2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2016-17 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Sporting de Gijón B9238288211218735
2Avilés853826759034733
3Langreo843825947826825
4Tuilla843826666135973
5Oviedo B753822977832994
6Marino de Luanco753822976136600
7Covadonga6338196136950746
8Condal de Noreña623817111065501227
9Ceares4938147174763911
10Llanes48381212145344842
11Colunga483815320515910610
12Mosconia3538982138841144
13Llanera353898213861913
14Praviano353898214678612
15L'Entregu333889212766723
16Siero333889213683952
17Atlético de Lugones3138710214278893
18Tineo31386131942711036
19Lenense3038792250841139
20Urraca273869233264894
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Fassani
30 Condal de Noreña
Cárcaba
27 Marino de Luanco
Claudio Medina
27 Sporting de Gijón B
Jorge Rodríguez
25 Avilés
Gael
17 Llanes
Pablo Fernández
17 Sporting de Gijón B
Rubén Sánchez
17 Sporting de Gijón B
Wilmer
16 Atlético de Lugones
Saha
16 Siero
Davo
16 Oviedo B
Nom Pos Minuts Club
Cárcaba
3374 Marino de Luanco
Chery
3368 Ceares
Toyos
3330 Llanes
Diego Suárez
3330 Llanes
Dani Laviana
3330 Urraca
Gabriel
3330 Llanera
Zapico
3330 Condal de Noreña
Borja
3328 Marino de Luanco
Patón
3311 Siero
Hugo Sánchez
3271 Llanera
Nom Pos Grogues Club
Mori
19 Condal de Noreña
Fanjul
15 Tuilla
Borja Noval
15 Tuilla
Calvillo
15 Langreo
Bruno
14 Llanes
Marcos Iglesias
13 Ceares
Aitor
13 Mosconia
Dani Río
13 Siero
Trubi
13 Siero
Herrero
13 Siero
  Nom Pos Vermelles Club
Carlinos
3 Condal de Noreña
Jorge
3 Colunga
Secades
2 Mosconia
Jorge
2 Covadonga
Jano
2 Lenense
Matías Fernández
2 Avilés
Calvillo
2 Langreo
Asier
2 Oviedo B
Eneas
2 Atlético de Lugones
Víctor Ruiz
2 Sporting de Gijón B
Nom Pos Coef Club PJ G
Davo
36 Ceares1536
Dani Rivas
68 Mosconia3168
Pablo Herrero
63 Atlético de Lugones2963
Kike
57 Siero3057
Raúl Paulino
55 Praviano3055
Acevedo
29 L'Entregu1629
Jano
41 Lenense2441
Rabanillo
37 L'Entregu2237
Chema
57 Tineo3457
Dani Laviana
61 Urraca3761
Gols:
1116
Promig golejador:
2,94
Targetes Grogues:
1788
Targetes Grogues Per Partit:
4,71
Expulsions:
82
Expulsions Per Partit:
0,22
Victòries locals:
176
Victòries visitants:
119
Empats:
85
Màxima victòria local:
9 - 0 Sporting de Gijón B-Siero
Màxima victòria visitant:
0 - 6 Mosconia-Llanes

Progrés

Matriu

Jornada 25LocalVisitant
11/02/2017