2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

Tercera División - Grupo II2016-17 next

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Sporting de Gijón B331410314810232
2
Avilés331411033315323
3
Langreo3214950226351
4
Tuilla30149322613382
5
Oviedo B2814842195352
6
Covadonga26148243420253
7
Marino de Luanco25147431812210
8
Llanes22146442412311
9
Condal de Noreña20145542015481
10
Colunga20146262120484
11
Ceares19146172029361
12
L'Entregu17145271420272
13
Praviano15144371732242
14
Llanera12143381223390
15
Mosconia12143381134441
16
Tineo10141761220422
17
Siero10142481123371
18
Lenense10142481431465
19
Atlético de Lugones81422101937390
20
Urraca61413101028350

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Claudio Medina
12 Sporting de Gijón B
Jorge Rodríguez
11 Avilés
Fassani
10 Condal de Noreña
Wilmer
9 Atlético de Lugones
Gael
9 Llanes
Pablo Fernández
8 Sporting de Gijón B
Rubén Sánchez
8 Sporting de Gijón B
Jandro
7 Covadonga
Diego García
7 Covadonga
Marcos Iglesias
7 Ceares
Nom Pos Minuts Club
Pascual
1260 Llanes
Pablo Herrero
1260 Atlético de Lugones
Álex García
1260 L'Entregu
Zapico
1260 Condal de Noreña
Pantiga
1260 Avilés
Toyos
1260 Llanes
Gabri
1260 Tuilla
Pablo Suárez
1260 Avilés
Lastra
1260 Condal de Noreña
Diego Suárez
1260 Llanes
Nom Pos Grogues Club
Mori
10 Condal de Noreña
Fanjul
9 Tuilla
Trubi
7 Siero
Pelayo
7 Lenense
Dudi
6 Avilés
Beni
6 Ceares
Calvillo
6 Langreo
Dioni
6 Atlético de Lugones
Castillo
6 Colunga
Juan
6 Tineo
  Nom Pos Vermelles Club
Matías Fernández
2 Avilés
Pelayo
2 Lenense
Jorge
2 Colunga
Remeseiro
1 Oviedo B
Imanol
1 Covadonga
Jorge
1 Covadonga
Nuño
1 Avilés
Jano
1 Lenense
Cristian García
1 Llanes
Aitor Rodríguez
1 Covadonga
Nom Pos Coef Club PJ G
Pablo Herrero
37 Atlético de Lugones1437
Raúl Paulino
27 Praviano1327
Dani Laviana
25 Urraca1325
Gabriel
23 Llanera1423
Aitor Rodríguez
19 Covadonga1319
Kike
16 Siero1116
Chema
18 Tineo1318
Carrio
17 Colunga1317
Lastra
15 Condal de Noreña1415
Peña
11 Avilés1111
Nom P TG TV
Gao Aladró6424
González Suárez6360
García Riesgo6405
López Abelleira5172
Agudo Daza5210
Barbeira Juste5261
Bermejo Ferrero5293
Cruzado Vicente5260
Baniela García5220
Muñoz Suárez5211
Álvarez Lana5271
Fernández Martínez5272
Valdés Díaz5283
Blanco Rodríguez5253
Marinero Noval5300
Ladreda Mochales5220
Casielles Fernández5300
Quirós Pérez5262
Morís Martínez5281
Cano Fernández5221
Ballesteros de la Rubia5200
Diego Menéndez Riestra5170
Iglesias Hortal5291
Díaz Fonseca4160
Nieto Martínez4201
Peláez Fernández3160
Romero García3160
Suárez Suárez3111
Alonso de la Lama3121
Pérez Rato230
Gols:
405
Gols Per Partit:
2,89
Targetes Grogues:
705
Targetes Grogues Per Partit:
5,04
Expulsions:
33
Expulsions Per Partit:
0,24
Victòries locals:
64
Victòries visitants:
44
Empats:
32
Màxima victòria local:
7 - 0 Sporting de Gijón B-Ceares
Màxima victòria visitant:
0 - 6 Mosconia-Llanes

Progrés

Matriu

AviCeaColConCovL'ELanLenLlaLlanLugMarMosOviPraSieSpoTinTuiUrr
Avilés3-04-02-12-12-11-05-3
Ceares1-22-11-20-11-01-31-1
Colunga3-22-30-12-05-11-31-2
Condal de Noreña5-10-01-11-20-01-11-0
Covadonga2-71-11-15-05-25-02-0
L'Entregu0-13-11-20-01-00-02-1
Langreo1-01-11-04-04-23-13-0
Lenense2-43-01-11-13-40-40-0
Llanes3-00-10-12-00-14-12-1
Llanera2-32-01-30-32-10-41-2
Atlético de Lugones2-30-22-26-00-21-02-3
Marino de Luanco1-01-20-03-20-01-01-0
Mosconia1-23-10-00-60-31-02-1
Oviedo B0-02-10-02-01-11-11-0
Praviano4-11-02-11-10-21-10-0
Siero0-12-11-11-10-40-21-2
Sporting de Gijón B3-17-02-06-04-05-06-2
Tineo0-21-10-21-32-21-11-1
Tuilla2-03-03-10-03-04-22-0
Urraca1-31-34-20-10-20-31-1
Notificar error