2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2007-08 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Oviedo883828468725762
2Sporting de Gijón B7238226107443816
3Langreo7038217105937657
4Universidad de Oviedo7038201087242615
5Cudillero6838181464934915
6Tuilla6738181376244943
7Caudal6538181196847763
8Lealtad62381711104637661
9Ribadesella59381611115443952
10Llanes553813169503910212
11Avilés Industrial54381412124946858
12Ceares50381481653551127
13Navarro47381211153342798
14Siero423810121659679514
15Astur3638106224379675
16Candás36381062245717911
17Condal de Noreña34388102038581057
18Tapia33388921407010311
19Hispano203855283189849
20Colloto173838273781866
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Cervero
26 Oviedo
Carlos Álvarez
22 Sporting de Gijón B
Óscar Pantín
19 Siero
Juan Sánchez
18 Universidad de Oviedo
Vallina
16 Caudal
Romero
16 Langreo
Miguel
14 Caudal
Héctor
14 Avilés Industrial
Luengo
13 Candás
Manolo
13 Ribadesella
Nom Pos Minuts Club
Aitor Rodríguez
3420 Tapia
Mingote
3420 Caudal
Chema
3391 Universidad de Oviedo
Saúl
3355 Lealtad
Quinos
3330 Universidad de Oviedo
Manolo
3319 Ribadesella
Fidalgo
3298 Lealtad
Jaime
3275 Astur
Cervero
3267 Oviedo
Ramón
3240 Ribadesella
Nom Pos Grogues Club
Piero
14 Ribadesella
Sabino
14 Ceares
Raúl
13 Tuilla
Boli
13 Cudillero
Adrián
13 Tuilla
Marcos
13 Tapia
Mino
12 Tapia
Abraham Rodríguez
11 Condal de Noreña
Tito
11 Llanes
Edu
11 Cudillero
  Nom Pos Vermelles Club
Mimi
4 Avilés Industrial
Megido
3 Navarro
Robert
3 Siero
Cristian
2 Siero
Luis del Río
2 Candás
Castillo
2 Candás
Ginés
2 Langreo
Mini
2 Llanes
Jorge
2 Siero
Gonzalo
2 Siero
Nom Pos Coef Club PJ G
Cima
37 Colloto1437
Iván
62 Hispano2462
Ricardo
51 Astur2551
Raúl Paulino
27 Hispano1427
Aitor Rodríguez
70 Tapia3870
Javi Porrón
44 Colloto2444
Roberto
42 Siero2542
Nacho
44 Candás2744
Cano
19 Astur1219
Emi
46 Condal de Noreña3246
Nom P TG TV
Martínez Omedo15693
Ruiz Álvarez15824
Bermejo Ferrero15665
Coronas Durán14514
Fernández Pérez14717
Manzano Roces14656
Mata Areces14467
Granda Barros14652
Montero Arango14522
Suárez Suárez13611
Muñoz Suárez13628
Alonso de la Lama13558
García Martínez13800
López Abelleira13758
Rodríguez García12443
Toyos Acosta12534
Cipollone Fernández126011
Abruñedo Gorordo12674
Peláez Fernández12564
Areces Franco11385
Castaño Díaz11492
Díaz Anzalone11547
Vilabrille Fernández11412
Díaz Iglesias10482
Santoveña Fernández9393
Quirós Álvarez8372
Rodríguez Noval8301
González Morilla7346
Iglesias Hortal7140
Viejo Salgado6304
Fernández Fernández6251
Moya Sánchez6314
García Álvarez6171
Méndez Méndez6210
Hernández Fernández130
Álvarez Peláez150
Baniela García161
Gols:
1049
Promig golejador:
2,76
Targetes Grogues:
1702
Targetes Grogues Per Partit:
4,48
Expulsions:
132
Expulsions Per Partit:
0,35
Victòries locals:
171
Victòries visitants:
114
Empats:
95
Màxima victòria local:
10 - 0 Oviedo-Hispano
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Candás-Oviedo

Progrés

Matriu