2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

Tercera División - Grupo II1977-78 next
II

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Logroñes533822976738281
2Aragón503821897336355
3Sanse5038234115932140
4Guecho4838208107147140
5Sangüesa4538197126364183
6Calahorra42381610126253242
7Lemona42381512114835230
8Guernica41381511126344256
9Michelin4038168146152393
10Tolosa3938141113515493
11Munguia3938167155755321
12Motrico3938167155641150
13Arenas3838158155255281
14Valmaseda3838174175659152
15Peña Sport3338145194048140
16Burgos Promesas3038912175263397
17Sabiñánigo2938109194663223
18Sariñena2638106223774202
19Huesca B233879223787282
20Izarra153863292778264
Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Larrañaga
23 Motrico
Lotina
20 Guernica
Lequerica
20 Guecho
Javi
18 Calahorra
Crespo
16 Aragón
Cerro
16 Valmaseda
Lafita
15 Aragón
Gaubeca
15 Guernica
Cadarso
15 Michelin
Bene
13 Logroñes
Nom Pos Minuts Club
Górriz
3420 Sanse
Rodolfo
3420 Arenas
Villanova
3420 Sabiñánigo
Bene
3406 Logroñes
César
3375 Huesca B
Ferrer
3375 Huesca B
Peña II
3375 Sabiñánigo
Arregui
3349 Tolosa
Maldonado
3330 Burgos Promesas
Susaeta
3330 Guecho
Nom Pos Grogues Club
Goico
7 Munguia
Amezqueta
6 Calahorra
Laca
6 Michelin
Ibáñez
6 Michelin
Merino
6 Burgos Promesas
Tosao
5 Aragón
Benedé
5 Aragón
Pardina
5 Huesca B
Mendía
5 Arenas
Clavería
5 Sabiñánigo
  Nom Pos Vermelles Club
Merino
3 Burgos Promesas
Blach
2 Burgos Promesas
Amezqueta
2 Calahorra
Ayerra
2 Izarra
Aquesolo
2 Guernica
Aramburu
2 Michelin
Vallés
2 Huesca B
Gaubeca
1 Guernica
Lafuente
1 Aragón
Arriola
1 Logroñes
Nom Pos Coef Club PJ G
Carrillo
39 Huesca B1439
Tolosana
28 Huesca B1328
Zunzarren
32 Izarra1532
Fernando
23 Valmaseda1223
Cenoz
35 Izarra1935
Garde
20 Motrico1120
Seral
69 Sariñena3869
Medina
33 Burgos Promesas1933
Erice
55 Sangüesa3255
Villanova
63 Sabiñánigo3863
Nom P TG TV
Andradas Asurmendi1492
Martínez de Lafuente1360
Osoro Garay1371
Arroyo Zorrilla12221
Pascual Martínez1290
Martínez Hernando1290
Román Bustamante12304
Morillo Zabalza12144
Iraola Pérez1190
González Langarica11201
Izaguirre Sisón1180
Llantada Gil11192
Martinez Díez1150
González Lecue1071
Frechoso Pérez10181
Romero Linán10242
Ruano Eneriz9162
Capa Pinedo950
Zárraga Pérez940
Isturiz Martínez950
Pérez Aranda930
Puebla Rabal9121
Martínez Alunda8111
García Carpintero8152
Vicente Báez8120
Marticorena871
Calvo Córdova792
Villanueva Nieto752
Benítez Barrueco7190
Garasa Torrau6193
Luna Pérez691
Campillo Llor350
Mariano Álvarez360
Hernández Velázquez331
González Sánchez320
García Escudero340
Escrig Roig320
Escribano Galilea260
Cecilio Martínez230
Coso Abril220
Candelas Castro210
Sánchez Moreno210
Jiménez Muñoz263
Fernández Fuentes230
González de la Fuente230
Rabadán González231
Zamanillo100
Martínez Alunda100
Abucide Ferreiro100
Ferrer Andión100
Hernández Arques120
Portillo Recio110
Lázaro120
Fernández Velázquez130
Permuy Aneiros100
Funchal Rojas110
Martínez100
Víctor100
Macua Moneo142
Jiménez de la Coca100
Castañedo Canales130
Lachica Olmedo101
Verdejo Parra110
Bayarri Ribelles100
Cordero Viera130
Cardell130
Herrera Pérez120
Arce García121
Peraita Ibáñez100
Fariñas Godoy100
Gutiérrez Fernández150
Cristóbal Álvarez120
De la Puebla100
Carcelén García100
Filgueira González111
Joglar Cernuda110
Nicolau Martínez100
García Auñón100
Plácido Pérez121
Lucas Hernández120
Sarasúa Olmedo100
Bauzá Roselló110
González Grandal110
Martínez Ruano100
Lucas Meléndez140
Aparicio González150
Gols:
1078
Promig golejador:
2,84
Targetes Grogues:
468
Targetes Grogues Per Partit:
1,23
Expulsions:
45
Expulsions Per Partit:
0,12
Victòries locals:
234
Victòries visitants:
67
Empats:
79
Màxima victòria local:
7 - 0 Motrico-Sariñena
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Huesca B-Arenas

Progrés

Matriu