2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II2002-03 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Caudal8538251035917947
2Titánico8138231237126893
3Sporting de Gijón B7738221157128965
4Oviedo B753822976726854
5Universidad de Oviedo7038201087134648
6Lealtad64381713868341039
7Gijón Industrial61381613946361057
8Astur6138187135234633
9Siero573815121154471147
10Llanes533814111347368510
11Hispano52381410144749553
12Condal483813916516010210
13Navia45381112154461704
14Mosconia4138914153745726
15Pumarín3638106223868805
16Covadonga3538811193355963
17Narcea323888223471923
18Navarro3238614184257738
19Colloto2538742729898511
20Turón1038243223111849
Promoció Ascens
Descens
Descenso por arrastre

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Óscar Pantín
22 Siero
Jon Carrera
20 Universidad de Oviedo
Vigón
20 Lealtad
Ornia
17 Astur
Velázquez
16 Titánico
Bousoño
16 Hispano
Rafa Belda
16 Sporting de Gijón B
Fernando
15 Navia
David Lago
14 Sporting de Gijón B
Héctor
13 Caudal
Nom Pos Minuts Club
Jon Carrera
3377 Universidad de Oviedo
Chema
3330 Universidad de Oviedo
Liébana
3330 Hispano
Clemente
3287 Lealtad
Mingote
3284 Astur
Juan
3281 Lealtad
Moisés
3265 Hispano
Pablo López
3264 Titánico
Pablo Busto
3251 Hispano
Yayo
3240 Llanes
Nom Pos Grogues Club
Pedro Menéndez
15 Lealtad
Fran
14 Condal
Adrián
13 Siero
José Antonio
13 Lealtad
Merino
13 Colloto
Hernán
12 Oviedo B
Diego
12 Gijón Industrial
Valbuena
12 Siero
Isaac
12 Titánico
Berto
12 Siero
  Nom Pos Vermelles Club
Raúl
4 Universidad de Oviedo
Fran
3 Condal
Merino
3 Colloto
Mini
2 Caudal
Alfonso
2 Pumarín
Adrián
2 Siero
Kike
2 Navarro
Rubén Díaz
2 Mosconia
Leo
2 Llanes
Servando
2 Navarro
Nom Pos Coef Club PJ G
Roberto
0.36 Caudal259
Rebollo
0.42 Oviedo B2410
Ricardo
0.53 Titánico3418
Alejandro
0.74 Sporting de Gijón B3526
Juan
0.78 Lealtad3729
Alejandro
0.86 Gijón Industrial2824
Mingote
0.86 Astur3732
Yayo
0.89 Llanes3632
Chema
0.89 Universidad de Oviedo3733
Evaristo
1 Gijón Industrial1212
Gols:
984
Promig golejador:
2,59
Targetes Grogues:
1707
Targetes Grogues Per Partit:
4,49
Expulsions:
125
Expulsions Per Partit:
0,33
Victòries locals:
160
Victòries visitants:
120
Empats:
100
Màxima victòria local:
7 - 1 Caudal-Colloto
Màxima victòria visitant:
0 - 7 Navia-Lealtad

Progrés

Matriu