2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1948-49 next
II

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Osasuna39261673692701
2Gimnástica Torrelavega36261727543700
3Erandio282612410554100
4Logroñés272611510505212
5Maestranza25269710454901
6Indauchu252611312636700
7Mirandés242611213394503
8Sestao242610412415101
9Barreda24269611496201
10Burgos23269512564800
11Real Unión232611114504501
12Alavés22268612364603
13Arenas de Guecho22267811486001
14Tudelano222610214426700
Ascens
Promoció Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Duque
25 Gimnástica Torrelavega
Del Toro
21 Logroñés
Aguchi
17 Indauchu
Gorraiz
14 Osasuna
Royo
14 Osasuna
Pascual
12 Arenas de Guecho
Herrera
12 Barreda
Escudero
11 Indauchu
Gárate
11 Erandio
Campos
11 Real Unión
Nom Pos Minuts Club
Lasquivar
2340 Erandio
Miguelito
2340 Mirandés
Isasi
2340 Sestao
Iglesias
2340 Sestao
Gallo
2338 Osasuna
Vecino
2338 Osasuna
Royo
2338 Osasuna
Corta I
2250 Alavés
Grijuela
2250 Mirandés
Duque
2250 Gimnástica Torrelavega
Nom Pos Grogues Club
Del Toro
1 Logroñés
  Nom Pos Vermelles Club
Clemen
2 Mirandés
Goicolea
1 Alavés
Ameztoy
1 Real Unión
Arín
1 Mirandés
Barinaga
1 Alavés
Cabido
1 Alavés
Rejón
1 Sestao
Fandos
1 Osasuna
Villapún
1 Arenas de Guecho
Totó
1 Maestranza
Nom Pos Coef Club PJ G
Palacios
39 Indauchu1239
Sola
37 Tudelano1537
Castrillo
40 Barreda2040
Sebitas
21 Real Unión1121
Amatriain
28 Burgos1528
Garcés
37 Arenas de Guecho2037
Vicente
44 Sestao2444
Mezo
19 Burgos1119
Mundo
42 Mirandés2542
López
38 Erandio2338
Nom P TG TV
Cejuela900
González Luengo700
Rey Martínez600
Achalandábaso Zalvídea601
Iturrioz Larrinaga600
Múgica Arribillaga500
Ascaso500
Núñez Asporosa500
Vera Royo500
Riñones400
Cuesta400
Orbañanos Caño400
Zubimendi400
Remacha400
Hueso Lanciego400
Acha navarro401
Ochoa de Alda400
Arana Álava400
Arraibi Blanco401
Trías Isasmendi400
Fernández Muñoz300
Arce Cagigas302
Zariquiegui Izco300
Galende Pascual300
Bilbao cántabro300
Ramón Torrens300
Juan María Jácue302
San Juan301
Gutiérrez Mier300
Barbadillo vitoriano300
García Hernández300
Hidalgo300
Crespo Orradre300
Casado300
González Langarica310
Rivero200
García Fernández200
Lacambra Canela200
Saiz López200
Isasi Castresana200
Fatas100
Carmona100
Jáuregui Ansó100
Paco Bienzobas100
Peña101
García Martínez100
Arbones100
José María100
Rivero Lecuona100
Blanco Quintas100
Blanco Mateos100
Santos López102
Roig aragonés100
Marrón Martín100
Brañas100
Sánchez Bravo100
Lozano Prats100
Polo López100
Santo Tomás100
Moreno vallisoletano100
Marticorena102
Lavín100
Sarco100
Díaz Argote100
García Roche100
González Jerez100
Rivero guipuzcoano100
Munguía101
Gols:
697
Promig golejador:
3,83
Targetes Grogues:
1
Targetes Grogues Per Partit:
0,01
Expulsions:
14
Expulsions Per Partit:
0,08
Victòries locals:
115
Victòries visitants:
36
Empats:
31
Màxima victòria local:
7 - 1 Burgos-Indauchu
Màxima victòria visitant:
0 - 6 Arenas de Guecho-Indauchu

Progrés

Matriu