2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II2014-15 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Condal863826846720826
2Caudal843825946818643
3Oviedo B783823968234742
4Tuilla773823876731805
5Covadonga7038217106339914
6Ceares6338161575141683
7Llanes61381613961518810
8Praviano51381312134746602
9Urraca503812141250471086
10Atlético de Lugones49381310154549752
11Mosconia47381114133745996
12Avilés B463811131446539210
13Astur46381113143952585
14Gijón Industrial463812101642501208
15Roces45381112153743832
16Andés4338127194460983
17L'Entregu3838911183454899
18Lenense303886243872674
19Universidad de Oviedo233865273078652
20Cudillero03822341075150
Promoció Ascens
Descens
Descenso por arrastre

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Roni
22 Oviedo B
Villa
20 Tuilla
Cárcaba
16 Condal
Jaime
14 Covadonga
Chus
14 Caudal
Diego García
12 Covadonga
Javi Manín
12 Gijón Industrial
Lucas
11 Oviedo B
Jorgín
10 Llanes
Jimmy
10 Ceares
Nom Pos Minuts Club
Arroyabe
3231 Roces
Vilches
3150 Mosconia
Jano
3150 Caudal
Segura
3150 Lenense
Cañedo
3102 Ceares
Beni
3081 Ceares
Richard
3062 Caudal
Cafú
3060 Andés
Damián
3048 Atlético de Lugones
Dioni
3040 Atlético de Lugones
Nom Pos Grogues Club
Borja López
14 Gijón Industrial
Jony
13 Gijón Industrial
Mori
13 Condal
Langarica
13 Urraca
Molleda
13 Roces
Sergi
13 Andés
Enol
12 Covadonga
Queipo
12 Gijón Industrial
Robles
12 Gijón Industrial
Jorge
11 Urraca
  Nom Pos Vermelles Club
Jony
3 Gijón Industrial
Mori
3 Condal
Langarica
3 Urraca
Álvaro Naves
3 Avilés B
Mini
3 L'Entregu
Borja Noval
2 L'Entregu
Keke
2 Llanes
Adrián
2 Covadonga
Jorge Vázquez
2 Ceares
Miguel
2 Llanes
Nom Pos Coef Club PJ G
Guillermo
0.33 Caudal186
Lastra
0.62 Condal2918
Peláez
0.69 Tuilla3222
Bussmann
0.71 Caudal1410
Davo
0.82 Ceares1714
Marcos
0.96 Oviedo B2625
Acevedo
0.96 Roces2827
Cano
1 Astur1919
Aitor Rodríguez
1.04 Covadonga2728
Misael
1.17 Praviano1821
Gols:
958
Promig golejador:
2,52
Targetes Grogues:
1576
Targetes Grogues Per Partit:
4,15
Expulsions:
92
Expulsions Per Partit:
0,24
Victòries locals:
175
Victòries visitants:
106
Empats:
99
Màxima victòria local:
6 - 1 Tuilla-Universidad de Oviedo
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Atlético de Lugones-Gijón Industrial

Progrés

Matriu