2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2005-06 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Universidad de Oviedo8138231237628502
2Langreo7838239654328812
3Ribadesella75382112561301053
4Lealtad713820117693110010
5Caudal6838181465229814
6Oviedo ACF6738191095035994
7Sporting de Gijón B55381510134137794
8Avilés Industrial543815914454211711
9Covadonga5138156175047924
10Mosconia51381312134340946
11Siero50381311144849788
12Navarro47381114133537819
13Condal de Noreña463812101642561059
14Gijón Industrial43381013154647985
15Tuilla4338111017315610111
16Ceares4038101018354910310
17Hispano36388121837619512
18Tapia3438713184450862
19Berrón3238711203962824
20Titánico1138253127107868
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Armando
21 Lealtad
Carlos Álvarez
20 Covadonga
Peláez
20 Universidad de Oviedo
Miguélez
14 Langreo
Martínez
12 Tapia
Óscar Pantín
12 Siero
Marcos
12 Caudal
Saúl Berjón
12 Lealtad
Jaime
11 Universidad de Oviedo
Iker Alegre
11 Ribadesella
Nom Pos Minuts Club
Mingote
3420 Caudal
Quinos
3420 Universidad de Oviedo
Llaneza
3420 Covadonga
Saúl
3348 Siero
Chema
3330 Universidad de Oviedo
Nacho
3323 Berrón
Juan Simón
3316 Mosconia
Óscar Pantín
3270 Siero
Pablo López
3270 Mosconia
Pablo Prieto
3262 Tapia
Nom Pos Grogues Club
Goyo
15 Avilés Industrial
Santos
15 Ribadesella
Oli
13 Mosconia
Toño
13 Mosconia
Carlinos
12 Sporting de Gijón B
Dieguito
12 Tapia
Mini
12 Ribadesella
Omar
12 Titánico
Loredo
12 Tuilla
José Carlos
12 Ribadesella
  Nom Pos Vermelles Club
Megido
2 Hispano
Pelayo
2 Tuilla
May
2 Tuilla
Kily
2 Langreo
Robles
2 Langreo
Quiñones
2 Siero
Castaño
2 Langreo
Rodri
2 Ceares
Edu Pola
2 Siero
Omar
2 Titánico
Nom Pos Coef Club PJ G
Gonzalo
72 Titánico2872
Cepa
46 Condal de Noreña2746
Aitor
35 Berrón2235
Tino Granda
25 Berrón1625
Marcos
27 Tapia1827
Marcos
28 Ceares1928
Gabriel
49 Tuilla3549
Rubén
40 Hispano2940
Dani Lastra
42 Gijón Industrial3542
Pajarón
31 Covadonga2631
Nom P TG TV
Méndez Méndez14614
Muñoz Suárez147111
Vilabrille Fernández14672
Díaz Iglesias14697
García González13715
Martínez Omedo13639
Bermejo Ferrero13746
Iglesias Hortal13241
Roldán Rodríguez13712
Fernández Mérida13634
Fernández Rodríguez13767
Coronas Durán13502
Moya Sánchez13542
García Martínez13641
Nanclares Centeno13573
Santoveña Fernández13517
Peláez Fernández13403
Fernández Pérez13635
García Álvarez12420
Moro Sánchez12629
Montero Arango12635
Díaz Anzalone12747
Martínez Taján128015
Santurio Martínez12724
González Morilla12642
Quirós Álvarez11613
Toyos Acosta11431
Menéndez Gutiérrez11482
Abruñedo Gorordo8484
Quintanilla Sarmiento5191
Menéndez Fernández5263
Montes Llaneza4100
Fernández Morilla161
Lago Montero170
Guerra López160
Gols:
925
Promig golejador:
2,43
Targetes Grogues:
1820
Targetes Grogues Per Partit:
4,79
Expulsions:
138
Expulsions Per Partit:
0,36
Victòries locals:
153
Victòries visitants:
120
Empats:
107
Màxima victòria local:
7 - 0 Sporting de Gijón B-Titánico
Màxima victòria visitant:
1 - 8 Titánico-Lealtad

Progrés

Matriu