2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II 1ª Fase B2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1EI San Martín229711219260
2L'Entregu189603116221
3Llanes159432117253
4Tuilla14942397241
5Titánico1494231011312
6Urraca119324710221
7Siero10931598241
8Condal de Noreña109243611312
9Colunga7921629140
10Valdesoto69207412193

Resultats

16/01/2021
Urraca
Valdesoto
-
-
17/01/2021
Siero
Llanes
-
-
EI San Martín
Tuilla
-
-
Titánico
Condal de Noreña
-
-
Colunga
L'Entregu
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Monasterio
8 EI San Martín
Dorian
6 EI San Martín
Viña
3 Tuilla
Gutiérrez
3 L'Entregu
Gael
3 Llanes
Meana
3 Urraca
Casariego
3 Titánico
Pascual
2 L'Entregu
Lele
2 EI San Martín
Juan Steven
2 L'Entregu
Nom Pos Minuts Club
José Luis
810 Urraca
Marcos
810 Colunga
Nuño
810 L'Entregu
Richi
810 Llanes
Meana
810 Urraca
Guillermo
810 Llanes
Porto
810 Urraca
Patón
810 Siero
David Alejandro
810 Colunga
Beni
808 Tuilla
Nom Pos Grogues Club
Jorge
5 Condal de Noreña
Nuño
5 L'Entregu
Joaquín Peña
5 Condal de Noreña
Matheus
5 Titánico
Nacho Quintín
4 Condal de Noreña
Expósito
4 Urraca
Gael
4 Llanes
Bruno
4 Llanes
Mateo
4 Siero
Berto Fernández
4 EI San Martín
  Nom Pos Vermelles Club
Hugo Martínez
2 Condal de Noreña
Gael
2 Llanes
Alberto
1 L'Entregu
Ivanchu
1 Llanes
Prendes
1 Tuilla
Ramonín
1 Urraca
Vázquez
1 Siero
Álex
1 Valdesoto
Ángel
1 Valdesoto
Hornas
1 Valdesoto
Nom Pos Coef Club PJ G
Nom P TG TV
Rivas Nosti3150
Villa Martín3161
Álvarez González3160
Gutiérrez Sánchez260
Diego Menéndez Riestra2100
Muñoz Suárez2102
Fernández García2102
Menéndez Feito2112
Sahelices Puga2151
Blanco Rodríguez281
Peraleda Mateos272
González Suárez2141
López Abelleira2140
Barriga Morente2121
González Cueto2110
Agudo Daza250
Quirós Pérez270
Bergareche Solana1121
Abella Navarro140
Álvarez Castaño180
Nicolás Menéndez Riestra180
Esmorís Ruiz de Alegría140
Álvarez Rodríguez160
Fueyo Cubes150
Vázquez Iglesias140
Gols:
90
Promig golejador:
2,00
Targetes Grogues:
238
Targetes Grogues Per Partit:
5,29
Expulsions:
14
Expulsions Per Partit:
0,31
Victòries locals:
19
Victòries visitants:
18
Empats:
8
Màxima victòria local:
4 - 0 Siero-Titánico
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Colunga-EI San Martín

Progrés

Matriu

ColConEIL'ELlaSieTitTuiUrrVal
Colunga0-30-10-10-01-0
Condal de Noreña2-00-21-11-1
EI San Martín4-02-12-03-23-1
L'Entregu1-03-11-00-1
Llanes2-20-21-12-02-0
Siero0-10-01-24-00-1
Titánico1-01-12-1
Tuilla0-11-02-01-2
Urraca0-03-10-10-20-2
Valdesoto0-10-21-00-11-2
Jornada 10LocalVisitant
16/01/2021
Urraca
Valdesoto
17/01/2021
Siero
Llanes
17/01/2021
EI San Martín
Tuilla
17/01/2021
Titánico
Condal de Noreña
17/01/2021
Colunga
L'Entregu