2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II1951-52 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Burgos40301686754200
2Eibar39301839683801
3Rayo Cantabria34301389483900
4Recreación343016212585600
5Guecho333013710523700
6Mirandés323014412564700
7Portugalete303012612545500
8Arenas Zaragoza302813411495000
9Sestao293012513545500
10Basconia293011712434900
11Izarra282912413516900
12Numancia262910613645500
13Erandio26309813295300
14Calahorra243010416426700
15Indauchu22308616505900
16Arenas de Guecho20308418426400

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Brígido
13 Burgos
Duque
12 Eibar
Casiano
11 Burgos
Murillo
9 Burgos
Eguiraun
8 Guecho
Almaraz
6 Burgos
Artázcoz
5 Indauchu
Carro
5 Burgos
Lazcano
5 Recreación
Pascual
5 Arenas Zaragoza
Nom Pos Minuts Club
Antoñito
2700 Burgos
Mezo
2610 Burgos
Pirulo
2610 Burgos
Almaraz
2610 Burgos
Clemen
2520 Burgos
Brígido
2520 Burgos
Arias
2340 Numancia
Grijuela
2250 Mirandés
Marqués
2250 Numancia
Miguelito
2160 Mirandés
Nom Pos Grogues Club
  Nom Pos Vermelles Club
Menárguez
1 Eibar
Nom Pos Coef Club PJ G
Garcés
17 Arenas de Guecho1317
Marquijana
11 Eibar1211
Domingo
11 Numancia1411
Arbulu
8 Guecho138
Mezo
16 Burgos2916
Pavón
4 Numancia114
Zamoruca
4 Rayo Cantabria134
Martiarena
4 Mirandés164
Nom P TG TV
Casal Perea700
González Roji700
Torrens700
Bilbao600
Guerricabeitia Arroyo600
Múgica600
Ochoa de Alda500
García Hernández500
Marticorena501
Arana Álava400
Orbañanos Caño400
Duce zaragozano300
Echave guipuzcoano300
Jacue guipuzcoano300
González Jerez300
Acha300
San Juan300
Munguía300
Aramburu300
Lezama200
Vera zaragoza200
Hueso200
Latorre200
De Luis200
José Luis Villalba aragonés200
Ochoa200
Bernal aragonés200
Pascual logroñés200
Fatás100
Castillejos100
Remacha100
Gutiérrez Mier100
López Escribano centro100
Cejuela navarro100
González Jerez guipuzcoano100
De la Torre100
Galende100
Lasheras100
J. Bilbao100
Mañuecos100
Lorenzo vallisoletano100
Hidalgo Lavín santanderino100
Pascual100
Morera100
Barrenechea100
Munne catalán100
González100
Consuegra vallisoletano100
Villalba aragonés100
Gols:
835
Promig golejador:
3,51
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0,00
Expulsions:
1
Expulsions Per Partit:
0,00
Victòries locals:
151
Victòries visitants:
44
Empats:
43
Màxima victòria local:
8 - 0 Numancia-Izarra
Màxima victòria visitant:
0 - 7 Erandio-Indauchu

Progrés

Matriu