2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1993-94 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Caudal653830538822727
2Siero643828826719687
3Lealtad6238261027620837
4Marino de Luanco5038226107531797
5Rey Aurelio45381711105326697
6Gijón Industrial39381411135859617
7Piloñesa393812151149508313
8Hispano36381016124446709
9Candás36381310154046586
10Titánico3538139164353819
11Lenense35381211153741686
12Ribadesella35381211154949948
13Santiago de Aller33381111165054794
14Turón32381012162845675
15Navarro313881515264310713
16Pumarín3138815154059625
17Navia2738811193455694
18Berrón27381072131647712
19Astur25387112025689013
20Valdesoto133829272386917
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Vigón
23 Lealtad
Vicente
21 Marino de Luanco
Marcos
20 Caudal
Pipi
19 Lealtad
Chusi
19 Hispano
Carlos
18 Candás
Busto
16 Ribadesella
Álex
16 Gijón Industrial
Andrés Fernández
15 Gijón Industrial
Uría
15 Siero
Nom Pos Minuts Club
Clemente
3420 Titánico
Edu Morán
3420 Rey Aurelio
Juan
3420 Ribadesella
José Luis
3420 Santiago de Aller
Pravia
3398 Hispano
Coloma
3397 Navia
Liébana
3397 Hispano
Marañón
3391 Candás
Álex
3383 Gijón Industrial
Mateos
3376 Santiago de Aller
Nom Pos Grogues Club
Alfredo
15 Ribadesella
Carlos
14 Valdesoto
Cuba
13 Navarro
Vicente
11 Titánico
Chusi
11 Hispano
Florín
11 Siero
Corao
11 Santiago de Aller
Payo
11 Valdesoto
Feito
11 Astur
Lanchas
11 Gijón Industrial
  Nom Pos Vermelles Club
Víctor
3 Piloñesa
Falo
2 Marino de Luanco
Fermín Álvarez
2 Siero
Tejada
2 Marino de Luanco
Vicente
2 Titánico
Alfredo
2 Ribadesella
Plácido
2 Lealtad
Chusi
2 Hispano
Carlos
2 Valdesoto
Florín
2 Siero
Nom Pos Coef Club PJ G
Iglesias
0.49 Siero3718
Balán
0.51 Lealtad3719
Tallos
0.54 Caudal2815
Edu Morán
0.68 Rey Aurelio3826
Fran
0.84 Marino de Luanco3731
Toto
1.11 Lenense3741
Esteban
1.12 Navarro3438
Ovidio
1.13 Candás3843
Miguel Ángel
1.14 Turón3641
Edu
1.17 Titánico2327
Gols:
936
Promig golejador:
2,46
Targetes Grogues:
1528
Targetes Grogues Per Partit:
4,02
Expulsions:
156
Expulsions Per Partit:
0,41
Victòries locals:
170
Victòries visitants:
103
Empats:
107
Màxima victòria local:
8 - 0 Lealtad-Astur
Màxima victòria visitant:
1 - 6 Navia-Caudal

Progrés

Matriu