2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1989-90 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Vetusta5638231057828493
2Hispano553825587729593
3Mosconia503821896543394
4Caudal4838161665423510
5Praviano42381414103734474
6Siero41381315103031684
7Asturias de Blimea40381314113834585
8Ribadesella39381313122839522
9Pumarín38381410144347495
10Marino de Luanco36381212143742605
11Turón36381212145056604
12Piloñesa3538139165046525
13Europa de Nava34381210165560424
14Titánico343810141441466810
15Luarca3438916132938666
16Santiago de Aller33381111163657503
17Navia3138913163249584
18Lenense3138119183764646
19Lugones243888222858526
20Ribadedeva2338513202546718
Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Juan Carlos
20 Hispano
Pipi
20 Hispano
Miranda
18 Mosconia
Ramón
17 Vetusta
Ricardo Fernández
17 Lenense
Naves
14 Titánico
Borge
14 Vetusta
Chema
13 Santiago de Aller
Villa
13 Europa de Nava
Fran
13 Caudal
Nom Pos Minuts Club
Leo
3420 Ribadesella
Manolo
3420 Praviano
Castro
3420 Santiago de Aller
Toni
3420 Luarca
Ricardo Fernández
3410 Lenense
Berto
3330 Piloñesa
Moro
3330 Ribadesella
Canín
3330 Pumarín
Alberto
3323 Europa de Nava
David
3308 Lenense
Nom Pos Grogues Club
Fanjul
11 Ribadedeva
Emilio
11 Luarca
Prieto
11 Piloñesa
Cofiño
11 Lugones
Payo
10 Marino de Luanco
Arias
10 Navia
Corbato
9 Titánico
Florín
9 Siero
Piquero
9 Lenense
Carlos Mario
9 Caudal
  Nom Pos Vermelles Club
Payo
2 Marino de Luanco
Rubén
2 Asturias de Blimea
Viti
2 Titánico
Márquez
2 Mosconia
Pedro
2 Europa de Nava
Chema
2 Santiago de Aller
Emilio
2 Pumarín
Tolivia
2 Praviano
Balito
2 Turón
Víctor
2 Siero
Nom Pos Coef Club PJ G
Noval
0.62 Siero2616
Mateos
0.63 Caudal3522
Yayo
0.71 Vetusta1410
Jesús
0.75 Vetusta2418
Camuel
0.86 Hispano2925
Guti
0.94 Praviano3230
Iglesias
0.94 Asturias de Blimea3533
Balán
0.97 Mosconia3231
Arturo
0.97 Luarca3635
Moro
1.03 Ribadesella3738
Gols:
870
Promig golejador:
2,29
Targetes Grogues:
1115
Targetes Grogues Per Partit:
2,93
Expulsions:
91
Expulsions Per Partit:
0,24
Victòries locals:
168
Victòries visitants:
96
Empats:
116
Màxima victòria local:
6 - 0 Turón-Lenense
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Siero-Vetusta

Progrés

Matriu

Jornada 23LocalVisitant
11/02/1990
11/02/1990