Brito Arceo: Juan Manuel Brito Arceo

Dades
Nom complet:Juan Manuel Brito Arceo
Data de naixement:30/05/1963 (55 anys)
Lloc de naixement:Santa Cruz de Tenerife (Santa Cruz de Tenerife)
País de naixement:
Espanya
Germans:Francisco Ramón Brito Arceo
Trajectòria
 TemporadaDivEdat PA

%TG

%TV

1983-842ªB
2010232,330,3

1984-85
2112200

1984-852ªB
2111383,4510,09

1985-86
225193,820,4

1985-862ªB
227192,7150,71

1986-87
239303,3320,22

1986-872ªB
2314400

1987-88
247202,8620,29

1988-89
2510353,550,5

1989-90
266172,8330,5

1990-91
27945530,33

1990-91
275173,410,2

1991-92
288374,6200

1991-92
286223,6710,17

1992-93
2912352,9240,33

1993-94
3017784,5980,47

1994-95
3120804130,65

1995-96
32211175,57100,48

1996-97
3317643,7650,29

1997-98
3415765,0780,53

1998-99
351890590,5

1999-00
3610555,550,5

Total2259234,1900,4
Estadístiques
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªB
Temporades13541617
Partits Jugats1702629196225
Targetes Grogues7499084839923
Targetes Vermelles75698190
Edat primer partit2421202120
Edat últim partit3628233636

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 21/05/2019
Notificar error