Athletic Club B2002-03

Entrenador
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
ValverdeErnesto Valverde Tejedor381-3838
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
EscalonaMiguel Escalona Verano19
3333320288231-33
 
IraolaAndoni Iraola Sagarna20
373727031582010
 
CasasJavier Casas Cuevas20
313019124701000
 
GoikoetxeaAlexander Goikoetxea Urkiaga19
34322922887920
 
AlañaAnder Alaña Puerta21
292925025551342
 
GalianoAndoni Galiano Fernández23
33302732709500
 
BordasEndika Bordas Losada20
363534131191400
 
JonanJon Andoni García Arambillet19
36352813124305
 
SolabarrietaAritz Solabarrieta Aranzamendi19
342316112221804
 
AzkorraGorka Azkorra Trueba19
35287723163013
 
GoiriaAsier Goiria Etxebarria22
31195121796306
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
PampínRoberto Pampín López18
333027000-6
 
OrmazábalAsier Ormazábal Larizgoitia20
28211571807700
 
AdurizAritz Aduriz Zubeldia21
2217751400504
 
CuevasRoberto Cuevas Martín21
2993201024805
 
Jon MoyaJon Moya Martín19
21141171217411
 
Javi LópezJavier López Rodríguez20
322126800-4
 
CortésIsaac Cortés Sixto23
177210748203
 
PinedoEneko Pinedo Perea21
11318284301
 
LegarretaIker Legarreta-Etxebarria Erdaide20
9534500200
 
BasagoitiBorja Basagoiti Caballero21
5421327010
 
GurtubaiMikel Gurtubai Garai19
7007100000
 
Nacho GarroIgnacio Garro Gómez de Carrero21
4212190200
 
LopeJorge Lope Nievas20
00000000
Ha jugat a 1ª divisió
Ha jugat a 2ª divisió
Internacional
Internacional en categories inferiors
      Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
 
Lope
1
0000000000000000
 
Javi López
1
322102680000004201
 
Pampín
1
333002700000006111
 
Escalona
1
333332002882310000331788
 
Iraola
2
3737270103158201031580019810
 
Ormazábal
5
28211576180770000001576
 
Goikoetxea
4
34322921288792000001798
 
Alaña
4
292925002555134212770001478
 
Galiano
5
33302733270950000001689
 
Basagoiti
4
542113270100000320
 
Gurtubai
5
700701000000000412
 
Cortés
5
1772105748203249100755
 
Jon Moya
3
21141172121741112170001155
 
Casas
3
3130191112470100000001687
 
Nacho Garro
6
421211902000000112
 
Solabarrieta
6
342316117222180455500017710
 
Jonan
6
36352817312430562400018810
 
Bordas
6
3635341131191400000017910
 
Pinedo
6
113182284301284000623
 
Cuevas
10
299320610248052040001775
 
Legarreta
10
953425002000000315
 
Aduriz
9
2217751014005043500001228
 
Azkorra
9
35287721231630131780001889
 
Goiria
9
31195121417963062990001588
106954 9043 
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
LopeJorge Lope Nievas12/03/1982SoraluzeGuipúzcoa
1
 
Javi LópezJavier López Rodríguez10/07/1982BilbaoVizcaya
1
 
PampínRoberto Pampín López05/01/1984BarakaldoVizcaya
1
 
EscalonaMiguel Escalona Verano22/11/1983LogroñoLa Rioja
1
 
IraolaAndoni Iraola Sagarna22/06/1982UsurbilGuipúzcoa
2
 
OrmazábalAsier Ormazábal Larizgoitia21/10/1982BilbaoVizcaya
5
 
GoikoetxeaAlexander Goikoetxea Urkiaga08/03/1983ArteaVizcaya
4
 
AlañaAnder Alaña Puerta02/11/1981BilbaoVizcaya
4
 
GalianoAndoni Galiano Fernández25/05/1979BilbaoVizcaya
5
 
BasagoitiBorja Basagoiti Caballero05/01/1981BilbaoVizcaya
4
 
GurtubaiMikel Gurtubai Garai20/05/1983IgorreVizcaya
5
 
CortésIsaac Cortés Sixto08/11/1979BilbaoVizcaya
5
 
Jon MoyaJon Moya Martín05/01/1983BarakaldoVizcaya
3
 
CasasJavier Casas Cuevas09/05/1982BilbaoVizcaya
3
 
Nacho GarroIgnacio Garro Gómez de Carrero21/04/1981Vitoria-GasteizÁlava
6
 
SolabarrietaAritz Solabarrieta Aranzamendi22/07/1983OndarroaVizcaya
6
 
JonanJon Andoni García Arambillet08/01/1983BilbaoVizcaya
6
 
BordasEndika Bordas Losada08/03/1982BermeoVizcaya
6
 
PinedoEneko Pinedo Perea25/10/1981AmurrioÁlava
6
 
CuevasRoberto Cuevas Martín30/01/1981AbadiñoVizcaya
10
 
LegarretaIker Legarreta-Etxebarria Erdaide17/08/1982SopelaVizcaya
10
 
AdurizAritz Aduriz Zubeldia11/02/1981Donostia/San SebastiánGuipúzcoa
9
 
AzkorraGorka Azkorra Trueba25/01/1983BilbaoVizcaya
9
 
GoiriaAsier Goiria Etxebarria19/09/1980Amorebieta-EtxanoVizcaya
9
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta

*Es genera automàticament a partir de les posicions de l'onze titular, és aproximatiu i no reflecteix necessàriament el dibuix tàctic real.

Partits
DataCompeticióTipusLocalResultatVisitant
01/09/2002LligaJornada 1Athletic Club B1 - 0Gernika
07/09/2002LligaJornada 2Real Unión2 - 0Athletic Club B
15/09/2002LligaJornada 3Athletic Club B0 - 0Calahorra
22/09/2002LligaJornada 4Binéfar1 - 2Athletic Club B
28/09/2002LligaJornada 5Athletic Club B0 - 1Logroñés
05/10/2002LligaJornada 6Aurrera0 - 2Athletic Club B
12/10/2002LligaJornada 7Athletic Club B1 - 1Amurrio
18/10/2002LligaJornada 8Conquense2 - 0Athletic Club B
27/10/2002LligaJornada 9Athletic Club B5 - 3Toledo
03/11/2002LligaJornada 10Zaragoza B1 - 2Athletic Club B
10/11/2002LligaJornada 11Peña Sport2 - 4Athletic Club B
16/11/2002LligaJornada 12Athletic Club B2 - 3Barakaldo
24/11/2002LligaJornada 13Peralta1 - 2Athletic Club B
01/12/2002LligaJornada 14Athletic Club B3 - 2Osasuna B
08/12/2002LligaJornada 15Alavés B1 - 0Athletic Club B
13/12/2002LligaJornada 16Athletic Club B1 - 0Racing de Santander B
22/12/2002LligaJornada 17Gimnástica de Torrelavega1 - 0Athletic Club B
05/01/2003LligaJornada 18Athletic Club B4 - 0Talavera
11/01/2003LligaJornada 19Noja5 - 0Athletic Club B
18/01/2003LligaJornada 20Gernika1 - 1Athletic Club B
25/01/2003LligaJornada 21Athletic Club B2 - 1Real Unión
02/02/2003LligaJornada 22Calahorra2 - 2Athletic Club B
09/02/2003LligaJornada 23Athletic Club B4 - 0Binéfar
16/02/2003LligaJornada 24Logroñés1 - 1Athletic Club B
23/02/2003LligaJornada 25Athletic Club B1 - 0Aurrera
02/03/2003LligaJornada 26Amurrio1 - 1Athletic Club B
09/03/2003LligaJornada 27Athletic Club B1 - 0Conquense
15/03/2003LligaJornada 28Toledo0 - 1Athletic Club B
23/03/2003LligaJornada 29Athletic Club B2 - 3Zaragoza B
29/03/2003LligaJornada 30Athletic Club B2 - 0Peña Sport
05/04/2003LligaJornada 31Barakaldo1 - 1Athletic Club B
12/04/2003LligaJornada 32Athletic Club B2 - 0Peralta
17/04/2003LligaJornada 33Osasuna B0 - 0Athletic Club B
27/04/2003LligaJornada 34Athletic Club B1 - 1Alavés B
01/05/2003LligaJornada 35Racing de Santander B3 - 0Athletic Club B
04/05/2003LligaJornada 36Athletic Club B1 - 2Gimnástica de Torrelavega
11/05/2003LligaJornada 37Talavera0 - 1Athletic Club B
18/05/2003LligaJornada 38Athletic Club B2 - 1Noja
25/05/2003Promoció a 2ªJornada 1Zamora4 - 2Athletic Club B
31/05/2003Promoció a 2ªJornada 2Athletic Club B1 - 2Burgos CF
08/06/2003Promoció a 2ªJornada 3Burgos CF0 - 1Athletic Club B
14/06/2003Promoció a 2ªJornada 4Athletic Club B2 - 1Zamora
21/06/2003Promoció a 2ªJornada 5Algeciras0 - 0Athletic Club B
29/06/2003Promoció a 2ªJornada 6Athletic Club B2 - 1Algeciras
Progrés Lliga
Rècords

Màxima victòria casa:

4 - 0 contra Talavera

Màxima derrota casa:

0 - 1 contra Logroñés

Màxima victòria fora:

0 - 2 contra Aurrera

Màxima derrota fora:

5 - 0 contra Noja

Millor ratxa guanyadora:

3 victòries consecutives

Pitjor ratxa perdedora:

2 derrotes consecutives

Millor ratxa no perdent:

9 partits imbatut consecutius

Pitjor ratxa no guanyant:

4 partits sense guanyar consecutius

Màxima ratxa empatant:

2 empats consecutius

Màxima ratxa no empatant:

12 partits consecutius sense empatar

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 21/05/2019
Notificar error