2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2019-20 next

Classificació


Data inicial
Data final

Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Lealtad6228171104412703
2Llanera592818554826713
3Covadonga572816936533512
4Caudal562816845421463
5Tuilla552816754225765
6Llanes482814684730742
7Urraca432812793425621
8Gijón Industrial392810994236762
9L'Entregu3428104142636722
10Praviano322888123742725
11Condal de Noreña3228711102937936
12Mosconia3128710112933634
13Navarro312887132635602
14Lenense2928611112848963
15Ceares272869132837756
16Avilés2528413113450866
17Vallobín2528510131932882
18EI San Martín2428412122649804
19Colunga232858152553876
20Siero20283111425481045
Promoció Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Cristian García
22 Caudal
Font
15 Covadonga
Polo
14 Navarro
Ekedi
13 Lealtad
Omar
12 Llanera
Ivanchu
12 Llanes
Jaime
11 Covadonga
Naya
11 Gijón Industrial
Bala
11 Urraca
Dorronsoro
10 Llanes
Nom Pos Minuts Club
Nacho Rubiera
2520 Ceares
Gabri
2520 Llanes
Davo
2520 Urraca
Porto
2520 Urraca
Santa
2520 Navarro
Omar
2508 Caudal
Berto Fernández
2493 Lenense
Riki
2389 Llanes
Jorge
2382 Llanera
Aitor
2372 Condal de Noreña
Nom Pos Grogues Club
Carlinos
14 Siero
Sergio Funcasta
12 Condal de Noreña
Bruno
12 Llanes
Arango
11 Llanera
Fanjul
11 Tuilla
Juanma
11 Condal de Noreña
David Alejandro
11 Praviano
Luismi
10 EI San Martín
Dani Muñoz
10 EI San Martín
Llerandi
10 Ceares
  Nom Pos Vermelles Club
Hugo Ojeda
2 Colunga
Hugo Martínez
2 Condal de Noreña
Pelayo Muñiz
2 Ceares
Luis del Río
2 Lenense
Traoré
2 L'Entregu
Borja
1 Avilés
Viesca
1 Avilés
Imanol
1 Avilés
Félix
1 Avilés
Casal
1 Mosconia
Nom Pos Coef Club PJ G
Pablo Herrero
24 Colunga1224
Borja
34 Avilés1834
Javi Doldán
24 Lenense1324
Kike
40 Siero2440
Santi
18 Colunga1118
Aitor Rodríguez
27 Covadonga1727
Javi Torres
22 Lenense1422
Jano
33 EI San Martín2133
Oleg
33 Condal de Noreña2233
Peters
22 Navarro1622
Nom P TG TV
Barriga Morente11661
Diego Menéndez Riestra11696
Álvarez Jiménez10605
Vázquez Iglesias10510
Agudo Daza10533
González Suárez10562
Rodríguez García10533
Álvarez Lana10513
Valdés Díaz10584
Blanco Rodríguez10664
Marinero Noval10462
González González10261
Villa Martín10563
Abella Navarro10551
Bermejo Ferrero10504
Álvarez Rodríguez10331
Álvarez Ordóñez9525
Nicolás Menéndez Riestra9521
López Abelleira9440
Fueyo Cubes9390
González Cueto9603
Pérez Albuerne9485
Fernández García9482
Romero García8471
Rivas Nosti7431
Buergo González7311
Muñoz Suárez7442
Menéndez Feito7392
Ballesteros de la Rubia6343
Quirós Pérez6300
Esmorís Ruiz de Alegría5313
Pelayo Buergo120
Vázquez Menéndez190
Gols:
708
Promig golejador:
2,53
Targetes Grogues:
1502
Targetes Grogues Per Partit:
5,36
Expulsions:
72
Expulsions Per Partit:
0,26
Victòries locals:
113
Victòries visitants:
79
Empats:
88
Màxima victòria local:
6 - 0 Covadonga-Colunga
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Siero-Ceares

Progrés

Matriu

AviCauCeaColConCovEIGijL'ELeaLenLlaLlanMosNavPraSieTuiUrrVal
Avilés0-01-12-21-12-23-31-11-32-20-22-41-43-1
Caudal4-11-34-04-06-25-03-10-03-02-12-11-01-12-1
Ceares2-31-12-21-20-13-01-40-30-01-30-00-10-12-1
Colunga2-10-40-13-10-31-20-21-11-13-31-30-02-12-2
Condal de Noreña1-11-11-10-21-11-01-00-01-14-10-14-12-10-0
Covadonga3-02-11-16-04-26-11-11-02-23-02-22-13-31-33-1
EI San Martín0-21-11-02-10-01-31-12-00-11-20-01-31-01-10-2
Gijón Industrial3-04-02-11-30-15-12-10-05-11-21-11-01-11-2
L'Entregu1-00-20-11-01-10-00-10-32-21-13-13-20-1
Lealtad4-21-02-02-02-22-14-00-01-12-00-00-02-12-0
Lenense1-11-20-11-11-11-00-33-21-11-12-23-31-12-00-0
Llanes3-10-21-13-02-33-04-12-01-31-02-01-00-22-1
Llanera0-02-11-11-00-10-23-01-03-11-03-12-03-1
Mosconia1-01-12-02-21-02-02-20-13-21-11-10-23-1
Navarro0-01-20-00-11-43-10-20-10-21-21-21-00-21-01-0
Praviano1-21-10-00-34-10-23-01-31-22-10-03-10-21-1
Siero1-11-51-11-10-33-20-21-21-32-31-41-21-0
Tuilla1-00-24-22-01-11-11-11-02-13-21-01-01-01-02-0
Urraca0-01-12-02-12-30-13-01-10-11-01-14-10-00-0
Vallobín0-01-01-01-02-22-01-20-00-30-10-12-00-01-1