2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

Tercera División - Grupo II2003-04 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Oviedo843827927017882
2Oviedo ACF8038248681327311
3Sporting de Gijón B78382212477301006
4Marino de Luanco693820996332919
5Langreo6538181195733998
6Universidad de Oviedo6038186145044633
7Lealtad59381417764439315
8Titánico59381781352431048
9Ribadesella55381671544461159
10Ceares523813131241451088
11Gijón Industrial50381481640578914
12Llanes45389181145561068
13San Martín453811121539551006
14Siero4338101315293910115
15Mosconia3938912174059841
16Hispano3738910192854778
17Pumarín353898213058966
18Condal de Noreña3138710212854939
19Navia2238410243766907
20Lenense223857262779855
Promoció Ascens
Descens
Descenso por arrastre

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Capi
24 Oviedo ACF
Miguélez
20 Marino de Luanco
Rojas
19 Sporting de Gijón B
Rafa Belda
19 Sporting de Gijón B
Calvillo
17 Oviedo ACF
Luengo
17 Lealtad
Peláez
17 Universidad de Oviedo
Luis Peñil
15 Langreo
Romero
13 Lealtad
Toño Ruiz
12 Llanes
Nom Pos Minuts Club
Pablo Herrero
3420 San Martín
Gelo
3420 Hispano
Pablo
3420 Gijón Industrial
Héctor
3374 San Martín
Hugo
3330 Oviedo ACF
Robert
3330 Marino de Luanco
Juan
3330 Lealtad
Moisés
3296 Pumarín
Liébana
3296 Hispano
Bousoño
3264 Gijón Industrial
Nom Pos Grogues Club
Jairo
17 Llanes
Raúl
15 San Martín
Goyo
14 Ribadesella
Leo
14 Llanes
Rodri
13 Ribadesella
Roni
13 San Martín
Coya
13 Titánico
Jimmy
12 Siero
Adolfo
12 Mosconia
Rufi
12 Langreo
  Nom Pos Vermelles Club
Calvillo
3 Oviedo ACF
Simón
3 Titánico
Javi Álvarez
3 Lealtad
Sancho
3 Gijón Industrial
Cejudo
3 Lealtad
Saavedra
2 Oviedo ACF
Valero
2 Ceares
Gonzalo
2 Siero
Goyo
2 Ribadesella
Hugo Pérez
2 Ribadesella
Nom Pos Coef Club PJ G
Noel
26 Lenense1226
Marcos
22 Navia1222
Pajarón
39 Lenense2239
Santiago
44 Navia2744
Lastra
53 Mosconia3453
Pablo Herrero
55 San Martín3855
Sancho
52 Gijón Industrial3652
Gelo
54 Hispano3854
Arturo
45 Pumarín3345
Gabriel
47 Condal de Noreña3547
Nom P TG TV
Menéndez Gutiérrez15460
González Fuertes14927
Quirós Álvarez14817
Fernández Rodríguez14586
González Morilla13653
Moro Sánchez13655
Menéndez Fernández13625
López Díaz13957
García González13546
Méndez Méndez13525
Santurio Martínez136610
Montero Arango13684
Fuentes Jiménez13565
Coronas Durán13592
Valencia Rodríguez13616
Santoveña Fernández12714
Villanueva Díaz127112
Roldán Rodríguez12789
Cipollone Fernández12667
García Álvarez12427
Montes Llaneza12595
Vilabrille Fernández12533
Moya Sánchez12645
Fernández Mérida12453
Martínez Taján12615
Iglesias Hortal11610
Gea Verdugo10414
Román Márquez9293
González Menéndez8261
García Pérez8375
Fernández González7357
Quintanilla Sarmiento4200
Toyos Acosta140
Ovies López170
García Fernández150
Gols:
942
Promig golejador:
2,48
Targetes Grogues:
1855
Targetes Grogues Per Partit:
4,88
Expulsions:
158
Expulsions Per Partit:
0,42
Victòries locals:
162
Victòries visitants:
114
Empats:
104
Màxima victòria local:
7 - 0 Sporting de Gijón B-Gijón Industrial
Màxima victòria visitant:
1 - 6 Pumarín-Sporting de Gijón B

Progrés

Matriu