2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2018-19 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Lealtad9038261207216923
2Marino de Luanco903827927722601
3Caudal753823697229716
4Covadonga733822798042716
5Llanera70382171065421217
6Llanes6538198115238908
7Tuilla64381810106747912
8L'Entregu5738169134236957
9Mosconia5538167155142894
10Praviano5138149154349927
11Condal de Noreña483812121440481238
12Colunga4438128183848927
13Ceares44381014143551763
14Avilés3738107213265978
15EI San Martín363899203553782
16Siero3638992035601505
17Gijón Industrial353898213864722
18Madalena de Morcín3438810203770642
19Universidad de Oviedo303879223061852
20San Claudio1738382723811107
Descens
Promoció Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Jaime
21 Covadonga
Fassani
20 Marino de Luanco
Cristian García
18 Caudal
Saha
17 Lealtad
Jorge
15 Lealtad
Font
14 Covadonga
Naya
14 Gijón Industrial
Coutado
13 Covadonga
Álex Arias
13 Marino de Luanco
Riki
12 L'Entregu
Nom Pos Minuts Club
Marcos
3420 Universidad de Oviedo
Santa
3330 Avilés
Omar
3317 Caudal
Álvaro
3311 Llanes
Leyder
3287 Madalena de Morcín
Marcos
3269 Avilés
Pascual
3267 Colunga
Fredo
3250 Universidad de Oviedo
Manolo
3245 Universidad de Oviedo
Jaime
3243 Covadonga
Nom Pos Grogues Club
Carlinos
22 Siero
Arango
19 Llanera
Hugo Martínez
18 Condal de Noreña
David
17 Siero
Noel Alonso
17 Llanera
Valiente
16 Siero
Santi
15 Colunga
Sergio Funcasta
15 Condal de Noreña
Jaime
15 San Claudio
Garri
15 Mosconia
  Nom Pos Vermelles Club
Yosu Camporro
3 Caudal
Miguel
2 L'Entregu
Quero
2 Llanera
Richi
2 Llanes
Losada
2 Lealtad
Dioni
2 Condal de Noreña
Jony
2 Ceares
David
2 Avilés
Noel Alonso
2 Llanera
Juanma
2 Praviano
Nom Pos Coef Club PJ G
Rodrigo
33 San Claudio1533
Javi Doldán
43 Madalena de Morcín2043
Buru
46 San Claudio2346
Iván
42 Gijón Industrial2442
Borja
48 Avilés2948
Marcos
61 Universidad de Oviedo3861
Raúl Rodríguez
38 EI San Martín2538
Oleg
24 Condal de Noreña1624
Nacho Rubiera
37 Ceares2637
Kike
41 Siero2941
Nom P TG TV
López Abelleira13672
Iglesias Hortal12703
Abella Navarro12621
González Díaz12472
Ballesteros de la Rubia12413
González Suárez12532
García Riesgo12704
Muñoz Suárez12767
Álvarez Jiménez12642
Agudo Daza12553
Diego Menéndez Riestra12542
Fernández García12534
González González12220
Álvarez Lana12683
Quirós Pérez12695
Villa Martín11443
Cano Fernández11483
Cruzado Vicente11533
Buergo González11493
Blanco Rodríguez11708
Romero García11455
De la Puente González11591
Marinero Noval11582
Nieto Martínez11736
Álvarez Rodríguez11350
Bermejo Ferrero11482
Esmorís Ruiz de Alegría11716
Barriga Morente11662
Rodríguez García11502
Fueyo Cubes11432
Vázquez Iglesias11450
Rivas Nosti10535
Nicolás Menéndez Riestra10340
Menéndez Feito341
Gols:
964
Promig golejador:
2,54
Targetes Grogues:
1819
Targetes Grogues Per Partit:
4,79
Expulsions:
97
Expulsions Per Partit:
0,26
Victòries locals:
169
Victòries visitants:
122
Empats:
89
Màxima victòria local:
6 - 0 Caudal-EI San Martín
Màxima victòria visitant:
1 - 6 Gijón Industrial-Tuilla

Progrés

Matriu