2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II2004-05 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Oviedo823825767530815
2Ribadesella79382549684510410
3Mosconia7338211076135812
4Langreo7238226106129947
5Sporting de Gijón B7038201087131905
6Avilés Industrial643818101054401308
7Caudal61381710116346816
8Universidad de Oviedo6038179126244635
9Oviedo ACF5438159146550768
10Siero53381314114745885
11Ceares52381571649551064
12Lealtad513815617514910911
13Titánico4938154195459868
14Gijón Industrial4438128183965828
15Hispano43381342134671017
16Berrón40381010183654721
17Navarro403811720446910310
18Llanes38389111840591042
19San Martín23386527347010411
20Andés123819282288919
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Armando
22 Lealtad
Lobera
20 Langreo
Cervero
17 Oviedo
Aliaga
17 Oviedo
Nel
17 Ribadesella
Óscar Pantín
16 Siero
Héctor
15 Caudal
David
15 Universidad de Oviedo
Omar
14 Sporting de Gijón B
Bruno
14 Titánico
Nom Pos Minuts Club
Llavona
3420 Gijón Industrial
Bruno
3419 Titánico
Armando
3401 Lealtad
Logan
3369 Navarro
Tomás
3352 Lealtad
Óscar Pantín
3347 Siero
Quinos
3330 Universidad de Oviedo
Moro
3330 Ribadesella
Helio
3315 Caudal
Adrián
3307 Siero
Nom Pos Grogues Club
Mimi
16 Avilés Industrial
Salva
15 Sporting de Gijón B
Visín
15 Titánico
Servando
15 Navarro
Jimmy
14 Avilés Industrial
Goyo
14 Avilés Industrial
José Antonio
14 Lealtad
Damián
13 Hispano
Toyos
12 Llanes
Javi
12 Llanes
  Nom Pos Vermelles Club
Jorge
4 Gijón Industrial
Lobera
3 Langreo
Óscar
3 San Martín
Raúl
2 Siero
Emi
2 Lealtad
Ramón
2 Avilés Industrial
Juanma
2 Navarro
Fidalgo
2 Oviedo ACF
Vallina
2 Titánico
Israel
2 Lealtad
Nom Pos Coef Club PJ G
Gabri
0.69 Langreo3625
Alejandro
0.81 Sporting de Gijón B2722
Manu Fernández
0.82 Sporting de Gijón B119
Ponzo
0.84 Oviedo3126
Lastra
0.94 Mosconia3331
Cepa
1 Avilés Industrial1414
Emi
1.06 Lealtad3335
Eneko Loinaz
1.08 Avilés Industrial2426
Chema
1.11 Universidad de Oviedo3640
Moro
1.19 Ribadesella3744
Gols:
1030
Promig golejador:
2,71
Targetes Grogues:
1846
Targetes Grogues Per Partit:
4,86
Expulsions:
132
Expulsions Per Partit:
0,35
Victòries locals:
186
Victòries visitants:
114
Empats:
80
Màxima victòria local:
7 - 0 Lealtad-Andés
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Hispano-Sporting de Gijón B

Progrés

Matriu