2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1982-83 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Ensidesa6138251127422444
2Langreo5338211168140484
3Oviedo Aficionados4938191185540266
4Rayo Cantabria46381810107441469
5Gimnástica de Torrelavega4538189115634513
6Castro4138177145240664
7Turón4138169135045303
8Caudal40381412124637539
9Cayón39381411135354416
10Astillero38381410144658548
11Siero3738149155353338
12San Martín3638156176367295
13Avilés35381113143539534
14Santoña3238136193351353
15Barquereño3138127193655469
16Titánico3038118193550393
17Naval3038118194063362
18Piloñesa2938109194565403
19Europa de Nava263898213264484
20Asturias de Blimea213877243374351
Ascens
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Pulgar
25 San Martín
Valle
21 Cayón
José Luis
17 Langreo
Carmelo
16 Castro
Jesús
15 Ensidesa
Manolo
15 Siero
Juan Valdés
13 Ensidesa
Arias
13 Caudal
Constan
13 Naval
José Luis
12 Ensidesa
Nom Pos Minuts Club
Mateos
3420 Turón
Viña
3420 Avilés
Blanco
3420 Astillero
Cacicedo
3420 Rayo Cantabria
Salvador
3420 San Martín
Juan Carlos
3375 Caudal
Calleja
3351 Asturias de Blimea
Pedro Rodríguez
3330 Ensidesa
Pachu
3330 Titánico
Cabezas
3330 Naval
Nom Pos Grogues Club
Tascón
11 Europa de Nava
Segundo
10 Piloñesa
Juan Valdés
8 Ensidesa
Vallina
8 Langreo
Llanes
8 Caudal
Luis Enrique
8 Titánico
Martín
8 Castro
Luis Gabriel
7 Avilés
Ricardo
7 Turón
Corbato
7 Caudal
  Nom Pos Vermelles Club
Pulgar
3 San Martín
Maribona
3 Caudal
Félix
3 Siero
Cabrillo
3 Rayo Cantabria
Miguel
3 Astillero
Tascón
2 Europa de Nava
Corbato
2 Caudal
Manolo
2 Siero
Corsino
2 Oviedo Aficionados
Menéndez
2 Caudal
Nom Pos Coef Club PJ G
Pedro Rodríguez
0.57 Ensidesa3721
Monchi
0.89 Gimnástica de Torrelavega3632
Irusta
0.92 Castro2523
Juan Carlos
0.97 Caudal3837
Viña
1.03 Avilés3839
Manuel Vicente
1.03 Langreo3536
Cacicedo
1.08 Rayo Cantabria3841
Balán
1.12 Oviedo Aficionados3438
Mateos
1.18 Turón3845
Corral
1.26 Santoña3443
Gols:
992
Promig golejador:
2,61
Targetes Grogues:
853
Targetes Grogues Per Partit:
2,24
Expulsions:
98
Expulsions Per Partit:
0,26
Victòries locals:
232
Victòries visitants:
57
Empats:
91
Màxima victòria local:
7 - 0 Caudal-San Martín
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Barquereño-Ensidesa

Progrés

Matriu