2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2008-09 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Oviedo10338334110014823
2Universidad de Oviedo733822796844560
3Candás70382010858371016
4Llanes6938209959411085
5Langreo6038179126339823
6Tuilla583815131050431128
7Caudal53381411134535804
8Gijón Industrial51381491546651098
9Cudillero46389191053549210
10Lealtad45381112154549914
11Avilés Industrial43389161345441069
12Covadonga43381271943621216
13Condal de Noreña43381110174365784
14Ribadesella42389151448601018
15Ceares423810121645579912
16Navarro4238119184359849
17Astur4138118194970977
18Nalón3838814164969994
19Siero3638992038611006
20Mosconia3438713185779859
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Cervero
35 Oviedo
Juan Sánchez
25 Universidad de Oviedo
Óscar Pantín
20 Mosconia
Luengo
19 Candás
Martín
19 Astur
Cibeira
16 Langreo
Armando
15 Lealtad
Álex
13 Oviedo
Trivín
12 Astur
Chavi
12 Cudillero
Nom Pos Minuts Club
Saúl
3386 Langreo
Emi
3330 Condal de Noreña
Manolo
3330 Ribadesella
Alberto
3326 Llanes
Caco Morán
3324 Lealtad
San Eloy
3309 Navarro
Iván
3308 Ribadesella
Óscar Pantín
3303 Mosconia
Patón
3298 Condal de Noreña
Javi Pérez
3292 Nalón
Nom Pos Grogues Club
Astarloa
14 Astur
Stoica
14 Ceares
Hernán
13 Covadonga
Gusi
13 Covadonga
Valero
13 Navarro
David
13 Ceares
Bobes
13 Mosconia
Rafa
13 Nalón
Adrián
13 Siero
Tomás
12 Cudillero
  Nom Pos Vermelles Club
Megido
3 Navarro
Juan
3 Ceares
Stoica
3 Ceares
Pablo López
3 Mosconia
Nuño
2 Ceares
Iván Ania
2 Covadonga
Abraham Rodríguez
2 Condal de Noreña
Bryan
2 Ribadesella
Chus Morán
2 Llanes
Ivo
2 Navarro
Nom Pos Coef Club PJ G
Dani Huerta
58 Mosconia2658
Iván
35 Nalón1735
Dos Santos
23 Astur1223
Edu
49 Astur2649
Rubén Llosa
28 Navarro1528
Emi
65 Condal de Noreña3765
Lastra
53 Gijón Industrial3153
Álvaro
34 Nalón2034
Berto
51 Covadonga3051
Dani
49 Ribadesella3049
Gols:
1047
Promig golejador:
2,76
Targetes Grogues:
1883
Targetes Grogues Per Partit:
4,96
Expulsions:
125
Expulsions Per Partit:
0,33
Victòries locals:
165
Victòries visitants:
107
Empats:
108
Màxima victòria local:
7 - 0 Oviedo-Ceares
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Gijón Industrial-Mosconia

Progrés

Matriu