2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2013-14 next

Classificació


Data inicial
Data final

Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Lealtad763823786227893
2Langreo763823786228847
3Ceares7438211165431966
4Praviano723821985736661
5Covadonga7138201177035845
6Tuilla6438197126738865
7Universidad de Oviedo6438197125230534
8Cudillero63381961359511016
9L'Entregu5938178134839747
10Condal de Noreña553814131147341077
11Avilés B49381310155155995
12Oviedo B4838146184653787
13Urraca46381016125554986
14Atlético de Lugones46381210164955845
15Lenense3838108202954776
16Gijón Industrial3638992021501038
17Andés3438104243277857
18Candás34388102035539511
19Luarca28386102223661004
20Tapia203855282376716
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Chus
25 Langreo
Villa
21 Universidad de Oviedo
Juan Sánchez
18 Atlético de Lugones
Lombán
18 Lealtad
Cristian García
17 Avilés B
Marcos Iglesias
16 Condal de Noreña
Roni
14 Covadonga
Guillermo
13 Praviano
Esteban
13 Tuilla
Robi Toral
13 Lealtad
Nom Pos Minuts Club
Juan Sánchez
3394 Atlético de Lugones
Gabri
3376 Covadonga
Aitor Rodríguez
3355 Luarca
Dani Girol
3330 Praviano
Viesca
3321 Universidad de Oviedo
Rueda
3308 Condal de Noreña
Borja
3299 Tuilla
Álex García
3284 Gijón Industrial
Dioni
3249 Universidad de Oviedo
Raúl Paulino
3240 Praviano
Nom Pos Grogues Club
Boli
16 Gijón Industrial
Dani Cuello
15 Gijón Industrial
Castillo
14 Atlético de Lugones
Mori
14 Condal de Noreña
Íñigo
14 Urraca
Ángel
14 Tuilla
Pelayo
13 Tuilla
Porto
13 Covadonga
Pelayo
12 Ceares
Queipo
12 Candás
  Nom Pos Vermelles Club
Robert
3 Andés
Víctor
3 Luarca
Imanol
2 Cudillero
Beni
2 Cudillero
Joaquín Peña
2 Condal de Noreña
Abascal
2 Oviedo B
Jony
2 Avilés B
Aitor Suárez
2 Candás
Dani Río
2 Gijón Industrial
Roberto
2 Gijón Industrial
Nom Pos Coef Club PJ G
Piñera
49 Tapia2449
Carrera
64 Andés3264
Dos Santos
25 Tapia1325
Dongil
38 Gijón Industrial2138
Acevedo
24 Avilés B1424
Aitor Rodríguez
63 Luarca3863
Nacho
32 Candás2032
Segura
19 Atlético de Lugones1319
Adrián Torre
50 Lenense3650
Adán
22 Oviedo B1622
Nom P TG TV
Peláez Fernández15852
Bermejo Ferrero15723
Suárez Suárez15523
Barbeira Juste147211
Iglesias Hortal14594
González González14393
Muñoz Suárez14697
López Abelleira14663
Marinero Noval14543
Granda Barros14664
Menéndez Riestra14849
Nieto Martínez14646
Rodríguez García14682
Rojas Pineda14643
Delgado Fernández14484
Farto García13752
Cruzado Vicente13515
Pérez Rato13476
Toyos Acosta13573
Casielles Fernández13628
Mata Areces12382
García Martínez12693
Baniela García12514
Morís Martínez12762
Romero García12595
Alonso Prendes12483
González Suárez11584
Corujo Morán11511
Cabello Rodríguez6230
Montero Arango231
Gols:
942
Promig golejador:
2,48
Targetes Grogues:
1730
Targetes Grogues Per Partit:
4,55
Expulsions:
116
Expulsions Per Partit:
0,31
Victòries locals:
189
Victòries visitants:
104
Empats:
87
Màxima victòria local:
7 - 0 L'Entregu-Andés
Màxima victòria visitant:
1 - 6 Luarca-Oviedo B

Progrés

Matriu