2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2009-10 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Caudal833825857327746
2Marino de Luanco8038231147336828
3Universidad de Oviedo763823788138553
4Llanes70382171068381066
5Langreo6638181286035765
6Ribadesella65381981163441124
7Tuilla6438197127456849
8Candás5938151494932908
9Avilés Industrial58381610124841889
10Lealtad5738169135145744
11Navarro45381015134957803
12Ceares44381281839591029
13Condal44381281836591124
14Cudillero40381010184364775
15Gijón Industrial393810919376511611
16Praviano38381082031528012
17Luarca363899203153862
18Colloto3538105233460937
19Covadonga3338962335611025
20Astur213863293184756
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Héctor Peláez
28 Caudal
Borja Prieto
27 Tuilla
Juan Sánchez
24 Universidad de Oviedo
Yoni
19 Llanes
Cibeira
18 Langreo
Felipe
18 Ribadesella
Camochu
17 Marino de Luanco
Rúa
15 Avilés Industrial
Milio
13 Lealtad
Alberto Medio
13 Cudillero
Nom Pos Minuts Club
Dani Barrio
3420 Ribadesella
Quinos
3420 Universidad de Oviedo
Guillermo
3408 Marino de Luanco
Pablo Herrero
3361 Llanes
Logan
3351 Navarro
Gabri
3330 Luarca
Pablo Torres
3330 Luarca
Saúl
3330 Langreo
San Eloy
3303 Navarro
Lasarte
3288 Lealtad
Nom Pos Grogues Club
Pascual
15 Ribadesella
Martino
15 Ribadesella
Mori
13 Condal
Hugo
13 Gijón Industrial
David
13 Ceares
Diego
13 Gijón Industrial
Joaquín Peña
12 Langreo
Adrián
12 Tuilla
Javi
12 Llanes
René
12 Condal
  Nom Pos Vermelles Club
Hoogervorst
4 Marino de Luanco
Javi Toyos
3 Astur
Chus Morán
3 Ceares
Mario de la Roca
3 Candás
Vicente
3 Tuilla
Labrado
2 Avilés Industrial
Nuño
2 Gijón Industrial
Toyos
2 Caudal
Joaquín Peña
2 Langreo
Castillo
2 Candás
Nom Pos Coef Club PJ G
Santa
29 Astur1229
Cristian
55 Astur2655
José María
44 Covadonga2444
Noguerol
47 Cudillero2747
Toni
36 Ceares2336
Adrián
53 Tuilla3553
Rubén
21 Navarro1421
Rubén Llosa
36 Navarro2436
Cima
42 Colloto2942
Gabri
53 Luarca3753
Nom P TG TV
Peláez Fernández15982
Alonso de la Lama15729
Suárez Suárez15696
Muñoz Suárez15797
López Abelleira15989
Iglesias Hortal15586
Toyos Acosta15613
Baniela García15761
Farto García14725
Ramos Domínguez14635
Barbeira Juste14858
Díaz Iglesias14815
Martínez Omedo14545
Abruñedo Gorordo14275
Granda Barros14765
Areces Franco13644
Sánchez Pontigo13617
Bermejo Ferrero13847
Cabello Rodríguez12453
Montero Arango12451
Delgado Fernández12360
Rodríguez García11434
García Fernández11512
García Fuentes11405
Morís Martínez11493
Coronas Durán10423
Mata Areces10311
Osés Arasa7321
Fernández Fernández7412
Manzano Roces7202
Santoveña Fernández130
Cipollone Fernández180
Gols:
1006
Promig golejador:
2,65
Targetes Grogues:
1764
Targetes Grogues Per Partit:
4,64
Expulsions:
126
Expulsions Per Partit:
0,33
Victòries locals:
170
Victòries visitants:
123
Empats:
87
Màxima victòria local:
6 - 0 Marino de Luanco-Astur
Màxima victòria visitant:
0 - 6 Gijón Industrial-Llanes

Progrés

Matriu