2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Oviedo Vetusta412113263819412
2Sporting de Gijón B362010643516382
3Llanes362011362918431
4L'Entregu352010553117422
5Praviano33218942818432
6Caudal312171042323470
7Lealtad30198652217470
8Lenense30198652423522
9Tuilla30208662932452
10Colunga29217862625331
11Urraca29208572121390
12Covadonga25216782423522
13Gijón Industrial252051051919401
14Titánico252174101924420
15Luarca24216692030713
16Navarro22205781521391
17EI San Martín212156101924517
18Mosconia182060141630484
19Roces182046101732393
20Langreo B132034131942543
Ascens
Promoció Ascens
Descens

Resultats

18/12/2021
19/12/2021
05/01/2022
19/01/2022
Lealtad
Urraca
-
-
26/01/2022
Sporting de Gijón B
Lenense
-
-
05/01/2022
15/01/2022
Lealtad
Gijón Industrial
-
-
26/01/2022
Llanes
L'Entregu
-
-
12/01/2022
19/01/2022
Lenense
Roces
-
-
Navarro
Langreo B
-
-
Mosconia
Tuilla
-
-
22/01/2022
Sporting de Gijón B
Llanes
-
-
Roces
Covadonga
-
-
23/01/2022
Colunga
L'Entregu
-
-
Langreo B
Oviedo Vetusta
-
-
Lealtad
Mosconia
-
-
EI San Martín
Gijón Industrial
-
-
Tuilla
Navarro
-
-
Urraca
Praviano
-
-
Luarca
Titánico
-
-
Caudal
Lenense
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Cueto
10 Oviedo Vetusta
Ariel
8 Llanes
Berto Arias
8 Lenense
Longo
8 Praviano
Menéndez
7 L'Entregu
Dani Corgo
7 Colunga
Crístofer
7 Llanes
Viña
6 Lealtad
Diego García
6 L'Entregu
Manolo
6 Colunga
Nom Pos Minuts Club
González
1890 Titánico
Chechu
1890 Praviano
Álex García
1883 Titánico
Lorido
1873 Luarca
Pascual
1832 Titánico
Alberto
1800 L'Entregu
Expósito
1800 Urraca
Jorge
1800 Urraca
Prendes
1800 Tuilla
Santa
1800 Navarro
Nom Pos Grogues Club
Pablo Prieto
8 Llanes
Pablo
8 Llanes
Matheus
8 Luarca
Jorge Vázquez
8 Luarca
Pachi
8 Luarca
Omar
7 Caudal
René Pérez
7 Oviedo Vetusta
Julio
7 Lenense
Trabanco
7 Sporting de Gijón B
Bruno
6 Llanes
  Nom Pos Vermelles Club
Madrid
3 Langreo B
Michael
2 EI San Martín
Secades
1 Mosconia
Pastur
1 Mosconia
Borja Prieto
1 L'Entregu
Nacho Quintín
1 Tuilla
Pablo Prieto
1 Llanes
Fanjul
1 L'Entregu
Borja Noval
1 Covadonga
Moha
1 EI San Martín
Nom Pos Coef Club PJ G
Fall
0.62 Praviano138
Izquierdo
0.67 Sporting de Gijón B128
Sergio
0.77 Caudal1310
Gabriel
0.83 Llanes1815
Alberto
0.85 L'Entregu2017
Javi Porrón
0.89 Lealtad1917
Hórreo
0.94 Oviedo Vetusta1615
Lastra
0.94 Gijón Industrial1817
Delgado
1 Mosconia1616
Marcilla
1 Navarro1717
Gols:
474
Promig golejador:
2,33
Targetes Grogues:
906
Targetes Grogues Per Partit:
4,46
Expulsions:
38
Expulsions Per Partit:
0,19
Victòries locals:
88
Victòries visitants:
57
Empats:
58
Màxima victòria local:
6 - 1 Oviedo Vetusta-Langreo B
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Langreo B-L'Entregu

Progrés

Matriu

CauColCovEIGijL'ELanLeaLenLlaLuaMosNavOviPraRocSpoTitTuiUrr
Caudal1-11-12-20-00-02-31-11-01-11-03-1
Colunga1-11-01-02-01-32-10-22-01-21-20-0
Covadonga1-20-03-13-04-32-31-02-03-20-2
EI San Martín0-01-10-10-11-00-01-22-12-11-2
Gijón Industrial3-23-20-02-00-12-12-21-11-10-0
L'Entregu3-03-11-20-10-00-01-00-02-03-12-0
Langreo B1-50-01-21-22-10-30-12-13-41-21-2
Lealtad1-14-10-01-01-13-21-00-00-1
Lenense1-13-32-20-23-11-02-01-11-0
Llanes1-01-01-02-00-06-30-31-25-12-1
Luarca2-40-01-01-00-03-10-31-22-12-2
Mosconia1-20-10-20-11-01-01-02-10-1
Navarro1-12-01-01-01-10-22-00-31-0
Oviedo Vetusta0-11-21-01-26-12-14-21-05-01-2
Praviano0-00-00-04-00-01-13-01-01-13-21-1
Roces0-10-21-32-11-10-00-11-11-03-40-0
Sporting de Gijón B4-00-01-03-25-03-03-21-15-00-2
Titánico0-11-11-11-01-00-12-00-10-12-1
Tuilla1-02-20-03-22-20-01-33-21-31-11-2
Urraca1-11-41-02-11-11-01-02-01-20-1
Jornada 22LocalVisitant
22/01/2022
Sporting de Gijón B
Llanes
22/01/2022
Roces
Covadonga
23/01/2022
Colunga
L'Entregu
23/01/2022
Langreo B
Oviedo Vetusta
23/01/2022
Lealtad
Mosconia
23/01/2022
EI San Martín
Gijón Industrial
23/01/2022
Tuilla
Navarro
23/01/2022
Urraca
Praviano
23/01/2022
Luarca
Titánico
23/01/2022
Caudal
Lenense