2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1984-85 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Siero563824867441403
2San Martín5338211165729416
3Castro52382110762275612
4Langreo513822797942727
5Rayo Cantabria5038191276944576
6Gimnástica de Torrelavega4938217106036626
7Turón4338187135846537
8Caudal42381512116241589
9Oviedo Aficionados39381411135647363
10Lenense3438146184755598
11Santoña3438146184450535
12Barquereño33381451940707213
13Mosconia32381012164442412
14Naval32381012163546493
15Laredo32381281844603612
16Camocha3138119185271662
17Titánico2938109194375342
18Europa de Nava27388111947736813
19Cayón26381062232594210
20Barreda153847273182436
Promoció Ascens
Descens
Descenso por arrastre

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Juan Carlos
32 Langreo
Herrera
30 Siero
Arias
20 Caudal
Luisi
19 Camocha
Mata
17 Lenense
Moncho
16 Santoña
Sanz
15 Rayo Cantabria
José Andrés
15 Barquereño
Cases
14 Camocha
Julio
14 Titánico
Nom Pos Minuts Club
Zapata
3420 San Martín
Santi
3420 Cayón
Rafa
3398 Langreo
Puente
3375 Lenense
Santamaría
3330 Castro
Mata
3330 Lenense
Javier
3330 Mosconia
Amador
3318 San Martín
Mateos
3310 Turón
Esteban
3308 Gimnástica de Torrelavega
Nom Pos Grogues Club
Argüelles
12 Langreo
Payo
10 Caudal
Rúa
10 Europa de Nava
Corbato
10 Caudal
Berto Hernández
9 Santoña
José
9 Gimnástica de Torrelavega
Paco Gómez
8 Gimnástica de Torrelavega
Mariano
8 Camocha
Cabrillo
8 Rayo Cantabria
Abad
8 Rayo Cantabria
  Nom Pos Vermelles Club
Mantecón
4 Cayón
Corbato
3 Caudal
Ochoa
3 Laredo
Esteban
3 Barquereño
Echevarría
3 Barquereño
Campa
2 Siero
Javi
2 Naval
Chichi
2 Langreo
Sanz
2 Rayo Cantabria
José
2 Gimnástica de Torrelavega
Nom Pos Coef Club PJ G
Santamaría
0.73 Castro3727
Zapata
0.76 San Martín3829
Orlando
0.87 Oviedo Aficionados1513
Javi
0.94 Gimnástica de Torrelavega1615
Miguel Ángel
0.95 Caudal2221
Raba
0.95 Gimnástica de Torrelavega2221
Guti
1 Mosconia3030
Manuel Vicente
1.03 Langreo3334
Ignacio
1.07 Naval2729
Mateos
1.11 Turón3741
Gols:
1036
Promig golejador:
2,73
Targetes Grogues:
1038
Targetes Grogues Per Partit:
2,73
Expulsions:
135
Expulsions Per Partit:
0,36
Victòries locals:
214
Victòries visitants:
78
Empats:
88
Màxima victòria local:
7 - 0 Oviedo Aficionados-Laredo
Màxima victòria visitant:
2 - 6 Europa de Nava-San Martín

Progrés

Matriu