2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2000-01 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Marino de Luanco823826487728965
2Oviedo B783823966628834
3Langreo7638244107533865
4Lealtad7538236969401027
5Astur60381612106040374
6Navia59381514958509512
7Avilés Industrial56381681456431056
8Titánico56381511125055977
9San Martín55381510136147834
10Turón5038148164650838
11Colloto47381211154739846
12Mosconia47381211155348545
13Pumarín45381112153756755
14Valdesoto44381111165473892
15Ribadesella42381012164163808
16Piloñesa40381010184862767
17Llanes39381162141691068
18Trasona393810919356012014
19Tuilla3738813174069947
20Covadonga203855282990578
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Javi Prendes
28 Langreo
Pedro Luis
20 San Martín
Vigón
20 Lealtad
Miguelín
19 Titánico
Armando
17 Lealtad
Ornia
17 Langreo
Fran Alonso
16 Pumarín
Vicente
16 Navia
Jimmy
15 Piloñesa
Geni
15 Oviedo B
Nom Pos Minuts Club
Nacho
3420 Tuilla
Richard
3413 Mosconia
Iván Pinino
3378 Astur
Clemente
3330 Langreo
César
3330 Ribadesella
Pedro Luis
3303 San Martín
César Prieto
3293 Valdesoto
Javi Prendes
3286 Langreo
Juan Simón
3273 Astur
Cañedo
3239 Turón
Nom Pos Grogues Club
Loredo
14 Tuilla
Adrián
14 Llanes
Bobes
13 Llanes
Efrén
13 Colloto
Saavedra
12 Oviedo B
Iván Luengo
12 Ribadesella
Mario Prieto
12 Marino de Luanco
Luisma
12 Llanes
Fer
12 Turón
Rafa
12 Trasona
  Nom Pos Vermelles Club
Rafa
4 Trasona
Fer
3 Turón
Alberto
3 Navia
Manel
3 Tuilla
Cudi
3 Trasona
Félix
2 Ribadesella
Valbuena
2 Colloto
Pajarón
2 Lealtad
David
2 Titánico
Aguado
2 Colloto
Nom Pos Coef Club PJ G
Felipe
45 Covadonga1845
Pablo
31 Covadonga1331
Nacho
69 Tuilla3869
Caba
54 Valdesoto3054
Pablo Herrero
19 Titánico1119
René
34 Piloñesa2134
Yayo
49 Llanes3149
Rubén Toyos
28 Piloñesa1828
Lastra
42 Ribadesella2842
Jorquera
44 Trasona3044
Gols:
1043
Promig golejador:
2,74
Targetes Grogues:
1702
Targetes Grogues Per Partit:
4,48
Expulsions:
132
Expulsions Per Partit:
0,35
Victòries locals:
178
Victòries visitants:
109
Empats:
93
Màxima victòria local:
6 - 0 Avilés Industrial-Titánico
Màxima victòria visitant:
0 - 6 Llanes-Langreo

Progrés

Matriu