2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo II1950-51 next
II

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Eibar52342365844500
2Alavés47342077753100
3Burgos47341996714200
4Guecho45341978703800
5Mirandés383416612635200
6Indauchu383416612686300
7Izarra343416216757800
8Sestao333414515586300
9Calahorra333415316546300
10Arenas de Guecho323414416705900
11Basconia303411815525200
12Naval303413417656600
13Erandio303413417596300
14Recreación303413417617100
15Juventud283410816577600
16Rayo Cantabria24348818597400
17Real Unión22349421499000
18Tudelano193475224310700

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Azcarate
8 Indauchu
Duque
6 Eibar
Arieta
6 Guecho
Ayestarán
6 Burgos
Moreno
6 Rayo Cantabria
Cárcamo
5 Indauchu
Bedoya
5 Sestao
Aja
5 Juventud
Gaztañaga
5 Rayo Cantabria
Aranegui
4 Eibar
Nom Pos Minuts Club
Romero
2970 Burgos
Erezuma
2880 Alavés
Corta I
2880 Alavés
Gabilondo
2880 Mirandés
González
2880 Mirandés
Santillán
2790 Burgos
Grijuela
2700 Mirandés
Méndez
2700 Alavés
Cárcamo
2700 Indauchu
Bilbao
2700 Burgos
Nom Pos Grogues Club
  Nom Pos Vermelles Club
Nom Pos Coef Club PJ G
Zamoruca
13 Juventud1413
Iturregui
17 Sestao2617
López
18 Erandio2818
Garcés
12 Arenas de Guecho2212
Arbulu
14 Guecho2714
Cerezo
7 Rayo Cantabria157
Emery
8 Real Unión188
Vicente
10 Basconia2310
Paulino
5 Naval135
Mezo
11 Burgos2911
Nom P TG TV
Gardeazabal Garay1000
Orbañanos Caño1000
González Jerez guipuzcoano900
Gómez Arribas800
González Roji800
Guerricabeitia800
Arana700
Casal Perea700
San Juan700
Bilbao700
Aramburu600
Abdón Hueso vitoriano600
Arce santanderino600
Marticorena guipuzcoano600
Torrens600
González Luengo600
Lezama500
Hidalgo Lavín500
Echave Michelena500
De Luis navarro400
Aspiunza santanderino400
Gutiérrez Mier400
Múgica300
González Echevarría guipuzcoano300
Trías aragonés300
San Juan logroñés300
Múgica guipuzcoano300
Castillejos tudelano300
Blanco Mateos vallisoletano300
Ochoa de Alda300
Moreda vallisoletano200
González200
Lacambra200
Vera200
Gaudioso aragonés200
Kiercheben asturiano200
Munguía guipuzcoano200
Gómez200
González Echevarría200
Arana vizcaino200
Hidalgo200
Murguía200
Leonardo apellido valladolid200
Mañueco palentino200
Acha navarro200
Castell100
Hueso Lanciego100
Leza vizcaíno100
Novella madrileño100
J. Bilbao100
García Roche aragonés100
Quintana centro100
López de las Heras100
González Villaverde100
Aramburu guipuzcoano100
Cerrer guipuzcoano100
Eizaguirre100
Larrinaga100
Tantín leonés100
Blanco Molina vallisoletano100
Gandioso aragonés100
Iglesias asturiano100
Aspiunza navarro100
Blanco Moraleda100
Cejuela100
García Hernández100
San Jan100
Ballester centro100
Jacue100
Munguía100
Gols:
1133
Promig golejador:
3,70
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0,00
Expulsions:
0
Expulsions Per Partit:
0,00
Victòries locals:
191
Victòries visitants:
65
Empats:
50
Màxima victòria local:
8 - 0 Izarra-Tudelano
Màxima victòria visitant:
2 - 7 Indauchu-Arenas de Guecho

Progrés

Matriu