2023 | 2013-14 | 2003-04 |
2022 | 2012-13 | 2002-03 |
2021 | 2011-12 | 2001-02 |
2019-20 | 2010-11 | 2000-01 |
2018-19 | 2009-10 | |
2017-18 | 2008-09 | |
2016-17 | 2007-08 | |
2016 | 2006-07 | |
2015 | 2005-06 | |
2014 | 2004-05 |
Jornada 1 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
---|---|---|---|---|---|
08/09/1951 | Lasesarre | Arana | |||
08/09/1951 | Gobela | Bilbao | |||
09/09/1951 | |||||
09/09/1951 | Brañas | ||||
09/09/1951 | Las Llanas | Casal | |||
09/09/1951 | |||||
09/09/1951 | González Luengo | ||||
09/09/1951 | San Andrés | Duce zaragozano | |||
Jornada 2 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
15/09/1951 | Gobela | Guerricabeitia | |||
16/09/1951 | González Roji | ||||
16/09/1951 | San Andrés | Acha | |||
16/09/1951 | San Juan | ||||
16/09/1951 | Zatorre | Echave guipuzcoano | |||
16/09/1951 | Garellano | Lezama | |||
16/09/1951 | Ibaiondo | Ochoa de Alda | |||
16/09/1951 | Anduva | García Hernández | |||
Jornada 3 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
23/09/1951 | Basozelai | Bilbao | |||
23/09/1951 | |||||
23/09/1951 | Lasesarre | Orbañanos | |||
23/09/1951 | Duce zaragozano | ||||
23/09/1951 | Las Llanas | Torrens | |||
23/09/1951 | Gobela | Arana | |||
23/09/1951 | Ipurua | Jacue guipuzcoano | |||
23/09/1951 | Fatás | ||||
Jornada 4 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
30/09/1951 | Castillejos | ||||
30/09/1951 | Gobela | Casal | |||
30/09/1951 | |||||
30/09/1951 | Zatorre | Marticorena | |||
30/09/1951 | Garellano | González Roji | |||
30/09/1951 | Ibaiondo | Guerricabeitia | |||
30/09/1951 | Anduva | Remacha | |||
30/09/1951 | Cejuela navarro | ||||
Jornada 5 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
07/10/1951 | San Andrés | De Luis | |||
07/10/1951 | Torrens | ||||
07/10/1951 | El Sardinero | Gutiérrez Mier | |||
07/10/1951 | Ochoa | ||||
07/10/1951 | Fatás | ||||
07/10/1951 | Las Llanas | Arana | |||
07/10/1951 | Orbañanos | ||||
07/10/1951 | San Andrés | López Escribano centro | |||
Jornada 6 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
12/10/1951 | Zatorre | González Jerez | |||
14/10/1951 | |||||
14/10/1951 | González Luengo | ||||
14/10/1951 | |||||
14/10/1951 | Ibaiondo | Casal | |||
14/10/1951 | Anduva | Múgica | |||
14/10/1951 | Las Gaunas | Aramburu | |||
14/10/1951 | Ipurua | Acha | |||
Jornada 7 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
21/10/1951 | |||||
21/10/1951 | Cejuela navarro | ||||
21/10/1951 | Basozelai | Ochoa de Alda | |||
21/10/1951 | Aspiunza | ||||
21/10/1951 | |||||
21/10/1951 | San José | Duce zaragozano | |||
21/10/1951 | Las Llanas | Orbañanos | |||
21/10/1951 | San Andrés | ||||
Jornada 8 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
28/10/1951 | |||||
28/10/1951 | Zatorre | San Juan | |||
28/10/1951 | Casal | ||||
28/10/1951 | |||||
28/10/1951 | Anduva | Echave guipuzcoano | |||
28/10/1951 | Marticorena | ||||
28/10/1951 | Ipurua | García Hernández guipuzcoano | |||
28/10/1951 | Gobela | Bilbao | |||
Jornada 9 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
04/11/1951 | Munguía | ||||
04/11/1951 | |||||
04/11/1951 | San Andrés | Remacha | |||
04/11/1951 | Lezama | ||||
04/11/1951 | Gómez Rojí | ||||
04/11/1951 | |||||
04/11/1951 | Torrero | Miró catalán | |||
04/11/1951 | San Andrés | Vera zaragoza | |||
Jornada 10 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
11/11/1951 | Zatorre | Aramburu | |||
11/11/1951 | Garellano | Guerricabeitia | |||
11/11/1951 | Ibaiondo | Bilbao | |||
11/11/1951 | Anduva | González Jerez guipuzcoano | |||
11/11/1951 | Las Gaunas | Múgica | |||
11/11/1951 | |||||
11/11/1951 | Gobela | De la Torre | |||
11/11/1951 | Las Llanas | Casal | |||
Jornada 11 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
18/11/1951 | Zatorre | García Hernández | |||
18/11/1951 | La Planilla | Hueso | |||
18/11/1951 | Gobela | Torrens | |||
18/11/1951 | San Andrés | De Luis | |||
18/11/1951 | Basozelai | Galende | |||
18/11/1951 | El Sardinero | Leonardo vallisoletano | |||
18/11/1951 | Ibaiondo | González Roji | |||
18/11/1951 | Numancia |
— |
Arenas Zaragoza |
||
Jornada 12 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
25/11/1951 | Garellano | Arana | |||
25/11/1951 | Ibaiondo | Ochoa de Alda | |||
25/11/1951 | Anduva | Marticorena | |||
25/11/1951 | Jacue guipuzcoano | ||||
25/11/1951 | Echave guipuzcoano | ||||
25/11/1951 | Gobela | Orbañanos | |||
25/11/1951 | Las Llanas | Lezama | |||
25/11/1951 | Vera zaragoza | ||||
Jornada 13 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
02/12/1951 | |||||
02/12/1951 | Zatorre | Munguía | |||
02/12/1951 | González Luengo | ||||
02/12/1951 | |||||
02/12/1951 | San Andrés | Castillejos | |||
02/12/1951 | |||||
02/12/1951 | Guerricabeitia | ||||
02/12/1951 | San Andrés | Acha | |||
Jornada 14 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
08/12/1951 | Gobela | González Roji | |||
08/12/1951 | Lasesarre | J. Bilbao | |||
09/12/1951 | |||||
09/12/1951 | Anduva | ||||
09/12/1951 | Las Gaunas | González Jerez | |||
09/12/1951 | Múgica | ||||
09/12/1951 | Las Llanas | Arana | |||
09/12/1951 | San José | Lasheras | |||
Jornada 15 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
16/12/1951 | Ibaiondo | Guerricabeitia | |||
16/12/1951 | Garellano | Latorre | |||
16/12/1951 | Zatorre | Mañuecos | |||
16/12/1951 | De Luis | ||||
16/12/1951 | |||||
16/12/1951 | San Andrés | Cejuela navarro | |||
16/12/1951 | Basozelai | Torrens | |||
16/12/1951 | Lorenzo vallisoletano | ||||
Jornada 16 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
30/12/1951 | Basozelai | Arana | |||
30/12/1951 | San Andrés | Castillejos navarro | |||
30/12/1951 | Gobela | Ochoa de Alda | |||
30/12/1951 | |||||
30/12/1951 | Zatorre | Hidalgo Lavín santanderino | |||
30/12/1951 | Aspiazu santanderino | ||||
30/12/1951 | Orbañanos | ||||
30/12/1951 | Anduva | Echave guipuzcoano | |||
Jornada 17 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
06/01/1952 | San Andrés | San Juan | |||
06/01/1952 | Carracedo vallisoletano | ||||
06/01/1952 | |||||
06/01/1952 | Fatás | ||||
06/01/1952 | González Roji | ||||
06/01/1952 | |||||
06/01/1952 | |||||
06/01/1952 | García Hernández | ||||
Jornada 18 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
13/01/1952 | San Andrés | Remacha | |||
13/01/1952 | Gobela | Guerricabeitia | |||
13/01/1952 | |||||
13/01/1952 | Zatorre | Pascual | |||
13/01/1952 | Arana | ||||
13/01/1952 | Lezama | ||||
13/01/1952 | Anduva | ||||
13/01/1952 | Las Gaunas | Múgica | |||
Jornada 19 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
20/01/1952 | San Andrés | José Luis Villalba aragonés | |||
20/01/1952 | |||||
20/01/1952 | Blanco Mateos vallisoletano | ||||
20/01/1952 | Lasesarre | Torrens | |||
20/01/1952 | San José | Brañas | |||
20/01/1952 | |||||
20/01/1952 | |||||
20/01/1952 | |||||
Jornada 20 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
27/01/1952 | |||||
27/01/1952 | |||||
27/01/1952 | Zatorre | Jacue guipuzcoano | |||
27/01/1952 | |||||
27/01/1952 | La Florida | Casal vizcaíno | |||
27/01/1952 | Anduva | Aramburu | |||
27/01/1952 | Castillejos | ||||
27/01/1952 | Ipurua | Marticorena | |||
Jornada 21 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
03/02/1952 | |||||
03/02/1952 | San Andrés | Cejuela navarro | |||
03/02/1952 | Basozelai | Ochoa | |||
03/02/1952 | Consuegra vallisoletano | ||||
03/02/1952 | |||||
03/02/1952 | José Luis Villalba aragonés | ||||
03/02/1952 | |||||
03/02/1952 | |||||
Jornada 22 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
10/02/1952 | |||||
10/02/1952 | Zatorre | García Hernández | |||
10/02/1952 | |||||
10/02/1952 | Torrens | ||||
10/02/1952 | Anduva | Múgica | |||
10/02/1952 | Munguía | ||||
10/02/1952 | Morera | ||||
10/02/1952 | Bilbao | ||||
Jornada 23 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
17/02/1952 | San Andrés | Bernal aragonés | |||
17/02/1952 | Casal | ||||
17/02/1952 | De Luis | ||||
17/02/1952 | González Roji | ||||
17/02/1952 | El Sardinero | Barrenechea | |||
17/02/1952 | Ochoa de Alda | ||||
17/02/1952 | Monserrat | ||||
17/02/1952 | |||||
Jornada 24 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
24/02/1952 | Marticorena | ||||
24/02/1952 | |||||
24/02/1952 | |||||
24/02/1952 | Anduva | Pascual logroñés | |||
24/02/1952 | Echave guipuzcoano | ||||
24/02/1952 | |||||
24/02/1952 | Gobela | Cluaquizá catalán | |||
24/02/1952 | |||||
Jornada 25 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
02/03/1952 | San Andrés | Duce zaragozano | |||
02/03/1952 | |||||
02/03/1952 | |||||
02/03/1952 | San Andrés | Remacha | |||
02/03/1952 | |||||
02/03/1952 | Adolfo Torres | ||||
02/03/1952 | |||||
02/03/1952 | Valls catalán | ||||
Jornada 26 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
09/03/1952 | Garellano | Guerricabeitia | |||
09/03/1952 | González Roji | ||||
09/03/1952 | Hueso | ||||
09/03/1952 | González Luengo | ||||
09/03/1952 | |||||
09/03/1952 | Ochoa de Alda | ||||
09/03/1952 | Orbañanos | ||||
09/03/1952 | Munne catalán | ||||
Jornada 27 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
16/03/1952 | Bernal aragonés | ||||
16/03/1952 | Zatorre | San Juan | |||
16/03/1952 | Pascual logroñés | ||||
16/03/1952 | |||||
16/03/1952 | San Andrés | Castillejos | |||
16/03/1952 | |||||
16/03/1952 | García Martínez | ||||
16/03/1952 | Lasesarre | Bielsa catalán | |||
Jornada 28 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
23/03/1952 | La Florida | Bilbao | |||
23/03/1952 | García Hernández | ||||
23/03/1952 | Echave guipuzcoano | ||||
23/03/1952 | Ipurua | Múgica | |||
23/03/1952 | González | ||||
23/03/1952 | Casal | ||||
23/03/1952 | Torrens | ||||
30/03/1952 | San José | López Lasheras | |||
Jornada 29 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
06/04/1952 | Lezama | ||||
06/04/1952 | Garellano | Ochoa | |||
06/04/1952 | Zatorre | Munguía | |||
06/04/1952 | |||||
06/04/1952 | Gobela | Latorre | |||
06/04/1952 | San Andrés | Munné catalán | |||
06/04/1952 | Basozelai | Guerricabeitia | |||
06/04/1952 | Consuegra vallisoletano | ||||
Jornada 30 | |||||
Data | Local | Visitant | Estadi | Àrbitre | |
13/04/1952 | Marticorena | ||||
13/04/1952 | Aramburu | ||||
13/04/1952 | Ipurua | González Jerez | |||
13/04/1952 | Gobela | Arana | |||
13/04/1952 | |||||
13/04/1952 | Torrens | ||||
13/04/1952 | Villalba aragonés |
Màxima victòria local: 8 - 0 Numancia-Izarra |
Màxima victòria visitant: 0 - 7 Erandio-Indauchu |
Millor ratxa guanyadora: Burgos: 9 Partits |
Pitjor ratxa perdedora: Arenas de Guecho: 6 Partits |
Millor ratxa no perdent: Burgos: 15 Partits |
Pitjor ratxa no guanyant: Portugalete: 9 Partits |
Partit amb més gols: 9 - 2 Burgos-Sestao |