prev Europa League2015-16 next

Matches

Type Date Home Result Visitor
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2015 Renova Dacia Chișinău
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2015 Niederkorn Shamrock Rovers
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2015 Balzan Željezničar
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 MTK Budapest Vojvodina
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 VPS AIK
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Laçi Inter Baku
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Alashkert St. Johnstone
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Kruoja Jagiellonia
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Shirak Zrinjski
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Ordabasy Beitar Jerusalem
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Newtown Valletta
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 La Fiorita Vaduz
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Budućnost Spartaks Jūrmala
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Jelgava Litex Lovech
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Birkirkara Ulisses
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 UCD Dudelange
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Crvena Zvezda Kairat
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Cork City KR
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Linfield NSÍ
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 West Ham Lusitans
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Glenavon Shakhtyor Soligorsk
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Glentoran Žilina
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Shkëndija Aberdeen
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Neftçi Podgorica
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Olimpic Sarajevo Spartak Trnava
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Dinamo Tbilisi Qäbälä
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Saxan Apollon Limassol
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Domžale Čukarički
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Celje Śląsk Wrocław
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Broughton Lokomotiva Zagreb
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Europa FC Slovan Bratislava
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Botoşani Tskhinvali
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Strømsgodset Partizani
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Trakai HB
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Sheriff Tiraspol Odd
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Differdange Bala
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Brøndby Juvenes-Dogana
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Sillamäe Hajduk Split
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Go Ahead Eagles Ferencváros
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Debrecen Sutjeska
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Atlantas Beroe
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Lahti Elfsborg
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Skonto St Patrick's
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Dinamo Batumi Omonia
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Aktobe Nõmme Kalju
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Sant Julià Randers
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Flora Rabotnički
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Seinäjoki Hafnarfjarðar
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Kukësi Torpedo Zhodino
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Víkingur Reykjavík Koper
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2015 Víkingur Gøta Rosenborg
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2015 Shamrock Rovers Niederkorn
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Sutjeska Debrecen
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Ferencváros Go Ahead Eagles
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 NSÍ Linfield
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Śląsk Wrocław Celje
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Partizani Strømsgodset
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Spartak Trnava Olimpic Sarajevo
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Koper Víkingur Reykjavík
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Juvenes-Dogana Brøndby
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Vojvodina MTK Budapest
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Jagiellonia Kruoja
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Podgorica Neftçi
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 St Patrick's Skonto
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Čukarički Domžale
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 HB Trakai
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Bala Differdange
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Valletta Newtown
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 St. Johnstone Alashkert
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Aberdeen Shkëndija
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Hafnarfjarðar Seinäjoki
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Željezničar Balzan
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 KR Cork City
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Rabotnički Flora
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Litex Lovech Jelgava
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Dacia Chișinău Renova
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Vaduz La Fiorita
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Kairat Crvena Zvezda
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Spartaks Jūrmala Budućnost
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Nõmme Kalju Aktobe
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Omonia Dinamo Batumi
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Qäbälä Dinamo Tbilisi
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Tskhinvali Botoşani
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Torpedo Zhodino Kukësi
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Inter Baku Laçi
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Dudelange UCD
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Ulisses Birkirkara
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Shakhtyor Soligorsk Glenavon
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Rosenborg Víkingur Gøta
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Slovan Bratislava Europa FC
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Odd Sheriff Tiraspol
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Apollon Limassol Saxan
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Hajduk Split Sillamäe
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Beroe Atlantas
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Beitar Jerusalem Ordabasy
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 AIK VPS
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Randers Sant Julià
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Lusitans West Ham
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Zrinjski Shirak
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Žilina Glentoran
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Elfsborg Lahti
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2015 Lokomotiva Zagreb Broughton
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Cherno More Dinamo Minsk
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Kairat Alashkert
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Jelgava Rabotnički
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Dacia Chișinău Žilina
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Randers Elfsborg
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Skonto Debrecen
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Shakhtyor Soligorsk Wolfsberg
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Mladá Boleslav Strømsgodset
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Rijeka Aberdeen
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Hapoel Be'er Sheva Thun
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Čukarički Qäbälä
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Hafnarfjarðar Inter Baku
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 KR Rosenborg
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Legia Warszawa Botoşani
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Shamrock Rovers Odd
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 West Ham Birkirkara
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Inverness Astra
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Śląsk Wrocław Göteborg
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Jagiellonia Omonia
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Vojvodina Spartaks Jūrmala
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Ferencváros Željezničar
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Beroe Brøndby
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Slovan Bratislava UCD
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Spartak Trnava Linfield
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Trabzonspor Differdange
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Lokomotiva Zagreb PAOK
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Vaduz Nõmme Kalju
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 København Newtown
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Charleroi Beitar Jerusalem
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Kukësi Podgorica
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 AIK Shirak
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Apollon Limassol Trakai
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2015 Koper Hajduk Split
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2015 Elfsborg Randers
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Botoşani Legia Warszawa
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Rosenborg KR
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Brøndby Beroe
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 PAOK Lokomotiva Zagreb
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Nõmme Kalju Vaduz
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Željezničar Ferencváros
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Debrecen Skonto
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Qäbälä Čukarički
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Omonia Jagiellonia
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Spartaks Jūrmala Vojvodina
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Inter Baku Hafnarfjarðar
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Odd Shamrock Rovers
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Dinamo Minsk Cherno More
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Alashkert Kairat
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 UCD Slovan Bratislava
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Göteborg Śląsk Wrocław
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Trakai Apollon Limassol
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Hajduk Split Koper
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Differdange Trabzonspor
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Beitar Jerusalem Charleroi
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Strømsgodset Mladá Boleslav
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Thun Hapoel Be'er Sheva
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Žilina Dacia Chișinău
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Astra Inverness
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Rabotnički Jelgava
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Wolfsberg Shakhtyor Soligorsk
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Podgorica Kukësi
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Linfield Spartak Trnava
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Aberdeen Rijeka
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Birkirkara West Ham
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Newtown København
Qualifying Fase 2 (second leg) 23/07/2015 Shirak AIK
Qualifying Fase 3 (first leg) 29/07/2015 Jablonec København
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Apollon Limassol Qäbälä
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Sturm Graz Rubin Kazan
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 PAOK Spartak Trnava
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 AIK Atromitos
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Altach Vitória de Guimarães
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Krasnodar Slovan Bratislava
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Thun Vaduz
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Slovan Liberec Kiryat Shmona
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Elfsborg Odd
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Žilina Vorskla
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 AZ Alkmaar İstanbul Başakşehir
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Zurich Dinamo Minsk
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Kukësi Legia Warszawa
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Târgu Mureş Saint-Étienne
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Kairat Aberdeen
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Southampton Vitesse
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Standard Liège Željezničar
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Wolfsberg Borussia Dortmund
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Rabotnički Trabzonspor
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Girondins de Bordeaux AEK Larnaca
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Charleroi Zorya
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 West Ham Astra
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Athletic Club Inter Baku
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Hajduk Split Strømsgodset
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Brøndby Omonia
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Os Belenenses Göteborg
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Sampdoria Vojvodina
Qualifying Fase 3 (first leg) 30/07/2015 Debrecen Rosenborg
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Astra West Ham
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Saint-Étienne Târgu Mureş
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Zorya Charleroi
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Vitesse Southampton
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Atromitos AIK
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Željezničar Standard Liège
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Vojvodina Sampdoria
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Spartak Trnava PAOK
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Slovan Bratislava Krasnodar
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Borussia Dortmund Wolfsberg
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Aberdeen Kairat
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Vaduz Thun
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 København Jablonec
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Göteborg Os Belenenses
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 AEK Larnaca Girondins de Bordeaux
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Rosenborg Debrecen
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 İstanbul Başakşehir AZ Alkmaar
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Vorskla Žilina
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Vitória de Guimarães Altach
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Kiryat Shmona Slovan Liberec
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Odd Elfsborg
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Strømsgodset Hajduk Split
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Trabzonspor Rabotnički
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Omonia Brøndby
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Inter Baku Athletic Club
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Qäbälä Apollon Limassol
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Rubin Kazan Sturm Graz
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Legia Warszawa Kukësi
Qualifying Fase 3 (second leg) 06/08/2015 Dinamo Minsk Zurich
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Milsami Orhei Saint-Étienne
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Viktoria Plzeň Vojvodina
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Odd Borussia Dortmund
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Girondins de Bordeaux Kairat
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Altach Os Belenenses
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Žilina Athletic Club
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Rabotnički Rubin Kazan
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Atromitos Fenerbahçe
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Young Boys Qarabağ
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Steaua București Rosenborg
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Sparta Praha Thun
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Ajax Jablonec
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Zorya Legia Warszawa
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 PAOK Brøndby
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Molde Standard Liège
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Southampton Midtjylland
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Krasnodar Helsinki
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Astra AZ Alkmaar
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Qäbälä Panathinaikos
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Dinamo Minsk Red Bull Salzburg
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Lech Poznań Videoton
Qualifying: Playoff (first leg) 20/08/2015 Slovan Liberec Hajduk Split
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Vojvodina Viktoria Plzeň
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Fenerbahçe Atromitos
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Brøndby PAOK
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Borussia Dortmund Odd
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Red Bull Salzburg Dinamo Minsk
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Panathinaikos Qäbälä
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Standard Liège Molde
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Athletic Club Žilina
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 AZ Alkmaar Astra
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Midtjylland Southampton
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Hajduk Split Slovan Liberec
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Qarabağ Young Boys
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Rosenborg Steaua București
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Saint-Étienne Milsami Orhei
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Thun Sparta Praha
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Helsinki Krasnodar
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Videoton Lech Poznań
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Os Belenenses Altach
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Jablonec Ajax
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Rubin Kazan Rabotnički
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Kairat Girondins de Bordeaux
Qualifying: Playoff (second leg) 27/08/2015 Legia Warszawa Zorya
Group phase game 1 17/09/2015 Athletic Club Augsburg
Group phase game 1 17/09/2015 Napoli Club Brugge
Group phase game 1 17/09/2015 Qäbälä PAOK
Group phase game 1 17/09/2015 Borussia Dortmund Krasnodar
Group phase game 1 17/09/2015 Midtjylland Legia Warszawa
Group phase game 1 17/09/2015 Partizan AZ Alkmaar
Group phase game 1 17/09/2015 Asteras Sparta Praha
Group phase game 1 17/09/2015 APOEL Schalke 04
Group phase game 1 17/09/2015 Tottenham Qarabağ
Group phase game 1 17/09/2015 Anderlecht Monaco
Group phase game 1 17/09/2015 Lech Poznań Os Belenenses
Group phase game 1 17/09/2015 Fiorentina Basel
Group phase game 1 17/09/2015 Skënderbeu Beşiktaş
Group phase game 1 17/09/2015 Sporting de Portugal Lokomotiv
Group phase game 1 17/09/2015 Saint-Étienne Rosenborg
Group phase game 1 17/09/2015 Dnipro Lazio
Group phase game 1 17/09/2015 Groningen Olympique de Marseille
Group phase game 1 17/09/2015 Slovan Liberec Braga
Group phase game 1 17/09/2015 Viktoria Plzeň Dinamo Minsk
Group phase game 1 17/09/2015 Sion Rubin Kazan
Group phase game 1 17/09/2015 Rapid Wien Villarreal
Group phase game 1 17/09/2015 Fenerbahçe Molde
Group phase game 1 17/09/2015 Ajax Celtic
Group phase game 1 17/09/2015 Girondins de Bordeaux Liverpool
Group phase game 2 01/10/2015 Olympique de Marseille Slovan Liberec
Group phase game 2 01/10/2015 Braga Groningen
Group phase game 2 01/10/2015 AZ Alkmaar Athletic Club
Group phase game 2 01/10/2015 Lazio Saint-Étienne
Group phase game 2 01/10/2015 Celtic Fenerbahçe
Group phase game 2 01/10/2015 Molde Ajax
Group phase game 2 01/10/2015 Rubin Kazan Girondins de Bordeaux
Group phase game 2 01/10/2015 Liverpool Sion
Group phase game 2 01/10/2015 Krasnodar Qäbälä
Group phase game 2 01/10/2015 PAOK Borussia Dortmund
Group phase game 2 01/10/2015 Club Brugge Midtjylland
Group phase game 2 01/10/2015 Legia Warszawa Napoli
Group phase game 2 01/10/2015 Rosenborg Dnipro
Group phase game 2 01/10/2015 Villarreal Viktoria Plzeň
Group phase game 2 01/10/2015 Beşiktaş Sporting de Portugal
Group phase game 2 01/10/2015 Os Belenenses Fiorentina
Group phase game 2 01/10/2015 Basel Lech Poznań
Group phase game 2 01/10/2015 Dinamo Minsk Rapid Wien
Group phase game 2 01/10/2015 Schalke 04 Asteras
Group phase game 2 01/10/2015 Sparta Praha APOEL
Group phase game 2 01/10/2015 Augsburg Partizan
Group phase game 2 01/10/2015 Monaco Tottenham
Group phase game 2 01/10/2015 Qarabağ Anderlecht
Group phase game 2 01/10/2015 Lokomotiv Skënderbeu
Group phase game 3 22/10/2015 Anderlecht Tottenham
Group phase game 3 22/10/2015 Schalke 04 Sparta Praha
Group phase game 3 22/10/2015 Slovan Liberec Groningen
Group phase game 3 22/10/2015 AZ Alkmaar Augsburg
Group phase game 3 22/10/2015 Monaco Qarabağ
Group phase game 3 22/10/2015 Fiorentina Lech Poznań
Group phase game 3 22/10/2015 Basel Os Belenenses
Group phase game 3 22/10/2015 Sporting de Portugal Skënderbeu
Group phase game 3 22/10/2015 Braga Olympique de Marseille
Group phase game 3 22/10/2015 Lokomotiv Beşiktaş
Group phase game 3 22/10/2015 Dnipro Saint-Étienne
Group phase game 3 22/10/2015 Lazio Rosenborg
Group phase game 3 22/10/2015 Partizan Athletic Club
Group phase game 3 22/10/2015 Rapid Wien Viktoria Plzeň
Group phase game 3 22/10/2015 APOEL Asteras
Group phase game 3 22/10/2015 Liverpool Rubin Kazan
Group phase game 3 22/10/2015 Villarreal Dinamo Minsk
Group phase game 3 22/10/2015 Midtjylland Napoli
Group phase game 3 22/10/2015 Legia Warszawa Club Brugge
Group phase game 3 22/10/2015 PAOK Krasnodar
Group phase game 3 22/10/2015 Qäbälä Borussia Dortmund
Group phase game 3 22/10/2015 Girondins de Bordeaux Sion
Group phase game 3 22/10/2015 Molde Celtic
Group phase game 3 22/10/2015 Fenerbahçe Ajax
Group phase game 4 05/11/2015 Rubin Kazan Liverpool
Group phase game 4 05/11/2015 Sion Girondins de Bordeaux
Group phase game 4 05/11/2015 Celtic Molde
Group phase game 4 05/11/2015 Viktoria Plzeň Rapid Wien
Group phase game 4 05/11/2015 Ajax Fenerbahçe
Group phase game 4 05/11/2015 Dinamo Minsk Villarreal
Group phase game 4 05/11/2015 Napoli Midtjylland
Group phase game 4 05/11/2015 Club Brugge Legia Warszawa
Group phase game 4 05/11/2015 Borussia Dortmund Qäbälä
Group phase game 4 05/11/2015 Krasnodar PAOK
Group phase game 4 05/11/2015 Rosenborg Lazio
Group phase game 4 05/11/2015 Groningen Slovan Liberec
Group phase game 4 05/11/2015 Qarabağ Monaco
Group phase game 4 05/11/2015 Os Belenenses Basel
Group phase game 4 05/11/2015 Olympique de Marseille Braga
Group phase game 4 05/11/2015 Saint-Étienne Dnipro
Group phase game 4 05/11/2015 Beşiktaş Lokomotiv
Group phase game 4 05/11/2015 Skënderbeu Sporting de Portugal
Group phase game 4 05/11/2015 Tottenham Anderlecht
Group phase game 4 05/11/2015 Sparta Praha Schalke 04
Group phase game 4 05/11/2015 Asteras APOEL
Group phase game 4 05/11/2015 Augsburg AZ Alkmaar
Group phase game 4 05/11/2015 Lech Poznań Fiorentina
Group phase game 4 05/11/2015 Athletic Club Partizan
Group phase game 5 26/11/2015 Lazio Dnipro
Group phase game 5 26/11/2015 Braga Slovan Liberec
Group phase game 5 26/11/2015 Monaco Anderlecht
Group phase game 5 26/11/2015 Os Belenenses Lech Poznań
Group phase game 5 26/11/2015 Basel Fiorentina
Group phase game 5 26/11/2015 Beşiktaş Skënderbeu
Group phase game 5 26/11/2015 Lokomotiv Sporting de Portugal
Group phase game 5 26/11/2015 Rosenborg Saint-Étienne
Group phase game 5 26/11/2015 Sparta Praha Asteras
Group phase game 5 26/11/2015 AZ Alkmaar Partizan
Group phase game 5 26/11/2015 Augsburg Athletic Club
Group phase game 5 26/11/2015 Schalke 04 APOEL
Group phase game 5 26/11/2015 Olympique de Marseille Groningen
Group phase game 5 26/11/2015 Villarreal Rapid Wien
Group phase game 5 26/11/2015 Dinamo Minsk Viktoria Plzeň
Group phase game 5 26/11/2015 Club Brugge Napoli
Group phase game 5 26/11/2015 Legia Warszawa Midtjylland
Group phase game 5 26/11/2015 PAOK Qäbälä
Group phase game 5 26/11/2015 Krasnodar Borussia Dortmund
Group phase game 5 26/11/2015 Liverpool Girondins de Bordeaux
Group phase game 5 26/11/2015 Rubin Kazan Sion
Group phase game 5 26/11/2015 Celtic Ajax
Group phase game 5 26/11/2015 Molde Fenerbahçe
Group phase game 5 26/11/2015 Qarabağ Tottenham
Group phase game 6 10/12/2015 Dnipro Rosenborg
Group phase game 6 10/12/2015 Saint-Étienne Lazio
Group phase game 6 10/12/2015 Asteras Schalke 04
Group phase game 6 10/12/2015 APOEL Sparta Praha
Group phase game 6 10/12/2015 Partizan Augsburg
Group phase game 6 10/12/2015 Athletic Club AZ Alkmaar
Group phase game 6 10/12/2015 Tottenham Monaco
Group phase game 6 10/12/2015 Skënderbeu Lokomotiv
Group phase game 6 10/12/2015 Anderlecht Qarabağ
Group phase game 6 10/12/2015 Lech Poznań Basel
Group phase game 6 10/12/2015 Fiorentina Os Belenenses
Group phase game 6 10/12/2015 Sporting de Portugal Beşiktaş
Group phase game 6 10/12/2015 Fenerbahçe Celtic
Group phase game 6 10/12/2015 Ajax Molde
Group phase game 6 10/12/2015 Girondins de Bordeaux Rubin Kazan
Group phase game 6 10/12/2015 Sion Liverpool
Group phase game 6 10/12/2015 Qäbälä Krasnodar
Group phase game 6 10/12/2015 Borussia Dortmund PAOK
Group phase game 6 10/12/2015 Midtjylland Club Brugge
Group phase game 6 10/12/2015 Napoli Legia Warszawa
Group phase game 6 10/12/2015 Rapid Wien Dinamo Minsk
Group phase game 6 10/12/2015 Viktoria Plzeň Villarreal
Group phase game 6 10/12/2015 Slovan Liberec Olympique de Marseille
Group phase game 6 10/12/2015 Groningen Braga
Round of 32 (first leg) 16/02/2016 Fenerbahçe Lokomotiv
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Sparta Praha Krasnodar
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Valencia Rapid Wien
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Augsburg Liverpool
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Sporting de Portugal Bayer Leverkusen
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Galatasaray Lazio
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Villarreal Napoli
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Sevilla Molde
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Midtjylland Manchester United
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Anderlecht Olympiacos
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Borussia Dortmund Porto
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Fiorentina Tottenham
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Sion Braga
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Shakhtar Schalke 04
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Olympique de Marseille Athletic Club
Round of 32 (first leg) 18/02/2016 Saint-Étienne Basel
Round of 32 (second leg) 24/02/2016 Braga Sion
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Molde Sevilla
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Liverpool Augsburg
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Schalke 04 Shakhtar
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Olympiacos Anderlecht
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Porto Borussia Dortmund
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Lokomotiv Fenerbahçe
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Rapid Wien Valencia
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Tottenham Fiorentina
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Krasnodar Sparta Praha
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Lazio Galatasaray
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Athletic Club Olympique de Marseille
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Bayer Leverkusen Sporting de Portugal
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Napoli Villarreal
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Basel Saint-Étienne
Round of 32 (second leg) 25/02/2016 Manchester United Midtjylland
Round of 16 (first leg) 10/03/2016 Basel Sevilla
Round of 16 (first leg) 10/03/2016 Borussia Dortmund Tottenham
Round of 16 (first leg) 10/03/2016 Athletic Club Valencia
Round of 16 (first leg) 10/03/2016 Liverpool Manchester United
Round of 16 (first leg) 10/03/2016 Shakhtar Anderlecht
Round of 16 (first leg) 10/03/2016 Villarreal Bayer Leverkusen
Round of 16 (first leg) 10/03/2016 Sparta Praha Lazio
Round of 16 (first leg) 10/03/2016 Fenerbahçe Braga
Round of 16 (second leg) 17/03/2016 Bayer Leverkusen Villarreal
Round of 16 (second leg) 17/03/2016 Lazio Sparta Praha
Round of 16 (second leg) 17/03/2016 Sevilla Basel
Round of 16 (second leg) 17/03/2016 Anderlecht Shakhtar
Round of 16 (second leg) 17/03/2016 Manchester United Liverpool
Round of 16 (second leg) 17/03/2016 Valencia Athletic Club
Round of 16 (second leg) 17/03/2016 Tottenham Borussia Dortmund
Round of 16 (second leg) 17/03/2016 Braga Fenerbahçe
Round of 8 (first leg) 07/04/2016 Borussia Dortmund Liverpool
Round of 8 (first leg) 07/04/2016 Athletic Club Sevilla
Round of 8 (first leg) 07/04/2016 Villarreal Sparta Praha
Round of 8 (first leg) 07/04/2016 Braga Shakhtar
Round of 8 (second leg) 14/04/2016 Sparta Praha Villarreal
Round of 8 (second leg) 14/04/2016 Shakhtar Braga
Round of 8 (second leg) 14/04/2016 Sevilla Athletic Club
Round of 8 (second leg) 14/04/2016 Liverpool Borussia Dortmund
Semifinal (first leg) 28/04/2016 Shakhtar Sevilla
Semifinal (first leg) 28/04/2016 Villarreal Liverpool
Semifinal (second leg) 05/05/2016 Liverpool Villarreal
Semifinal (second leg) 05/05/2016 Sevilla Shakhtar
Final 18/05/2016 Liverpool Sevilla

Top 10

  Name Club Pos Goals GoalsPM
Aubameyang Borussia Dortmund
11 0.79
Aduriz Athletic Club
10 0.71
Róbert Mak PAOK
9 0.75
Bakambu Villarreal
9 0.69
Reus Borussia Dortmund
9 0.69
Gameiro Sevilla
8 0.89
Matej Jelić Žilina
7 0.88
Mkhitaryan Borussia Dortmund
7 0.47
Róbert Vittek Slovan Bratislava
7 1.40
Alexander Søderlund Rosenborg
6 0.43
  Name Club Pos Minutes
Herrerín Athletic Club
1470
Mignolet Liverpool
1350
Olexiy Gai Qäbälä
1246
Jonas Svensson Rosenborg
1246
Víctor Ruiz Villarreal
1241
Mkhitaryan Borussia Dortmund
1235
Clyne Liverpool
1216
Weigl Borussia Dortmund
1213
Bořek Dočkal Sparta Praha
1209
Sergei Zenjov Qäbälä
1197
  Name Club Pos Yellows
Nikita Korzun Dinamo Minsk
7
Martin Frýdek Sparta Praha
6
Steven Defour Anderlecht
5
Giorgos Tzavellas PAOK
5
Oleg Kuzmin Rubin Kazan
5
Artur Jędrzejczyk Krasnodar
5
Vitaliy Vernydub Qäbälä
5
Mike Jensen Rosenborg
5
Jakob Poulsen Midtjylland
4
Baže Ilijoski Rabotnički
4
  Name Club Pos Reds
Olexandr Kucher Shakhtar
2
Rafał Grzyb Jagiellonia
1
Jairo da Silva PAOK
1
Khazri Girondins de Bordeaux
1
Oleg Kuzmin Rubin Kazan
1
Aleksandar Subić Partizan
1
Karol Linetty Lech Poznań
1
Berić Saint-Étienne
1
Sall Saint-Étienne
1
Václav Procházka Viktoria Plzeň
1
Goals:
1229
Goals Per Match:
2.59
Yellow Cards:
2059
Bookings Per Match:
4.33
Red Cards:
118
Sent Offs Per Match:
0.25
Home wins:
217
Away wins:
141
Draws:
117
Widest home win:
Longest winning run:
Legia Varsovia: 6 Matches
Longest losing run:
Dinamo Minsk: 5 Matches
Longest no losing run:
Sparta Praga: 12 Matches
Longest no winning run:
Qäbälä: 8 Matches

Clubs

Club M W D L % F A YC RD
Athletic Club 16 9 3 4
56%
18%
26%
28 17 30 0
Borussia Dortmund 16 11 2 3
68%
12%
20%
39 16 22 0
Liverpool 15 6 7 2
40%
46%
14%
19 13 25 0
Rosenborg 14 6 3 5
42%
21%
37%
19 16 25 0
Qäbälä 14 3 5 6
21%
35%
44%
11 18 35 1
Sparta Praha 14 7 5 2
50%
35%
15%
27 16 37 2
Villarreal 14 9 3 2
64%
21%
15%
23 13 23 1
Braga 12 6 2 4
50%
16%
34%
16 15 24 1
Fenerbahçe 12 6 4 2
50%
33%
17%
16 11 34 4
Krasnodar 12 6 3 3
50%
25%
25%
19 12 26 2
Legia Warszawa 12 7 1 4
58%
8%
34%
16 12 22 1
Dinamo Minsk 12 4 2 6
33%
16%
51%
12 15 31 1
PAOK 12 4 6 2
33%
50%
17%
18 7 22 3
Saint-Étienne 12 5 4 3
41%
33%
26%
20 14 25 4
Os Belenenses 10 3 4 3
30%
40%
30%
5 9 27 0
Basel 10 5 2 3
50%
20%
30%
14 12 22 1
Tottenham 10 5 2 3
50%
20%
30%
17 12 15 0
Girondins de Bordeaux 10 3 4 3
30%
40%
30%
11 9 27 3
Lazio 10 5 4 1
50%
40%
10%
18 12 19 2
AZ Alkmaar 10 4 1 5
40%
10%
50%
16 17 19 1
Slovan Liberec 10 6 1 3
60%
10%
30%
13 9 32 0
Rubin Kazan 10 3 5 2
30%
50%
20%
12 10 20 2
Molde 10 5 2 3
50%
20%
30%
14 13 18 2
Midtjylland 10 4 2 4
40%
20%
40%
11 19 19 1
Anderlecht 10 5 1 4
50%
10%
40%
12 11 26 1
Sevilla 9 5 2 2
55%
22%
23%
17 8 22 1
Ajax 8 2 5 1
25%
62%
13%
7 6 18 2
Žilina 8 6 0 2
75%
25%
19 10 14 1
Shakhtar 8 5 2 1
62%
25%
13%
16 7 19 2
Lech Poznań 8 3 2 3
37%
25%
38%
6 6 13 1
Odd 8 4 1 3
50%
12%
38%
15 14 12 0
Brøndby 8 3 4 1
37%
50%
13%
15 8 20 1
Hajduk Split 8 4 1 3
50%
12%
38%
17 9 11 1
Rabotnički 8 3 2 3
37%
25%
38%
7 5 20 2
Viktoria Plzeň 8 3 1 4
37%
12%
51%
13 10 16 1
Augsburg 8 3 1 4
37%
12%
51%
12 12 20 0
Qarabağ 8 3 1 4
37%
12%
51%
8 8 15 0
Sion 8 2 4 2
25%
50%
25%
8 9 18 1
Lokomotiv 8 3 3 2
37%
37%
26%
13 10 17 1
Sporting de Portugal 8 3 1 4
37%
12%
51%
15 15 17 2
Napoli 8 6 1 1
75%
12%
13%
23 5 12 0
Rapid Wien 8 5 0 3
62%
38%
10 16 12 0
Olympique de Marseille 8 4 1 3
50%
12%
38%
13 9 22 0
Vojvodina 8 3 2 3
37%
25%
38%
11 9 14 0
Fiorentina 8 3 2 3
37%
25%
38%
12 10 10 3
Schalke 04 8 4 3 1
50%
37%
13%
15 6 10 0
Kairat 8 5 1 2
62%
12%
26%
13 7 17 0
Astra 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 7 16 0
Debrecen 6 2 1 3
33%
16%
51%
17 12 14 1
Celtic 6 0 3 3
50%
50%
8 12 15 2
AIK 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 6 11 1
Inter Baku 6 1 4 1
16%
66%
18%
5 6 8 0
Thun 6 1 4 1
16%
66%
18%
9 10 15 0
Strømsgodset 6 3 0 3
50%
50%
6 7 14 0
Elfsborg 6 3 2 1
50%
33%
17%
10 5 10 0
Kukësi 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 7 11 0
Slovan Bratislava 6 4 1 1
66%
16%
18%
18 6 7 1
Željezničar 6 4 0 2
66%
34%
7 3 9 0
Groningen 6 0 2 4
33%
67%
2 8 8 1
Club Brugge 6 1 2 3
16%
33%
51%
4 11 7 0
Skënderbeu 6 1 0 5
16%
84%
4 13 10 1
Aberdeen 6 1 4 1
16%
66%
18%
8 6 5 0
Monaco 6 1 3 2
16%
50%
34%
5 9 14 0
Dnipro 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 8 16 0
Asteras 6 1 1 4
16%
16%
68%
4 12 10 0
Vaduz 6 4 2 0
66%
33%
1%
17 4 10 0
Spartak Trnava 6 2 3 1
33%
50%
17%
7 5 21 2
Omonia 6 2 3 1
33%
50%
17%
5 3 15 1
APOEL 6 1 0 5
16%
84%
3 12 15 1
Beşiktaş 6 2 3 1
33%
50%
17%
7 6 9 0
Partizan 6 3 0 3
50%
50%
10 14 19 2
West Ham 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 5 14 3
Apollon Limassol 6 3 2 1
50%
33%
17%
9 2 12 0
Bayer Leverkusen 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 11 1
Wolfsberg 4 2 0 2
50%
50%
3 6 7 0
Koper 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 8 8 0
Manchester United 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 6 10 0
Valencia 4 3 0 1
75%
25%
12 2 8 0
Southampton 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 2 8 0
Göteborg 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 4 0
København 4 3 0 1
75%
25%
8 4 4 1
Charleroi 4 2 0 2
50%
50%
9 7 8 0
Jablonec 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 9 1
Atromitos 4 2 0 2
50%
50%
4 5 7 0
Zorya 4 2 0 2
50%
50%
7 4 13 0
Altach 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 12 0
Standard Liège 4 3 0 1
75%
25%
6 4 10 0
Trabzonspor 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 11 0
Randers 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 1 5 3
Hafnarfjarðar 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 13 2
Jelgava 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 10 0
Spartaks Jūrmala 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 7 0
Newtown 4 2 0 2
50%
50%
5 7 14 1
Beitar Jerusalem 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 10 14 2
Ferencváros 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 5 0
Śląsk Wrocław 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 8 0
Botoşani 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 10 1
Shirak 4 1 0 3
25%
75%
3 6 13 3
Jagiellonia 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 1 7 1
Podgorica 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 7 12 1
Beroe 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 3 0
Differdange 4 1 0 3
25%
75%
5 6 8 0
Čukarički 4 2 1 1
50%
25%
25%
2 2 9 0
KR 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 12 1
Skonto 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 12 13 1
Trakai 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 11 0
Birkirkara 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 2 8 2
Shakhtyor Soligorsk 4 2 0 2
50%
50%
5 4 9 0
Shamrock Rovers 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 3 0
Nõmme Kalju 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 12 0
Lokomotiva Zagreb 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 10 7 0
Dacia Chișinău 4 2 0 2
50%
50%
8 7 14 1
UCD 4 1 0 3
25%
75%
3 8 9 1
Alashkert 4 2 0 2
50%
50%
4 6 10 1
Linfield 4 1 0 3
25%
75%
7 9 13 0
Red Bull Salzburg 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
NSÍ 2 1 0 1
50%
50%
4 5 2 0
Panathinaikos 2 0 2 0
100%
2 2 6 0
Helsinki 2 0 1 1
50%
50%
1 5 6 0
Lusitans 2 0 0 2
100%
0 4 7 0
Glenavon 2 0 0 2
100%
1 5 6 0
Glentoran 2 0 0 2
100%
1 7 5 0
Steaua București 2 1 0 1
50%
50%
1 3 5 0
Videoton 2 0 0 2
100%
0 4 6 0
Cork City 2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Sant Julià 2 0 0 2
100%
0 4 6 0
Dudelange 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
Olympiacos 2 0 0 2
100%
1 3 8 0
Niederkorn 2 0 1 1
50%
50%
0 3 5 0
Galatasaray 2 0 1 1
50%
50%
2 4 1 0
Balzan 2 0 0 2
100%
0 3 8 0
MTK Budapest 2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
VPS 2 0 1 1
50%
50%
2 6 0 0
Laçi 2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Crvena Zvezda 2 0 0 2
100%
1 4 3 1
St. Johnstone 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Zrinjski 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Ordabasy 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1
Valletta 2 0 0 2
100%
2 4 6 2
La Fiorita 2 0 0 2
100%
1 10 0 0
Budućnost 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 1
Litex Lovech 2 0 2 0
100%
3 3 4 0
Ulisses 2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 1
Kruoja 2 0 0 2
100%
0 9 6 0
Shkëndija 2 0 2 0
100%
1 1 6 0
Olimpic Sarajevo 2 0 2 0
100%
1 1 7 0
Neftçi 2 0 2 0
100%
3 3 5 2
Sillamäe 2 0 1 1
50%
50%
3 7 4 0
Go Ahead Eagles 2 0 1 1
50%
50%
2 5 4 0
Inverness 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Sutjeska 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Hapoel Be'er Sheva 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 1
Rijeka 2 0 1 1
50%
50%
2 5 3 0
Mladá Boleslav 2 1 0 1
50%
50%
2 2 8 0
Atlantas 2 0 0 2
100%
1 5 4 0
Cherno More 2 0 1 1
50%
50%
1 5 5 1
Lahti 2 0 1 1
50%
50%
2 7 1 0
Víkingur Gøta 2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 0
Víkingur Reykjavík 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Torpedo Zhodino 2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 0
St Patrick's 2 0 0 2
100%
1 4 6 0
Porto 2 0 0 2
100%
0 3 7 0
Seinäjoki 2 0 0 2
100%
0 2 6 0
Dinamo Batumi 2 1 0 1
50%
50%
1 2 7 1
Flora 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Aktobe 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 1
Juvenes-Dogana 2 0 0 2
100%
0 11 4 0
Young Boys 2 0 0 2
100%
0 4 4 1
Bala 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 1
HB 2 0 0 2
100%
1 7 7 2
Milsami Orhei 2 0 1 1
50%
50%
1 2 8 0
Sampdoria 2 1 0 1
50%
50%
2 4 6 0
Dinamo Tbilisi 2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 2
Saxan 2 0 0 2
100%
0 4 7 0
AEK Larnaca 2 0 0 2
100%
0 4 6 1
Domžale 2 0 1 1
50%
50%
0 1 9 2
Celje 2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Vitesse 2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Broughton 2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
Târgu Mureş 2 1 0 1
50%
50%
2 4 8 0
Zurich 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
İstanbul Başakşehir 2 0 0 2
100%
1 4 2 1
Vorskla 2 1 0 1
50%
50%
3 3 11 1
Kiryat Shmona 2 0 0 2
100%
1 5 7 0
Europa FC 2 0 0 2
100%
0 9 3 0
Vitória de Guimarães 2 0 0 2
100%
2 6 6 1
Tskhinvali 2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 1
Partizani 2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Sturm Graz 2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 1
Sheriff Tiraspol 2 0 1 1
50%
50%
0 3 4 0
Renova 2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Notify error