2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Oviedo Vetusta9430114371
2Sporting de Gijón B943019690
3Llanes9430163130
4Tuilla9430185140
5Gijón Industrial842206380
6Langreo B742114790
7Mosconia6420264100
8L'Entregu642027580
9Lenense641307580
10Caudal641304340
11Urraca531203250
12Covadonga5412156110
13Praviano4311155100
14Luarca4411214120
15EI San Martín321014441
16Titánico3410324100
17Navarro240223791
18Colunga240225971
19Lealtad140131590
20Roces0400431381
Ascens
Promoció Ascens
Descens

Resultats

26/09/2021
Sporting de Gijón B
Colunga
-
-
Llanes
Roces
-
-
Covadonga
Langreo B
-
-
Lenense
Tuilla
-
-
Titánico
Urraca
-
-
Praviano
Gijón Industrial
-
-
Oviedo Vetusta
Lealtad
-
-
Navarro
Luarca
-
-
Mosconia
EI San Martín
-
-
L'Entregu
Caudal
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Cueto
4 Oviedo Vetusta
Ariel
3 Llanes
Rubén Riesco
3 Mosconia
Naya
3 Gijón Industrial
César García
3 Sporting de Gijón B
Menéndez
2 L'Entregu
Wilmer
2 Tuilla
Juan Steven
2 L'Entregu
Jandro
2 Tuilla
Mamadou
2 EI San Martín
Nom Pos Minuts Club
Javi Torres
360 Tuilla
Casal
360 Colunga
Gelu
360 Gijón Industrial
Carús
360 Mosconia
Cali
360 Mosconia
Alberto
360 L'Entregu
Álex García
360 Titánico
Nacho Quintín
360 Tuilla
Jordi Pola
360 Sporting de Gijón B
Castiello
360 Covadonga
Nom Pos Grogues Club
Ferrero
3 Covadonga
Josín Remuñán
2 Colunga
Wilmer
2 Tuilla
Yosu Camporro
2 Titánico
Castiello
2 Covadonga
Pablo Prieto
2 Llanes
Bruno
2 Llanes
Prendes
2 Tuilla
Fanjul
2 L'Entregu
Beni
2 Tuilla
  Nom Pos Vermelles Club
Moha
1 EI San Martín
Hórreo
1 Oviedo Vetusta
Adrián
1 Navarro
Reyero
1 Roces
Dominique
1 Colunga
Nom Pos Coef Club PJ G
Gols:
103
Promig golejador:
2,71
Targetes Grogues:
175
Targetes Grogues Per Partit:
4,61
Expulsions:
5
Expulsions Per Partit:
0,13
Victòries locals:
15
Victòries visitants:
13
Empats:
10
Màxima victòria local:
6 - 1 Oviedo Vetusta-Langreo B
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Navarro-Tuilla

Progrés

Matriu

CauColCovEIGijL'ELanLeaLenLlaLuaMosNavOviPraRocSpoTitTuiUrr
Caudal1-11-0
Colunga1-10-2
Covadonga3-20-2
EI San Martín2-1
Gijón Industrial3-22-0
L'Entregu3-10-1
Langreo B0-02-1
Lealtad1-10-1
Lenense1-13-3
Llanes1-22-1
Luarca0-00-3
Mosconia0-11-0
Navarro1-10-3
Oviedo Vetusta6-15-0
Praviano1-1
Roces0-21-3
Sporting de Gijón B3-23-2
Titánico0-10-1
Tuilla3-21-3
Urraca1-11-0
Jornada 5LocalVisitant
26/09/2021
Sporting de Gijón B
Colunga
26/09/2021
Llanes
Roces
26/09/2021
Covadonga
Langreo B
26/09/2021
Lenense
Tuilla
26/09/2021
Titánico
Urraca
26/09/2021
Praviano
Gijón Industrial
26/09/2021
Oviedo Vetusta
Lealtad
26/09/2021
Navarro
Luarca
26/09/2021
Mosconia
EI San Martín
26/09/2021
L'Entregu
Caudal