2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1990-91 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Caudal5538211346224646
2Hispano5538221155626473
3Mosconia5238211076133467
4Pumarín46381810105033555
5Praviano4538161394538706
6Marino de Luanco42381414105445728
7Santiago de Aller4238178134235464
8Turón39381671548396514
9Titánico39381591451459013
10Lealtad3638156173942739
11Navia36381310154348626
12Gijón Industrial353811131448496013
13Candás34381210164143899
14Universidad de Oviedo34381014143653655
15Ribadesella33381013153747585
16Siero33389151432457210
17Piloñesa3338129174755537
18Europa de Nava3238914153946489
19Asturias de Blimea2438882228605913
20Luarca153839262174819
Promoció Ascens
Descens
Descenso por arrastre

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Luisber
20 Marino de Luanco
Javi Prendes
19 Ribadesella
Vicente
19 Praviano
Nachón
17 Piloñesa
Chusi
15 Caudal
Juan Carlos
14 Hispano
Chus Ortega
14 Europa de Nava
Monasterio
14 Turón
Lalo
14 Pumarín
Dani
13 Navia
Nom Pos Minuts Club
Mateos
3420 Santiago de Aller
Cárdeno
3420 Santiago de Aller
Nachón
3420 Piloñesa
Moro
3420 Ribadesella
Javi Prendes
3419 Ribadesella
Edu
3417 Titánico
Liébana
3410 Praviano
Luisber
3409 Marino de Luanco
Coke
3409 Gijón Industrial
José Alberto
3403 Universidad de Oviedo
Nom Pos Grogues Club
Senén
16 Titánico
Pirri
12 Luarca
Carlos I
12 Gijón Industrial
Andrés
11 Titánico
Rubén
11 Pumarín
Corbato
10 Turón
Leo
10 Ribadesella
Rubio
10 Lealtad
Rueda
10 Santiago de Aller
Orlando
10 Titánico
  Nom Pos Vermelles Club
Orlando
4 Titánico
Florín
3 Siero
Isidoro
3 Asturias de Blimea
Payo
3 Gijón Industrial
Mariano
3 Asturias de Blimea
Guti
3 Asturias de Blimea
Piquero
2 Marino de Luanco
Payo
2 Marino de Luanco
Menéndez
2 Lealtad
Corbato
2 Turón
Nom Pos Coef Club PJ G
Víctor
0.61 Caudal3622
Bango
0.69 Hispano3625
Ismael
0.78 Navia2318
Toto
0.86 Pumarín3631
Balán
0.86 Mosconia3732
Mateos
0.92 Santiago de Aller3835
Nacho
0.94 Praviano3230
Miguel Ángel
1 Turón3636
Tallos
1 Siero2525
Nacho
1 Candás1717
Gols:
880
Promig golejador:
2,32
Targetes Grogues:
1275
Targetes Grogues Per Partit:
3,36
Expulsions:
161
Expulsions Per Partit:
0,42
Victòries locals:
171
Victòries visitants:
101
Empats:
108
Màxima victòria local:
6 - 0 Caudal-Asturias de Blimea
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Navia-Pumarín

Progrés

Matriu