički
3
Ayhan Akman GalatasarayGalatasaray
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Vugar Guliyev BakıBakı
1
Olexandr Shovkovskiy Dynamo KyivDynamo Kyiv
1
Lauth HamburgerHamburger
1
Ibrahimović InterInter
1
Grosso InterInter
1
Lamey PSVPSV
1
Bonera MilanMilan
1
Schweinsteiger Bayern MünchenBayern München
1
Vyacheslav Sviderskiy ShakhtarShakhtar
1
Menegazzo Girondins de BordeauxGirondins de Bordeaux
1
Gols:
518
Promig golejador:
2.50
Targetes Grogues:
795
Targetes Grogues Per Partit:
3.84
Expulsions:
42
Expulsions Per Partit:
0.20
Victòries locals:
101
Victòries visitants:
51
Empats:
55
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Arsenal: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Levski Sofia: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Liverpool: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Dynamo Kiev: 7 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Liverpool
Inglaterra
15 9 2 4
60%
13%
27%
22 12 25 0
Milan
Italia
15 9 3 3
60%
20%
20%
23 11 19 1
Manchester United
Inglaterra
12 8 0 4
66%
34%
23 13 21 1
Valencia
Espanya
12 5 4 3
41%
33%
26%
19 12 24 0
Chelsea
Inglaterra
12 7 3 2
58%
25%
17%
17 9 24 0
Lille
França
10 4 3 3
40%
30%
30%
12 7 24 1
Roma
Italia
10 5 2 3
50%
20%
30%
13 12 24 0
Arsenal
Inglaterra
10 5 3 2
50%
30%
20%
13 6 16 0
Levski Sofia
Bulgaria
10 3 1 6
30%
10%
60%
9 19 16 1
Dynamo Kyiv
Ucrania
10 3 3 4
30%
30%
40%
18 20 20 1
Bayern München
Alemanya
10 4 4 2
40%
40%
20%
16 11 20 2
København
Dinamarca
10 4 2 4
40%
20%
40%
12 12 12 0
PSV
Països Baixos
10 4 2 4
40%
20%
40%
8 11 9 2
Spartak Moskva
Rússia
10 2 5 3
20%
50%
30%
10 13 15 0
Steaua București
Rumania
10 4 3 3
40%
30%
30%
16 14 26 0
Barcelona
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
14 6 12 0
Porto
Portugal
8 3 3 2
37%
37%
26%
11 7 12 0
Shakhtar
Ucrania
8 3 3 2
37%
37%
26%
10 13 23 2
Inter
Italia
8 3 3 2
37%
37%
26%
7 7 15 3
Real Madrid
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
18 12 13 1
Hamburger
Alemanya
8 1 2 5
12%
25%
63%
8 16 17 3
CSKA Moskva
Rússia
8 4 2 2
50%
25%
25%
9 5 18 0
Celtic
Escocia
8 3 1 4
37%
12%
51%
8 10 17 0
AEK
Grecia
8 4 2 2
50%
25%
25%
11 10 18 0
Galatasaray
Turquia
8 2 2 4
25%
25%
50%
13 15 16 2
Benfica
Portugal
8 3 2 3
37%
25%
38%
11 9 12 0
Olympique Lyonnais
França
8 4 3 1
50%
37%
13%
12 5 17 0
Anderlecht
Bèlgica
6 0 4 2
66%
34%
7 11 11 1
Werder Bremen
Alemanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 5 12 0
Sporting de Portugal
Portugal
6 1 2 3
16%
33%
51%
3 6 13 0
Girondins de Bordeaux
França
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 7 7 1
Olympiacos
Grecia
6 0 3 3
50%
50%
6 11 15 0
Rabotnički
Macedonia del Nord
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 6 15 1
Red Bull Salzburg
Austria
4 2 0 2
50%
50%
4 5 13 1
Crvena Zvezda
Serbia
4 2 0 2
50%
50%
5 3 5 0
Cork City
Irlanda
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 8 0
Liepājas Metalurgs
Letonia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 9 8 0
Sioni
Georgia
4 1 0 3
25%
75%
2 5 10 1
Sheriff Tiraspol
Moldavia
4 1 3 0
25%
75%
3 1 7 0
MYPA
Finlandia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 6 0
B36
Islas Feroe
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 11 9 1
Dinamo Zagreb
Croacia
4 2 0 2
50%
50%
10 8 6 0
Heart of Midlothian
Escocia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 8 3
Gorica
Eslovenia
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 8 8 0
Mladá Boleslav
República Txeca
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 9 8 1
Hafnarfjarðar
Islandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 7 0
Legia Warszawa
Polonia
4 2 0 2
50%
50%
5 4 7 0
Ekranas
Lituania
4 1 0 3
25%
75%
6 10 5 0
Ružomberok
Eslovaquia
4 1 0 3
25%
75%
3 7 4 0
Fenerbahçe
Turquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
12 5 8 1
Široki Brijeg
Bosnia-Herzegovina
4 2 1 1
50%
25%
25%
2 3 10 0
Shakhtyor Soligorsk
Bielorrusia
2 0 0 2
100%
0 2 5 1
Birkirkara
Malta
2 0 1 1
50%
50%
2 5 7 1
TVMK
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 0
Pyunik
Armenia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 0
Bakı
Azerbaijan
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 2
Dudelange
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Linfield
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
Debrecen
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
2 5 6 2
Aktobe
Kazajistán
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 1
Zürich
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Apollon Limassol
Chipre
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Osasuna
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 5 0
Ajax
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Standard Liège
Bèlgica
2 0 1 1
50%
50%
3 4 7 1
Slovan Liberec
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1
The New Saints
Gales
2 0 0 2
100%
0 2 1 0
Chievo Verona
Italia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 1
Vålerenga
Noruega
2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
Austria Wien
Austria
2 0 1 1
50%
50%
1 4 8 0
Djurgårdens
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 1
Maccabi Haifa
Israel
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Elbasani
Albania
2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0