2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2010-11 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Marino de Luanco843825947930636
2Universidad de Oviedo7938231057331543
3Langreo773824596730644
4Tuilla753823698351879
5Candás69381912760389513
6Condal 61381710115742939
7Navia60381612106050704
8Oviedo B583816101277537613
9Avilés55381413114038897
10Navarro5538167154454855
11Cudillero43381110173954875
12Lealtad41381011174049757
13Luarca4138914153853935
14Llanes4138101117547211911
15Ceares39381091939561157
16Nalón38389111860821072
17Gijón Industrial37389101934501005
18Andés3738910193568796
19Ribadesella323888223676819
20Praviano21385627347210614
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Borja Prieto
27 Tuilla
Naya
24 Tuilla
Nacho García
20 Cudillero
Villanueva
18 Marino de Luanco
Yoni
18 Llanes
Bruno
17 Condal
Felipe
17 Marino de Luanco
Diego
15 Langreo
Hermes
15 Marino de Luanco
Villa
13 Lealtad
Nom Pos Minuts Club
Piñera
3420 Andés
José Luis
3403 Praviano
Calleja
3400 Langreo
Armengol
3330 Lealtad
Edu
3321 Navarro
Pablo Torres
3314 Luarca
Paul
3284 Lealtad
Ángel
3257 Tuilla
Richard
3240 Cudillero
Quiñones
3240 Praviano
Nom Pos Grogues Club
Miguelín
14 Llanes
Mori
13 Condal
Massé
13 Cudillero
Rodri
13 Luarca
Falo
13 Condal
Astarloa
13 Ribadesella
Castillo
12 Candás
Yoni
12 Llanes
Jimmy
12 Ceares
Boli
12 Gijón Industrial
  Nom Pos Vermelles Club
David Álvarez
4 Praviano
Castillo
3 Candás
Artabe
3 Oviedo B
Astarloa
3 Ribadesella
Carnero
2 Oviedo B
Jorge
2 Candás
Pablo Suárez
2 Luarca
Joaquín Peña
2 Oviedo B
Dani Granda
2 Avilés
Valiente
2 Condal
Nom Pos Coef Club PJ G
Lisbona
28 Nalón1128
Acevedo
40 Ribadesella1940
Álvaro
54 Nalón2754
Piñera
68 Andés3868
Rubén Llosa
51 Praviano2951
Edu
21 Praviano1221
Pablo Herrero
62 Llanes3662
Rubén
34 Navarro2134
Javi Porrón
44 Cudillero3144
Dani Díaz
17 Luarca1217
Nom P TG TV
Muñoz Suárez16529
Ramos Domínguez16895
Cabello Rodríguez15441
Peláez Fernández15986
Toyos Acosta15752
Montero Arango15517
Suárez Suárez15805
Granda Barros15434
López Abelleira14786
Serrano Martín14583
Ruiz Álvarez148014
Coronas Durán14623
Bermejo Ferrero147211
Alonso Prendes146110
Alonso de la Lama14796
Manzano Roces13402
Iglesias Hortal13811
García Fernández13777
Rodríguez García13410
Álvarez Lana13525
Baniela García13643
Barbeira Juste12694
Delgado Fernández12442
Morís Martínez11616
Abruñedo Gorordo11376
Mata Areces10312
García Fuentes10475
Farto García8434
Martínez Omedo4155
Sánchez Pontigo390
Gols:
1049
Promig golejador:
2,76
Targetes Grogues:
1738
Targetes Grogues Per Partit:
4,57
Expulsions:
144
Expulsions Per Partit:
0,38
Victòries locals:
183
Victòries visitants:
100
Empats:
97
Màxima victòria local:
8 - 1 Oviedo B-Ribadesella
Màxima victòria visitant:
2 - 7 Nalón-Condal

Progrés

Matriu