2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2004-05 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Oviedo823825767530815
2Ribadesella79382549684510410
3Mosconia7338211076135812
4Langreo7238226106129947
5Sporting de Gijón B7038201087131905
6Avilés Industrial643818101054401308
7Caudal61381710116346816
8Universidad de Oviedo6038179126244635
9Oviedo ACF5438159146550768
10Siero53381314114745885
11Ceares52381571649551064
12Lealtad513815617514910911
13Titánico4938154195459868
14Gijón Industrial4438128183965828
15Hispano43381342134671017
16Berrón40381010183654721
17Navarro403811720446910310
18Llanes38389111840591042
19San Martín23386527347010411
20Andés123819282288919
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Armando
22 Lealtad
Lobera
20 Langreo
Cervero
17 Oviedo
Aliaga
17 Oviedo
Nel
17 Ribadesella
Óscar Pantín
16 Siero
Héctor
15 Caudal
David
15 Universidad de Oviedo
Omar
14 Sporting de Gijón B
Bruno
14 Titánico
Nom Pos Minuts Club
Llavona
3420 Gijón Industrial
Bruno
3419 Titánico
Armando
3401 Lealtad
Logan
3369 Navarro
Tomás
3352 Lealtad
Óscar Pantín
3347 Siero
Quinos
3330 Universidad de Oviedo
Moro
3330 Ribadesella
Helio
3315 Caudal
Adrián
3307 Siero
Nom Pos Grogues Club
Mimi
16 Avilés Industrial
Salva
15 Sporting de Gijón B
Visín
15 Titánico
Servando
15 Navarro
Jimmy
14 Avilés Industrial
Goyo
14 Avilés Industrial
José Antonio
14 Lealtad
Damián
13 Hispano
Toyos
12 Llanes
Javi
12 Llanes
  Nom Pos Vermelles Club
Jorge
4 Gijón Industrial
Lobera
3 Langreo
Óscar
3 San Martín
Raúl
2 Siero
Emi
2 Lealtad
Ramón
2 Avilés Industrial
Juanma
2 Navarro
Fidalgo
2 Oviedo ACF
Vallina
2 Titánico
Israel
2 Lealtad
Nom Pos Coef Club PJ G
Piñera
51 Andés2251
Fran Voces
34 Navarro1734
Alejandro
36 Andés1836
Rubén Llosa
35 Navarro2035
Gelo
61 Hispano3661
Pablo Herrero
54 San Martín3354
Nacho
30 Titánico2030
Yayo
50 Berrón3450
Sancho
39 Gijón Industrial2839
Toni
41 Llanes3041
Nom P TG TV
Moro Sánchez157112
Fernández Rodríguez15641
Menéndez Gutiérrez14540
Méndez Méndez13452
González Morilla13735
Villanueva Díaz13903
García González13635
García Álvarez13557
Iglesias Hortal13321
Montero Arango13632
Díaz Iglesias13555
Quintanilla Sarmiento13537
Coronas Durán13466
Díaz Anzalone138311
Roldán Rodríguez13644
Vilabrille Fernández13641
Fernández Mérida13572
Santoveña Fernández12824
López Díaz12748
Muñoz Suárez12708
Moya Sánchez12544
Fernández González11494
Cipollone Fernández11655
Montes Llaneza11573
Toyos Acosta11531
Valencia Rodríguez11625
Bermejo Ferrero11738
Menéndez Fernández11371
García Martínez11464
Fuentes Jiménez8382
Martínez Taján7390
Díaz Rodríguez130
Gutiérrez Cuesta120
García Rodríguez1101
Gols:
1030
Promig golejador:
2,71
Targetes Grogues:
1846
Targetes Grogues Per Partit:
4,86
Expulsions:
132
Expulsions Per Partit:
0,35
Victòries locals:
186
Victòries visitants:
114
Empats:
80
Màxima victòria local:
7 - 0 Lealtad-Andés
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Hispano-Sporting de Gijón B

Progrés

Matriu