2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2017-18 next

Classificació


Data inicial
Data final

Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Oviedo B8238241047319833
2Langreo7838221248923682
3Marino de Luanco7638211347021894
4Llanes7538243116548713
5Covadonga723821988346753
6Ceares60381515846301018
7Tuilla5938151496041836
8Praviano58381513104537783
9L'Entregu53381411135350623
10EI San Martín51381215114150914
11Mosconia5038148163957834
12Gijón Industrial4738138175255883
13Colunga45381291744601157
14Condal de Noreña443811111639671383
15Llanera3938912174865831
16Siero3638992034701068
17Avilés323888223564926
18Valdesoto30387922275511511
19Atlético de Lugones283877242268823
20Roces2438662629681138
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Montes
25 Langreo
Cristian García
23 Tuilla
Steven
21 Oviedo B
Font
17 Covadonga
Marcos Iglesias
17 Covadonga
Jorge Rodríguez
16 Llanes
Zucu
16 Colunga
Cárcaba
16 Marino de Luanco
Luis Morán
15 Marino de Luanco
Jaime
14 Covadonga
Nom Pos Minuts Club
Álex García
3420 L'Entregu
Hugo Ojeda
3330 Atlético de Lugones
Alberto
3330 EI San Martín
Alejandro
3330 Llanera
Diego Suárez
3330 Llanes
Cristian García
3308 Tuilla
Ángel Luis
3298 Llanera
Mario
3274 Praviano
Secades
3240 Mosconia
Luis Gutiérrez
3220 Praviano
Nom Pos Grogues Club
Garri
16 Valdesoto
Robert
16 Valdesoto
Hugo Martínez
15 Condal de Noreña
Juanma
15 Praviano
Dani Cuello
15 Valdesoto
Vázquez
14 Roces
Pelayo Gumiel
14 Gijón Industrial
Saavedra
14 Marino de Luanco
Zapico
13 Condal de Noreña
Pablo Naredo
12 Mosconia
  Nom Pos Vermelles Club
Castillo
3 Colunga
Casal
2 Colunga
Nuño
2 L'Entregu
Expósito
2 Avilés
Marcos Iglesias
2 Covadonga
Cris Alonso
2 Siero
Joaquín Peña
2 Condal de Noreña
Jony
2 Ceares
Villa
2 Gijón Industrial
Iván Fernández
2 Marino de Luanco
Nom Pos Coef Club PJ G
Anacker
25 Avilés1325
Quidiello
23 Valdesoto1223
Borja
21 Avilés1121
Camino
21 Llanes1121
Pablo Herrero
62 Atlético de Lugones3462
Chema
62 Condal de Noreña3662
Oleg
24 Siero1424
Alejandro
63 Llanera3763
Iván
28 Gijón Industrial1728
Peláez
49 Mosconia3349
Gols:
994
Promig golejador:
2,62
Targetes Grogues:
1816
Targetes Grogues Per Partit:
4,78
Expulsions:
93
Expulsions Per Partit:
0,24
Victòries locals:
168
Victòries visitants:
111
Empats:
101
Màxima victòria local:
8 - 0 Langreo-Colunga
Màxima victòria visitant:
0 - 7 Siero-Langreo

Progrés

Matriu