2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II2006-07 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Caudal833825855827786
2Lealtad803824867034616
3Langreo74382111661309913
4Sporting de Gijón B7138201177037732
5Tuilla7138201176142814
6Avilés Industrial6138161395234898
7Ribadesella59381611115739786
8Cudillero493811161150411129
9Ceares483812121448581249
10Siero473811141343411039
11Condal de Noreña463811131450511148
12Navarro42381012163240773
13Llanes42381191837521036
14Oviedo ACF40381010184970627
15Hispano40381010184164716
16Covadonga39389121748581114
17Gijón Industrial383891118426714616
18Praviano3738910193956908
19Mosconia3538811194465814
20San Martín29388525418710719
Promoció Ascens
Descens
Descenso por arrastre

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Armando
25 Lealtad
Carlos Álvarez
17 Sporting de Gijón B
Cibeira
17 Ribadesella
Óscar Pantín
17 Condal de Noreña
René
17 Gijón Industrial
Chavi
16 Cudillero
Héctor
16 Avilés Industrial
Juanma
14 Praviano
Jorge
14 Covadonga
Pedro
14 Tuilla
Nom Pos Minuts Club
Rochela
3420 Sporting de Gijón B
Rubén Llosa
3416 Navarro
Pablo Torres
3392 Hispano
Dani Castro
3330 Mosconia
Chunis
3326 Covadonga
Manito
3306 Navarro
Charly
3293 Condal de Noreña
Hugo Grandío
3274 Ribadesella
Manolo
3247 Navarro
Jorge
3239 Covadonga
Nom Pos Grogues Club
Moisés
17 Gijón Industrial
Mori
16 Gijón Industrial
Álvarez
16 San Martín
Edu Pola
16 Condal de Noreña
David
13 Llanes
Emilio
13 Mosconia
Queipo
12 Gijón Industrial
Javi Peláez
12 Mosconia
Nico
12 Covadonga
Sabino
12 Ceares
  Nom Pos Vermelles Club
Rufi
4 Langreo
Gerardo
3 Siero
Diego
3 Gijón Industrial
Raúl
3 San Martín
Piwi
3 San Martín
Pablo Herrero
2 San Martín
Javi Sánchez
2 Gijón Industrial
Cristian
2 San Martín
Dani Pedrón
2 Llanes
Jimmy
2 Cudillero
Nom Pos Coef Club PJ G
Adán
35 Oviedo ACF1335
Gabri
47 San Martín1947
Marcos
30 Ceares1630
Raúl Paulino
44 Hispano2544
Dani Castro
64 Mosconia3764
Roberto
49 Gijón Industrial3049
José María
43 Covadonga2843
Edu
24 Praviano1624
Álvaro
30 Llanes2030
Pablo Herrero
16 San Martín1116
Nom P TG TV
Nanclares Centeno14878
Iglesias Hortal14442
García Martínez14753
Toyos Acosta14593
García González13732
Quirós Álvarez13683
Martínez Omedo13426
González Morilla13752
Fernández Pérez13905
Rodríguez Noval13435
Castaño Díaz13676
Vilabrille Fernández13684
Montero Arango13556
Coronas Durán13623
Díaz Iglesias137610
Moro Sánchez12485
Alonso de la Lama12616
Díaz Anzalone126610
Peláez Fernández12561
Santoveña Fernández12705
Bermejo Ferrero12617
Menéndez Gutiérrez12390
Méndez Méndez12405
Ruiz Álvarez12604
Cipollone Fernández12686
Muñoz Suárez11538
Abruñedo Gorordo11536
García Álvarez10484
Rodríguez García8413
Martínez Taján7426
Fernández Rodríguez6322
Fernández Mérida4183
Viejo Salgado150
Menéndez González120
Fernández García130
Prendes Ardura1104
Gols:
993
Promig golejador:
2,61
Targetes Grogues:
1860
Targetes Grogues Per Partit:
4,89
Expulsions:
153
Expulsions Per Partit:
0,40
Victòries locals:
156
Victòries visitants:
115
Empats:
109
Màxima victòria local:
6 - 0 Sporting de Gijón B-Mosconia
Màxima victòria visitant:
0 - 6 San Martín-Langreo

Progrés

Matriu

Jornada 26LocalVisitant
03/03/2007