2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo II1983-84 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Caudal593825947425344
2Siero573826578642476
3Langreo4838181286335515
4Turón4638171295030334
5Oviedo Aficionados4638161486744174
6Gimnástica de Torrelavega44381612105241395
7San Martin42381414105946417
8Laredo40381412125253465
9Santoña39381411134042525
10Titanico36381310154844323
11Europa de Nava3638156175567688
12Naval36381212144149387
13Cayón34381210164658463
14Barquereño343810141440635611
15Castro343812101639496611
16Mosconia3138127194863382
17Rayo Cantabria30381010185668554
18Piloñesa2838124225164486
19Astillero243888223367482
20Buelna163848263080484
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Pancho
25 Siero
Javi Seña
23 Laredo
Herrera
22 Siero
Arias
21 Caudal
Blanco
19 Europa de Nava
Valle
16 Cayón
Tistu
15 San Martin
Uta
15 Gimnástica de Torrelavega
Joaquín
15 Oviedo Aficionados
Vicky
13 Rayo Cantabria
Nom Pos Minuts Club
Berto
3420 Caudal
Sánchez
3420 Mosconia
Mateos
3404 Turón
Salvador
3378 San Martin
Granda
3330 Siero
Rafa
3330 Langreo
Juan Carlos
3330 Caudal
Lobo
3330 Titanico
Ignacio
3330 Naval
Esteban
3330 Gimnástica de Torrelavega
Nom Pos Grogues Club
Tascón
9 Europa de Nava
Carlos
9 Barquereño
Chichi
8 Langreo
Pesquera I
8 Mosconia
Antonio
8 Castro
Julio
8 Europa de Nava
Corral
8 Piloñesa
Ramonín
8 Europa de Nava
José Luis
8 Buelna
Ricardo
7 Turón
  Nom Pos Vermelles Club
Chichi
3 Langreo
Gelu
3 San Martin
Ricardo
2 Turón
Tascón
2 Europa de Nava
Arias
2 Caudal
Paulino
2 Siero
Javi
2 Naval
Ricardo
2 Europa de Nava
Alperi
2 Siero
Cabieces
2 Rayo Cantabria
Nom Pos Coef Club PJ G
Juan Carlos
0.65 Caudal3724
Amores
0.72 Langreo1813
Mateos
0.76 Turón3829
Heres
0.92 Oviedo Aficionados1312
Manuel Vicente
1 Langreo1111
Bejarano
1 San Martin1818
Luis
1.05 Santoña2021
Pachu
1.06 Titanico3638
Concha
1.11 Santoña1921
Granda
1.11 Siero3741
Gols:
1030
Promig golejador:
2,71
Targetes Grogues:
903
Targetes Grogues Per Partit:
2,38
Expulsions:
106
Expulsions Per Partit:
0,28
Victòries locals:
203
Victòries visitants:
77
Empats:
100
Màxima victòria local:
8 - 0 Oviedo Aficionados-Buelna
Màxima victòria visitant:
2 - 5 Europa de Nava-Santoña

Progrés

Matriu