2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

Tercera División - Grupo II2001-02 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Siero633018936225501
2Langreo623018844617624
3Avilés Industrial603018666021581
4Ribadesella5330141155229682
5Colloto513014973927725
6Pumarín493014794236654
7San Martín4830121263327789
8Llanes4630137104437945
9Lealtad453012994542868
10Titánico4530136113635673
11Navarro4430111184033884
12Mosconia4130118113139463
13Narcea3730910112940787
14Astur3130710132839633
15Turón3130710132645695
16Navia303086163348687
17Condal303079142744832
18San Lázaro173038192548695
19Piloñesa173038192152655
20Valdesoto153036212661707

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Santórum
19 Narcea
Lobera
18 Avilés Industrial
Vitorchi
14 Ribadesella
Clemente
13 Langreo
Bousoño
13 Mosconia
Rueda
12 Turón
Javi Prendes
12 Langreo
Miguelín
11 Titánico
Hugo Pérez
11 Ribadesella
Entrialgo
11 Ribadesella
Nom Pos Minuts Club
Llaneza
2700 Turón
Roberto
2700 Pumarín
Jorquera
2700 Navarro
Graciano
2700 Ribadesella
Santórum
2671 Narcea
Goyo
2670 Ribadesella
Puertas
2651 Condal
Héctor
2627 San Lázaro
Rubén
2610 Titánico
Robert
2610 Avilés Industrial
Nom Pos Grogues Club
Bobes
13 Llanes
Jorge
12 Narcea
Marco Antonio
11 Condal
Esteban
11 Valdesoto
Rozada
10 Pumarín
Javi Álvarez
10 Lealtad
Servando
10 Navarro
Falo
9 Colloto
Hugo Pérez
9 Ribadesella
Sabino
9 Navarro
  Nom Pos Vermelles Club
Vicente
3 San Martín
Visín
2 Lealtad
Sabino
2 Navarro
Jorge
2 Narcea
Espín
2 San Martín
Juan Carlos
2 Piloñesa
Dani
2 Narcea
Lucas
2 Navia
Felipe
1 Turón
Lastra
1 San Martín
Nom Pos Coef Club PJ G
Arturo
38 Piloñesa1938
Caba
50 Valdesoto2550
Tuero
29 San Lázaro1729
Alejandro
23 Lealtad1423
Felipe
24 Turón1524
David Flórez
18 San Lázaro1318
Marcos
27 Navia2027
Roberto
39 Narcea2939
Ricardo
37 Astur2837
Yayo
32 Llanes2532
Nom P TG TV
Vilabrille Fernández13473
Coronas Durán13492
López Díaz127411
García Álvarez12553
Granda Barros12580
González Menéndez12553
Toyos Acosta12383
Menéndez Fernández12842
Fernández Mérida12524
Méndez Méndez12582
Campos Hierro12403
Quintanilla Sarmiento11496
Gea Verdugo11613
Menéndez Gutiérrez11551
Espiñeira Pello11441
Villanueva Díaz11634
Quirós Álvarez11424
Fernández García11473
Roldán Rodríguez10583
Santurio Martínez10486
Iglesias Hortal10497
García Pérez10332
Fuentes Jiménez9513
García González9471
Fernández Rodríguez9497
González Arbesú9431
Menéndez Barrio7280
Valencia Rodríguez5181
Fernández González141
Gols:
745
Promig golejador:
2,48
Targetes Grogues:
1399
Targetes Grogues Per Partit:
4,66
Expulsions:
90
Expulsions Per Partit:
0,30
Victòries locals:
129
Victòries visitants:
86
Empats:
85
Màxima victòria local:
6 - 0 Pumarín-Navia
Màxima victòria visitant:
1 - 7 Condal-Avilés Industrial

Progrés

Matriu