2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II2012-13 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Tuilla8138256770351095
2Universidad de Oviedo753822975928664
3Covadonga723821985830971
4Langreo7138201175422926
5Oviedo B61381710115147746
6Lealtad563815111252421016
7L'Entregu54381315104239831
8Condal5438159144842905
9Cudillero53381314114640903
10Luarca51381312134243797
11Praviano50381311143750644
12Ceares4838139164348917
13Urraca4538111215555712418
14Tapia43381110173443753
15Gijón Industrial433810131535421179
16Candás42381191837561066
17Atlético de Lugones42381012164252934
18Llanes42388181236451086
19Navia2838513203573856
20Navarro183839262769976
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Chus
22 Covadonga
Nacho García
19 Luarca
Fassani
18 Gijón Industrial
Vázquez
17 Ceares
Yoni
17 Tuilla
Gusi
17 Urraca
Robi Toral
17 Lealtad
Otero
16 Universidad de Oviedo
Rúa
14 Oviedo B
Juan Sánchez
14 Atlético de Lugones
Nom Pos Minuts Club
Piniella
3330 Lealtad
Jimmy
3322 Ceares
Guillermo
3318 Langreo
San Eloy
3286 Ceares
Pablo Herrero
3240 L'Entregu
Hugo Ojeda
3216 Llanes
Moro
3215 Tapia
Juan Carlos
3202 Ceares
Beni
3192 Universidad de Oviedo
Diego Suárez
3181 Llanes
Nom Pos Grogues Club
Mori
16 Condal
Íñigo
16 Urraca
Mendi
15 Tapia
Porto
15 Covadonga
José Luis
13 Cudillero
Robles
13 Tuilla
Héctor
13 L'Entregu
Massé
13 Llanes
Yosu Camporro
12 Lealtad
Castillo
12 Candás
  Nom Pos Vermelles Club
Gusi
3 Urraca
Javi Toyos
3 Urraca
Jorge
3 Gijón Industrial
Borja Noval
2 Ceares
Santi Peón
2 Lealtad
Pablo Díaz
2 Luarca
Guardado
2 Navarro
Pablo Torres
2 Luarca
Javi Tapia
2 Atlético de Lugones
Guzmán
2 Oviedo B
Nom Pos Coef Club PJ G
Peláez
0.5 Universidad de Oviedo189
Guillermo
0.59 Langreo3722
Gabriel
0.77 Covadonga3527
Edu
0.86 Universidad de Oviedo2219
Dani Laviana
0.89 Tuilla3531
Kevin
1 Tapia2020
Vilches
1 Luarca3434
Chema
1 Cudillero3131
Emi
1 Condal1111
Adrián
1.03 Llanes2930
Gols:
903
Promig golejador:
2,38
Targetes Grogues:
1841
Targetes Grogues Per Partit:
4,84
Expulsions:
113
Expulsions Per Partit:
0,30
Victòries locals:
162
Victòries visitants:
107
Empats:
111
Màxima victòria local:
6 - 0 Langreo-Gijón Industrial
Màxima victòria visitant:
1 - 6 Candás-Oviedo B

Progrés

Matriu