2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1999-00 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Lealtad7938231056636799
2Siero753823696432835
3Marino de Luanco7238201267430764
4Universidad de Oviedo713821896034685
5Langreo66381812864351107
6Astur64381810105835441
7Navia51381491551531087
8San Martín50381311144443887
9Llanes5038131114545710611
10Piloñesa4738138175258988
11Titánico46381210164355657
12Navarro4638137185156938
13Tuilla44381111164061959
14Ribadesella4438128183555989
15Turón4438128184361908
16Colloto43381110173550826
17Mosconia433811101747647611
18Gijón Industrial42381012163552918
19Narcea3738910193451743
20Andés28385132024568510
Promoció Ascens
Descens
Descenso por arrastre

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Vigón
28 Lealtad
Pañeda
22 Llanes
Marañón
21 Turón
Hugo Pérez
19 Piloñesa
Romero
19 Universidad de Oviedo
Vicente
19 Navia
Velázquez
17 Siero
Pipi
17 Marino de Luanco
Pedro Luis
14 Langreo
Panadero
14 Langreo
Nom Pos Minuts Club
Juan Simón
3420 Astur
Juan
3420 Ribadesella
Alfonso
3411 Gijón Industrial
Iván Pinino
3396 Astur
Óscar
3395 Gijón Industrial
César
3373 Narcea
Juan
3330 Siero
Edu Morán
3330 Marino de Luanco
Lekumberri
3330 San Martín
Luis Arturo
3329 Llanes
Nom Pos Grogues Club
Boto
16 Gijón Industrial
Diego
15 Gijón Industrial
Severino
15 Turón
Carlos
14 Turón
Lolo
14 Navarro
Jorge
14 Tuilla
Bobes
13 Llanes
Santos
13 Langreo
López
13 San Martín
David
13 Navia
  Nom Pos Vermelles Club
Ramón
3 Langreo
Leo
3 Llanes
Luisma
3 Llanes
Juan
3 Andés
Félix
2 Ribadesella
Loredo
2 Tuilla
Diego
2 Gijón Industrial
Roberto
2 Gijón Industrial
Bobes
2 Llanes
Canito
2 Navia
Nom Pos Coef Club PJ G
Toni
44 Mosconia2544
Toni
27 Navarro1627
Berto
45 Piloñesa3045
Nacho
53 Tuilla3653
Vilches
16 Navarro1116
Juan
55 Ribadesella3855
Berto
51 Titánico3651
Guillermo
38 Colloto2738
Evaristo
52 Gijón Industrial3752
Sancho
32 Navia2332
Gols:
974
Promig golejador:
2,56
Targetes Grogues:
1709
Targetes Grogues Per Partit:
4,50
Expulsions:
143
Expulsions Per Partit:
0,38
Victòries locals:
171
Victòries visitants:
111
Empats:
98
Màxima victòria local:
7 - 0 Marino de Luanco-Tuilla
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Titánico-Marino de Luanco

Progrés

Matriu