2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II1949-50 next
II

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1UD Huesca48342167825100
2Logroñés47342077743900
3Arenas de Guecho423416108675500
4Arenas Zaragoza413418511825301
5Calatayud383415811738300
6Guecho363414812716301
7Sestao363414812524900
8Indauchu353414713616501
9Escoriaza343415415806600
10Alavés333412913665001
11Atlético Zaragoza333413714725900
12Tudelano323413615557300
13Maestranza313412715565900
14Mirandés3134101113627601
15Izarra27349916537100
16Calahorra24348818376900
17Real Unión24348818448400
18Burgos20348422426403
Promoció Ascens
Promoció Permanència

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Baniandrés
14 Alavés
Azkargorta
14 Arenas de Guecho
Artetxe
12 Guecho
Gamboa
11 Alavés
Ibarra
11 Sestao
Tini
10 Guecho
Méndez
9 Alavés
Badal
9 UD Huesca
Santillán
9 Arenas de Guecho
Ibarra
9 Guecho
Nom Pos Minuts Club
Orúe
2790 Guecho
Iglesias
2700 Sestao
Corta I
2610 Alavés
Romero
2610 Burgos
Félix
2610 Alavés
Isasi
2610 Sestao
Echevarría
2610 Arenas de Guecho
Azkargorta
2610 Arenas de Guecho
Gojenuri
2610 Guecho
Baniandrés
2520 Alavés
Nom Pos Grogues Club
  Nom Pos Vermelles Club
Orcasitas
1 Guecho
Areizaga
1 Burgos
Mintegui
1 Indauchu
Birichinaga
1 Alavés
Barrios
1 Burgos
Blanco
1 Burgos
Moreno
1 Arenas Zaragoza
Antoñito
1 Mirandés
Nom Pos Coef Club PJ G
Pérez
19 Sestao1219
Martínez
23 Burgos1523
Calderón
16 Alavés1116
Amatriain
15 Izarra1115
Ruberte
14 Arenas Zaragoza1214
Calvo
15 UD Huesca1315
Urquiola
29 Indauchu2629
Garcés
25 Arenas de Guecho2525
Iturregui
17 Sestao1917
Arbide
15 Guecho1715
Nom P TG TV
Iturrioz Larrinaga1000
Hueso riojano700
Achalandábaso Zalvídea700
Orbañanos Caño700
García Hernández guipuzcoano600
Arana602
Núñez500
Remacha navarro500
Jerez Guipuzcoano500
Ochoa de Alda400
San Juan logroñés400
Arraibi401
Bilbao400
Fatrás400
Langarica300
González Luengo300
Brañas301
Antonio Cejuela navarro300
Ochoa de Alza300
Múgica guipuzcoano300
González Roji300
J, Bilbao301
Lacambra Canela200
Jérez201
González de Langarica200
Arce Cagigas200
Acha navarro200
Vera aragonés200
Arana vizcaíno200
González200
Arbonés Pérez200
Torrens200
González Echevarría200
García Roche200
Mier cántabro100
Llaona catalán100
García Fernández100
González Luengo o Abdón Hueso100
Ricardo Garcés100
Lasheras100
Vilán100
Bañas100
Trías100
Lloris100
Ochoa de Alda100
Blanco Quintas100
Sanz100
Fatas Cabrián100
García Hernández100
Tamarit100
Jacue guipuzcoano100
tRÍAS100
Esteve100
Forneli100
Mañuecos100
Casado montañés100
Velasco centro100
Pascual100
Jocue guipuzcoano100
San José100
Hidalgo Lavín100
Meco centro100
Jacue100
Ventura González100
Echevarría100
Sanz catalán100
Cejuela100
Faltrás100
Pascual Montoya navarro100
Acha100
Pascual riojano101
Gols:
1129
Promig golejador:
3,69
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0,00
Expulsions:
8
Expulsions Per Partit:
0,03
Victòries locals:
192
Victòries visitants:
48
Empats:
66
Màxima victòria local:
9 - 1 Escoriaza-Real Unión
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Indauchu-Arenas Zaragoza

Progrés

Matriu