2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1980-81 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Sporting Atlético533822977326271
2Santoña4838191094928372
3Caudal4838208106140253
4Gijón Industrial45381711105739284
5Piloñesa45381711105549383
6Naval41381511124634362
7Turón41381511124640235
8Cayón4038168144439395
9Avilés4038168145250201
10Siero3838158155647293
11Europa de Nava3838158154242443
12Castro3638156174947424
13San Martín3638148164850365
14Titánico35381211153553303
15Astillero3438154195882364
16Oviedo Aficionados33381111165367201
17Barreda32381012164161312
18Rayo Cantabria32381012164650322
19El Entrego2638810203257316
20San Martín de la Arena193875263173499
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Manolo
24 Siero
Eloy
18 Sporting Atlético
Pocholo
18 Astillero
Chuquín
17 Avilés
Marcos
16 Gijón Industrial
Mazón
14 Rayo Cantabria
Atilano
14 Piloñesa
Olegario
14 Caudal
Blanco
14 Titánico
Pepe
13 San Martín de la Arena
Nom Pos Minuts Club
Juan Carlos
3420 Sporting Atlético
Angelín
3420 Caudal
José Miguel
3420 Sporting Atlético
Mariano
3420 Gijón Industrial
Cabezas
3420 Naval
Santi
3375 Cayón
Molleda
3373 Astillero
Atilano
3330 Piloñesa
Cienfuegos
3330 El Entrego
Alfredo
3299 San Martín
Nom Pos Grogues Club
Manolo
10 Siero
Barategui
9 San Martín de la Arena
Cuquis
8 Cayón
Tuero
7 San Martín
Carlos
7 Santoña
Solís
6 San Martín
Lastra
6 Castro
Constan
6 Naval
Angelín
6 El Entrego
José
6 Cayón
  Nom Pos Vermelles Club
Mazón
2 Rayo Cantabria
Tuero
2 San Martín
César
2 Turón
Berto
2 Turón
Pesquera I
2 Europa de Nava
Santillana II
2 San Martín de la Arena
Pepín
2 Cayón
Jorge
2 Castro
Pablo
2 San Martín
Valle
2 Astillero
Nom Pos Coef Club PJ G
Juan Carlos
0.68 Sporting Atlético3826
Chuco
0.69 Santoña3625
Valentín
0.75 Gijón Industrial2015
Nates
0.92 Rayo Cantabria2422
Batalla
0.95 Europa de Nava2221
Julián
0.96 Naval2827
Manolín
0.97 Caudal3332
Josini
1 San Martín1919
Castañeda
1 Barreda1111
Santi
1.03 Cayón3839
Gols:
974
Promig golejador:
2,56
Targetes Grogues:
653
Targetes Grogues Per Partit:
1,72
Expulsions:
68
Expulsions Per Partit:
0,18
Victòries locals:
232
Victòries visitants:
57
Empats:
91
Màxima victòria local:
8 - 0 Naval-Barreda
Màxima victòria visitant:
0 - 5 San Martín de la Arena-Barreda

Progrés

Matriu