Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Víctor

Nom complet
Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
Data de naixement
17/04/1974 (52 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Altura
165 cm
Pes
66 kg
Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 (52 anys)
Davanter
165 cm
66 kg
Top 5
Top 10
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 127218(#37)19(#62)15124
Temporades seguides al mateix equip 43-5-443
Equips 34268532
Partits Jugats 342(#199)21941561(#10)602(#24)3534230
Partits complets 1601051426527991608
Partits titular 300(#229)17532475(#29)507(#54)1830022
Partits suplent 42449869517(#31)428
Partits substituit 139(#18)69(#210)18208(#5)226(#6)9139(#112)14
Partits incomplets 181(#82)11327294(#23)321(#38)26(#74)18122
Partits convocat 143017173145
Partits convocat total 35622241578(#33)619(#65)3835635
Guanyats 119100(#196)11219(#62)230(#74)1511915
Empatats 90(#175)5115141(#37)156(#89)9909
Perduts 133(#88)6815201(#9)216(#14)111336
Minuts 26054(#245)15856275841910(#31)44668(#60)1967260541872
Gols 93(#97)73(#64)11166(#30)177(#37)9933
Gols de suplent 8(#102)6(#197)314(#69)17(#98)280
Partits Marcant algun Gol 78(#87)63(#46)9141(#20)150(#26)6783
Promig golejador 0,270,330,270,300,290,260,270,10
Doblets 149123(#77)24(#89)2140
Hat-tricks 11123110
Gols pròpia porta 00000000
Gols penalty 15(#76)21(#12)136(#11)37(#16)2150
Targetes grogues 4243485894423
Targetes vermelles 22044120
Edat primer partit 2019191919212023
Edat últim partit 3537373737373530
Edat primer partit en marcar 2019191919212028
Edat últim partit en marcar 3537(#57)37(#94)37(#85)3737(#43)3529
Enfrontaments amb més equips 37(#124)61(#81)2871(#25)89253715
Gols a més equips 29(#40)36(#45)857(#4)63(#62)5293
Gols amb més equips 3426(#216)8431
Gols en una temporada 1619919194162
Promig golejador en una temporada 0,410,500,310,500,501,000,410,33
Amonestacions en una temporada 1011411112101
Partits substituit en una temporada 18171518182185
Partits suplent en una temporada 91351313396
Partits incomplets en una temporada 25252025254257
Ascensos -1011---
Jornades consecutives jugat 5222135252---
Jornades consecutives titular 5222135252---
Jornades consecutives complet 95799---
Jornades consecutives suplent 37277---
Jornades consecutives substituit 10(#30)4410(#118)10---
Jornades consecutives partit incomplet 10761010---
Jornades consecutives guanyant 47(#200)277---
Jornades consecutives empatant 32535---
Jornades consecutives perdent 64266---
Jornades consecutives no guanyant 6612612---
Jornades consecutives no empatant 131041313---
Jornades consecutives no perdent 716(#89)61616---
Jornades consecutives marcant 36(#58)16(#119)6(#161)---
Jornades consecutives sense marcar 10991010---
Jugats consecutius titular 130561513013031307
Jugats consecutius complet 105710103105
Jugats consecutius suplent 51021010454
Jugats consecutius substituit 10(#81)4510(#186)103105
Jugats consecutius partit incomplet 171610202012(#66)1712
Jugats consecutius guanyant 57277253
Jugats consecutius empatant 42545342
Jugats consecutius perdent 65266261
Jugats consecutius no guanyant 96131213492
Jugats consecutius no empatant 1316716167134
Jugats consecutius no perdent 728(#7)728(#89)28(#175)5713(#128)
Jugats consecutius marcant 36(#70)26(#176)6(#178)231
Jugats consecutius sense marcar 171111181811178

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1993-94 12/09/1993 Real Madrid C - Pontevedra

Hat-trick

# Temporada Data Partit
1 2011-12 21/08/2011 Leganés - Oviedo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1997-98 16/09/1997 Valladolid - Skonto

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1995-96 25/10/1995 Vélez - Tenerife

Gol

# Temporada Data Partit
1 1995-96 25/10/1995 Vélez - Tenerife

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2011-12 31/08/2011 Leganés - Vecindario

Hat-trick

# Temporada Data Partit
1 1995-96 08/11/1995 Tenerife - Vélez

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1 23/02/2000 Croacia - España
Col·labora amb BDFutbol!