2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II2019-20 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Lealtad6228171104412703
2Llanera592818554826713
3Covadonga572816936533512
4Caudal562816845421463
5Tuilla552816754225765
6Llanes482814684730742
7Urraca432812793425621
8Gijón Industrial392810994236762
9L'Entregu3428104142636722
10Condal3228711102937936
11Praviano322888123742725
12Mosconia3128710112933634
13Navarro312887132635602
14Lenense2928611112848963
15Ceares272869132837756
16Avilés2528413113450866
17Vallobín2528510131932882
18EI San Martín2428412122649804
19Colunga232858152553876
20Siero20283111425481045
Promoció Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Cristian García
22 Caudal
Font
15 Covadonga
Polo
14 Navarro
Ekedi
13 Lealtad
Omar
12 Llanera
Ivanchu
12 Llanes
Jaime
11 Covadonga
Naya
11 Gijón Industrial
Bala
11 Urraca
Dorronsoro
10 Llanes
Nom Pos Minuts Club
Nacho Rubiera
2520 Ceares
Gabri
2520 Llanes
Davo
2520 Urraca
Porto
2520 Urraca
Santa
2520 Navarro
Omar
2508 Caudal
Berto Fernández
2493 Lenense
Riki
2389 Llanes
Jorge
2382 Llanera
Aitor
2372 Condal
Nom Pos Grogues Club
Carlinos
14 Siero
Sergio Funcasta
12 Condal
Bruno
12 Llanes
Arango
11 Llanera
Fanjul
11 Tuilla
Juanma
11 Condal
David Alejandro
11 Praviano
Luismi
10 EI San Martín
Dani Muñoz
10 EI San Martín
Diego Suárez
10 Gijón Industrial
  Nom Pos Vermelles Club
Hugo Ojeda
2 Colunga
Hugo Martínez
2 Condal
Luis del Río
2 Lenense
Traoré
2 L'Entregu
Muñiz
2 Ceares
Borja
1 Avilés
Viesca
1 Avilés
Imanol
1 Avilés
Félix
1 Avilés
Casal
1 Mosconia
Nom Pos Coef Club PJ G
Bussmann
0.42 Lealtad198
Armengol
0.5 Caudal2211
Torres
0.5 Covadonga126
Guillermo
0.74 Tuilla2317
Davo
0.89 Urraca2825
Alejandro
1 Llanera2525
Gabri
1.07 Llanes2830
Lastra
1.09 Gijón Industrial2325
Marcos
1.12 Vallobín2629
Carlos
1.18 Navarro1113
Gols:
708
Promig golejador:
2,53
Targetes Grogues:
1502
Targetes Grogues Per Partit:
5,36
Expulsions:
72
Expulsions Per Partit:
0,26
Victòries locals:
113
Victòries visitants:
79
Empats:
88
Màxima victòria local:
6 - 0 Covadonga-Colunga
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Siero-Ceares

Progrés

Matriu

AviCauCeaColConCovEIGijL'ELeaLenLlaLlanMosNavPraSieTuiUrrVal
Avilés0-01-12-21-12-23-31-11-32-20-22-41-43-1
Caudal4-11-34-04-06-25-03-10-03-02-12-11-01-12-1
Ceares2-31-12-21-20-13-01-40-30-01-30-00-10-12-1
Colunga2-10-40-13-10-31-20-21-11-13-31-30-02-12-2
Condal1-11-11-10-21-11-01-00-01-14-10-14-12-10-0
Covadonga3-02-11-16-04-26-11-11-02-23-02-22-13-31-33-1
EI San Martín0-21-11-02-10-01-31-12-00-11-20-01-31-01-10-2
Gijón Industrial3-04-02-11-30-15-12-10-05-11-21-11-01-11-2
L'Entregu1-00-20-11-01-10-00-10-32-21-13-13-20-1
Lealtad4-21-02-02-02-22-14-00-01-12-00-00-02-12-0
Lenense1-11-20-11-11-11-00-33-21-11-12-23-31-12-00-0
Llanes3-10-21-13-02-33-04-12-01-31-02-01-00-22-1
Llanera0-02-11-11-00-10-23-01-03-11-03-12-03-1
Mosconia1-01-12-02-21-02-02-20-13-21-11-10-23-1
Navarro0-01-20-00-11-43-10-20-10-21-21-21-00-21-01-0
Praviano1-21-10-00-34-10-23-01-31-22-10-03-10-21-1
Siero1-11-51-11-10-33-20-21-21-32-31-41-21-0
Tuilla1-00-24-22-01-11-11-11-02-13-21-01-01-01-02-0
Urraca0-01-12-02-12-30-13-01-10-11-01-14-10-00-0
Vallobín0-01-01-01-02-22-01-20-00-30-10-12-00-01-1