2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II1978-79 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Sangüesa4738181197346244
2Arenas4638171294133250
3Sanse4538151585843131
4Guernica4538161394738290
5Guecho42381610124739241
6Tudelano41381511125440313
7Erandio41381511125642302
8Aurrera Ondárroa41381315103739150
9Tolosa3738919103943102
10Valmaseda36381212143958170
11Motrico3638148163743242
12Lagun Onak35381211154451232
13Lemona35381113144347130
14Chantrea3438146185664151
15Sabiñánigo3438138174252200
16Burgos Promesas34381112154144404
17Munguia34381014143649180
18Peña Sport33381111163948221
19Calahorra3338111116516273
20Basconia31381011174948272
Descens
Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Primi
23 Guernica
Rández
22 Chantrea
Mediavilla
19 Basconia
Ros
19 Sangüesa
Uralde
17 Sanse
Olcoz
16 Sangüesa
Javi
16 Calahorra
Oteo
14 Valmaseda
Ubani
13 Peña Sport
Urra
13 Sangüesa
Nom Pos Minuts Club
Medina
3420 Burgos Promesas
Fernández
3420 Chantrea
José Miguel
3420 Lemona
Frank
3375 Sabiñánigo
Aurre
3375 Arenas
Goti
3375 Lemona
Rodolfo
3354 Arenas
Errasti
3334 Aurrera Ondárroa
Marco
3330 Sabiñánigo
Arenaza
3330 Valmaseda
Nom Pos Grogues Club
López Jimeno
8 Tudelano
Ondarru
8 Erandio
Petreñas
7 Basconia
Maldonado
6 Burgos Promesas
Baste
6 Guernica
Gonzálvez
6 Burgos Promesas
Sagasti
5 Guecho
Urruchurtu
5 Basconia
Arrieta
5 Lagun Onak
Peña
5 Burgos Promesas
  Nom Pos Vermelles Club
Abajo
2 Burgos Promesas
Rauleaga
1 Sanse
Sagasti
1 Guecho
Ondarru
1 Erandio
Gelo
1 Tudelano
Bilbao II
1 Basconia
Martínez
1 Tudelano
Urra
1 Sangüesa
Inoriza
1 Erandio
Carrera
1 Motrico
Nom Pos Coef Club PJ G
Fernando
33 Valmaseda1733
Armenteros
19 Munguia1119
Plano
57 Chantrea3357
Aloy
39 Calahorra2539
Erice
34 Peña Sport2434
Marco
50 Sabiñánigo3750
Arévalo
20 Munguia1520
Gorka
47 Lemona3747
Roggero
35 Erandio2835
Larrañaga
39 Lagun Onak3239
Gols:
929
Promig golejador:
2,44
Targetes Grogues:
427
Targetes Grogues Per Partit:
1,12
Expulsions:
28
Expulsions Per Partit:
0,07
Victòries locals:
211
Victòries visitants:
52
Empats:
117
Màxima victòria local:
6 - 1 Lemona-Calahorra
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Valmaseda-Guecho

Progrés

Matriu