2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1995-96 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Titánico783823966339766
2Oviedo B753822978936814
3Marino de Luanco753822976731669
4Caudal65381981166397811
5Mosconia6438171384329836
6Universidad de Oviedo6038179124852948
7Gijón Industrial6038179124538635
8Lealtad5838151310635310613
9Navia57381691352337811
10Ribadesella56381681465579412
11Rey Aurelio53381411134242859
12Siero53381411134541979
13Navarro443812818465410413
14Turón443811111634519011
15Hispano42381191848617911
16Pumarín4138118194455764
17Colloto4038117204066736
18Piloñesa3638992043628812
19Valdesoto3038792230779413
20Praviano153829272178916
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Uría
26 Lealtad
Vigón
25 Caudal
Herrera
20 Marino de Luanco
Chiqui Abad
19 Oviedo B
Peláez
18 Universidad de Oviedo
Clemente
17 Titánico
Chusi
16 Hispano
Entrialgo
15 Rey Aurelio
Rubio
15 Titánico
Abraham
14 Mosconia
Nom Pos Minuts Club
Gelu
3420 Mosconia
Berto
3420 Piloñesa
Isidoro
3420 Titánico
Mateos
3419 Turón
Clemente
3376 Titánico
Lelo
3330 Piloñesa
Liébana
3328 Hispano
Rubén
3326 Pumarín
José Manuel
3287 Pumarín
Nacho
3284 Navarro
Nom Pos Grogues Club
Coque
15 Ribadesella
José Manuel
14 Lealtad
Vallina
13 Valdesoto
Praviano
13 Praviano
Carlos
12 Lealtad
César II
12 Praviano
Chema
12 Siero
Iñaki
12 Colloto
Alejandro
12 Universidad de Oviedo
Ramón
11 Siero
  Nom Pos Vermelles Club
Tazón
5 Piloñesa
Toñín
4 Caudal
Tejada
3 Navia
Cárcaba
3 Caudal
Joaquín
3 Lealtad
Rabanillo
3 Hispano
Julio
3 Valdesoto
Loredo
2 Rey Aurelio
Marino
2 Navia
Cejudo
2 Lealtad
Nom Pos Coef Club PJ G
Rogelio
0.6 Marino de Luanco159
Gorka
0.69 Gijón Industrial139
Gelu
0.76 Mosconia3829
Miguel Ángel
0.8 Oviedo B2520
Marcos
0.81 Navia3730
Chimpi
0.86 Rey Aurelio1412
Noguerol
0.9 Marino de Luanco2119
Juan
0.91 Caudal2321
Iglesias
1.03 Siero2930
Víctor
1.11 Titánico3539
Gols:
994
Promig golejador:
2,62
Targetes Grogues:
1696
Targetes Grogues Per Partit:
4,46
Expulsions:
179
Expulsions Per Partit:
0,47
Victòries locals:
169
Victòries visitants:
117
Empats:
94
Màxima victòria local:
7 - 1 Ribadesella-Valdesoto
Màxima victòria visitant:
0 - 6 Praviano-Oviedo B

Progrés

Matriu