2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1988-89 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Sporting Atlético422618626114250
2Turón352615563124344
3Caudal3426101423316322
4Praviano312611962519240
5Ribadesella302612683220344
6Mosconia3026101063627333
7Piloñesa3026142102726424
8Titánico292611783324436
9Asturias de Blimea292691162018462
10Lugones2726115103332477
11Marino de Luanco27269982628363
12Luarca26269892429383
13Hispano252697104035472
14Lenense222686122530431
15Pumarín222651292738336
16Europa de Nava2126511102535333
17Siero192659121933414
18San Martín172657141837463
19Camocha162656153242376
20El Entrego82624202060355

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Nacho
16 Mosconia
Manjarín
15 Sporting Atlético
Pipi
13 Titánico
Ovidio
12 Sporting Atlético
Luis Enrique
12 Sporting Atlético
Toño
11 Ribadesella
Juan Carlos
9 Hispano
Chus Ortega
9 Europa de Nava
Corsino
8 Lenense
Vicente
8 Hispano
Nom Pos Minuts Club
Mateos
2340 Caudal
Noriega
2340 Asturias de Blimea
Santi
2340 Piloñesa
Chesco
2340 Siero
Ojea
2340 San Martín
Gaby
2340 Ribadesella
Javier
2340 Hispano
Argüelles
2340 Europa de Nava
Iglesias
2331 Asturias de Blimea
Rogelio
2321 Sporting Atlético
Nom Pos Grogues Club
Chus Ortega
10 Europa de Nava
Prieto
9 Piloñesa
Genaro
8 Luarca
Milke
8 Lugones
Santi
8 El Entrego
Corbato
7 Titánico
Alfonso
7 San Martín
Arturo
7 Asturias de Blimea
Piquero
7 Lenense
Quiñi
7 Praviano
  Nom Pos Vermelles Club
Churruca
3 Siero
Pipi
2 Titánico
Feito
2 Lugones
Lalo
2 Pumarín
Senén
2 Camocha
Corbato
1 Titánico
Cases
1 Camocha
Guerra
1 Caudal
Roberto
1 Europa de Nava
Ordiz
1 Asturias de Blimea
Nom Pos Coef Club PJ G
Guti
0.52 Praviano2111
Rogelio
0.54 Sporting Atlético2614
Mateos
0.62 Caudal2616
Iglesias
0.69 Asturias de Blimea2618
Miguel Ángel
0.79 Turón1411
Moro
0.79 Ribadesella2419
Manuel José
0.87 Luarca2320
Edu
0.91 Titánico2321
Balán
1 Mosconia1515
Orlando
1.04 Piloñesa2526
Gols:
587
Promig golejador:
2,26
Targetes Grogues:
749
Targetes Grogues Per Partit:
2,88
Expulsions:
68
Expulsions Per Partit:
0,26
Victòries locals:
124
Victòries visitants:
59
Empats:
77
Màxima victòria local:
6 - 0 Camocha-El Entrego
Màxima victòria visitant:
1 - 6 Pumarín-Sporting Atlético

Progrés

Matriu

AstCamCauElEurHisLenLuaLugMarMosPilPraPumRibSanSieSpoTitTur
Asturias de Blimea2-11-00-02-20-01-00-02-10-00-00-22-12-1
Camocha1-20-16-03-32-11-11-01-11-21-21-21-1
Caudal2-03-23-02-23-01-12-20-02-20-02-01-20-00-0
El Entrego0-00-20-12-30-21-12-40-40-02-11-21-10-42-3
Europa de Nava0-05-23-21-30-12-10-11-10-03-01-00-00-0
Hispano1-03-23-11-11-12-22-33-11-23-15-10-20-0
Lenense0-12-12-01-21-01-02-01-20-11-04-00-31-00-0
Luarca0-01-00-03-02-12-10-21-11-11-00-03-01-11-3
Lugones3-21-11-11-01-21-10-13-12-10-40-02-01-3
Marino de Luanco0-02-00-01-41-02-00-04-11-21-02-11-22-1
Mosconia0-00-13-01-12-15-03-11-11-00-01-11-0
Piloñesa0-31-01-02-11-01-21-02-11-02-11-10-12-0
Praviano1-02-10-05-21-00-11-00-01-10-21-01-02-1
Pumarín0-22-01-12-21-10-10-01-14-11-61-12-3
Ribadesella1-02-00-03-02-10-03-22-05-10-02-02-00-1
San Martín1-30-10-31-01-01-20-03-00-21-20-02-20-1
Siero1-10-10-01-00-01-12-02-00-10-20-01-13-1
Sporting Atlético5-02-24-02-02-02-02-04-12-04-01-04-0
Titánico3-23-23-00-23-00-22-03-04-12-12-11-11-11-0
Turón1-02-12-12-21-02-12-01-11-01-01-01-0