2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1953-54 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Sestao53362376914100
2Huesca453619710754900
3Arenas45361899694800
4Mondragón443619611684900
5Anaitasuna403618414907200
6Portugalete403617613765900
7Burgos383616614655901
8Rayo Cantabria363516415697100
9Indauchu3636131013566200
10Guecho333612915696500
11Erandio333514516727100
12Numancia323614418698300
13Basconia313613518506200
14Azcoyen313615120528301
15Begoña303613419596500
16Izarra3036101016577101
17Tudelano303611817496300
18Binéfar283411617527400
19Mirandés25368919519200

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Ríos
14 Izarra
Aguirre
8 Indauchu
Bedoya
7 Portugalete
Flores
7 Arenas
Santos
6 Huesca
Pachi
6 Begoña
Larrabeiti
6 Izarra
Cárcamo
5 Indauchu
Aguchi
5 Sestao
Llona II
5 Sestao
Nom Pos Minuts Club
Lecea
2700 Indauchu
Miguelito
2700 Mirandés
Baliño
2700 Indauchu
Núñez
2700 Mirandés
Uría
2610 Indauchu
Grijuela
2610 Mirandés
Artázcoz
2610 Indauchu
Aguirre
2610 Indauchu
Cárcamo
2520 Indauchu
Mardones III
2520 Mirandés
Nom Pos Grogues Club
  Nom Pos Vermelles Club
Herminio
1 Burgos
Cupe
1 Azcoyen
Felipe
1 Izarra
Nom Pos Coef Club PJ G
Morales
0.2 Indauchu204
Núñez
0.33 Mirandés3010
Echeandía
0.36 Arenas114
Arbulu
0.4 Portugalete156
Montalbán
0.4 Sestao208
Guti
0.48 Burgos2311
Sebitas
0.56 Mondragón169
Torre
0.58 Guecho127
Amatriain
0.64 Tudelano149
Calvo
0.92 Binéfar1312
Nom P TG TV
Gorroño700
Dilla700
De la Torre700
Orbañanos700
Arraibi Blanco600
González Rojí600
Guerricabeitia600
A. Cejuela navarro600
Idígoras500
Munguía500
Arana500
Lezama500
Hidalgo Lavín400
Ortiz Ruiz400
Clemente Fernández400
Munárriz400
De Luis300
Izal300
Arce santanderino300
Ruiz Ortigosa300
Aramburu guipuzcoano300
Irastorza guipuzcoano300
González Langarica vitoriano200
Jerez200
Sanz Cirés200
Lorenzo vallisoletano200
Teja200
San Emeterio200
Munguía guipuzcoano200
Escaño200
García Orbegozo guipuzcoano200
Blanco Gastón200
Fernández Muñoz100
Trías100
Aranz100
Martín100
Munárriz navarro100
Jaúregui guipuzcoano100
Blanco102
Gutiérrez Mier100
Zubimendi100
García Hernández guipuzcoano100
Mañuecos100
Múgica100
Osés guipuzcoano100
Bernal101
Sanz100
Torrens100
García Fernández100
Cons..100
Jaúregui100
Orbegozo100
Langarica100
Gutiérrez Jerez100
Salinas100
Blanco Gascón100
Trías aragonés100
Tejas100
Velasco100
Aramburu100
Blasco Gascón100
Baldino100
González Pérez madrileño100
González Jerez100
Ponsa100
Irastorza100
Vera100
Gols:
1239
Promig golejador:
3,64
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0,00
Expulsions:
3
Expulsions Per Partit:
0,01
Victòries locals:
221
Victòries visitants:
59
Empats:
60
Màxima victòria local:
9 - 0 Numancia-Azcoyen
Màxima victòria visitant:
0 - 6 Indauchu-Anaitasuna

Progrés

Matriu