2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1992-93 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Caudal613828558530715
2Lealtad5838241047529797
3Langreo553823968132735
4Siero5138201175532655
5Hispano503821896227638
6Santiago de Aller43381791244328710
7Piloñesa4138169134751868
8Candás39381313123740679
9Turón37381213133948699
10Marino de Luanco37381213134751677
11Titánico37381491541447710
12Navia333811111643478011
13Gijón Industrial32389141548459214
14Lenense3038814163458797
15Astur2938813173550609
16Ribadesella2938117203451754
17Pumarín2838910193353571
18Mosconia2838124223968537
19Universidad de Oviedo2638982139728812
20Europa de Nava1638562724828911
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Chus
34 Caudal
Dani
21 Navia
Vigón
17 Lealtad
Marcos
17 Caudal
Velázquez
16 Hispano
Armando
15 Santiago de Aller
Naves
15 Marino de Luanco
Cima
15 Langreo
Mata
15 Lealtad
Nacho
15 Mosconia
Nom Pos Minuts Club
Villayón
3420 Navia
Miguel
3420 Hispano
Iglesias
3420 Siero
Paco
3420 Pumarín
Granda
3399 Hispano
Fran
3374 Europa de Nava
Peláez
3330 Siero
Rubén
3330 Pumarín
Samuel
3319 Pumarín
Roberto
3306 Astur
Nom Pos Grogues Club
Luisma
14 Universidad de Oviedo
Chema
14 Santiago de Aller
Carlos Vioño
13 Navia
Miyares
13 Titánico
Peláez
12 Universidad de Oviedo
Severino
12 Turón
Corao
12 Santiago de Aller
Samuel
11 Pumarín
Sañudo
11 Universidad de Oviedo
Carlos
11 Candás
  Nom Pos Vermelles Club
Sañudo
7 Universidad de Oviedo
Marino
3 Hispano
Javi
3 Titánico
Severino
3 Turón
Juan Luis
3 Langreo
Corao
3 Santiago de Aller
Gerardo
3 Marino de Luanco
Tino
2 Siero
Juanjo
2 Gijón Industrial
Toño
2 Hispano
Nom Pos Coef Club PJ G
Édel
0.47 Hispano178
Ramón Ángel
0.64 Hispano149
Balán
0.69 Lealtad3222
Edu
0.77 Titánico1310
Mateos
0.78 Santiago de Aller3729
Tallos
0.78 Caudal3729
Iglesias
0.82 Siero3831
Arturo
0.83 Langreo3529
Ismael
0.91 Navia2321
Ovidio
0.97 Candás3635
Gols:
942
Promig golejador:
2,48
Targetes Grogues:
1477
Targetes Grogues Per Partit:
3,89
Expulsions:
159
Expulsions Per Partit:
0,42
Victòries locals:
179
Victòries visitants:
103
Empats:
98
Màxima victòria local:
7 - 0 Caudal-Turón
Màxima victòria visitant:
1 - 7 Europa de Nava-Langreo

Progrés

Matriu