2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II (1ª Fase A)2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Ceares442013522916571
2Avilés Industrial402012443313574
3Caudal382011543618322
4Llanera382011543828433
5Gijón Industrial27207673427594
6Lenense252081112427664
7Praviano242073102328432
8Navarro222064101826485
9Mosconia202055101528533
10Vallobín172052131432654
11Avilés Stadium122026121233633
Promoció Ascens
Grupo clasificatorio
Promoció Permanència

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Natalio
15 Avilés Industrial
Borja Navarro
10 Caudal
Cristian García
10 Caudal
Madeira
9 Ceares
Ferreiro
7 Gijón Industrial
Matías Fernández
7 Llanera
Javi Sánchez
6 Llanera
Iker Alegre
6 Gijón Industrial
Wilmer
5 Mosconia
Medori
5 Ceares
Nom Pos Minuts Club
Omar
1800 Caudal
Santa
1800 Navarro
Delgado
1800 Mosconia
Javi Porrón
1800 Caudal
Prendes
1800 Avilés Industrial
Jorge
1777 Llanera
José Santullano
1774 Lenense
Héctor
1772 Ceares
Varo
1771 Gijón Industrial
Riki
1768 Gijón Industrial
Nom Pos Grogues Club
Jairo
9 Lenense
Guille
8 Avilés Industrial
Arango
7 Llanera
Joao
7 Avilés Industrial
Álvaro
7 Mosconia
Momparler
7 Avilés Stadium
Chus Ruiz
7 Praviano
Secades
6 Mosconia
Luismi
6 Lenense
Riki
6 Gijón Industrial
  Nom Pos Vermelles Club
Hugo Pérez
2 Gijón Industrial
Dani Liñares
1 Avilés Industrial
Borja
1 Navarro
Javi Torres
1 Lenense
Isra
1 Mosconia
Cali
1 Mosconia
Castañón
1 Lenense
Labrado
1 Navarro
Madeira
1 Ceares
San Eloy
1 Navarro
Nom Pos Coef Club PJ G
Marcos
31 Vallobín1931
Raúl Paulino
24 Llanera1624
Delgado
28 Mosconia2028
Javi Menes
18 Avilés Stadium1318
Javi Torres
22 Lenense1622
Borja
19 Navarro1419
Fall
24 Praviano1924
Lastra
16 Gijón Industrial1316
Javi Porrón
18 Caudal2018
Kike
15 Ceares1915
Nom P TG TV
González González7261
Pérez Albuerne6294
Fernández Ceferino5322
López Abelleira5290
Fernández García5301
Diego Menéndez Riestra5302
Abella Navarro5200
Barriga Morente4220
Esmorís Ruiz de Alegría4272
Álvarez Ordóñez4200
Álvarez Castaño4241
Bergareche Solana4231
Álvarez Rodríguez4100
Nicolás Menéndez Riestra4150
Peraleda Mateos4172
Blanco Rodríguez4321
González Suárez4211
Vázquez Iglesias3202
Villa Martín3253
Fueyo Cubes390
Agudo Daza3194
Menéndez Feito3182
Gutiérrez Sánchez3120
Muñoz Suárez3173
Álvarez González2110
González Cueto2190
Sahelices Puga251
Quirós Pérez280
Rivas Nosti120
De la Puente González162
Álvarez Iglesias180
Gols:
276
Promig golejador:
2,51
Targetes Grogues:
586
Targetes Grogues Per Partit:
5,33
Expulsions:
35
Expulsions Per Partit:
0,32
Victòries locals:
52
Victòries visitants:
35
Empats:
23
Màxima victòria local:
7 - 1 Gijón Industrial-Vallobín
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Llanera-Avilés Industrial

Progrés

Matriu