Ranking Partits Perduts - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40, de 2ªB des de la 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP
1
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 265
2
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 233
3
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 229
4
Coméndez Rubén Coméndez Arranz
27/07/1972 Valladolid 229
5
Cidoncha José María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 225
6
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 220
7
Seoane Fernando Seoane Antelo
25/03/1983 Santiago de Compostela 219
8
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 218
9
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 217
10
Puñal Francisco Puñal Martínez
06/09/1975 Huarte 216
11
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 216
12
Martí Josep Lluís Martí Soler
28/04/1975 Palma 213
13
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot
24/04/1969 Zaragoza 211
14
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 208
15
Nagore Txomin Nagore Arbizu
26/08/1974 Irurzun 208
16
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 208
17
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 206
18
Javi Guerrero Francisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 206
19
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 204
20
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 204
21
Marcos Alberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 203
22
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 203
23
Alexis Humberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 202
24
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 201
25
Abel Gómez Abel Gómez Moreno
20/02/1982 Sevilla 200
26
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 200
27
Soriano Fernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 200
28
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 200
29
Jesús Vázquez Antonio Jesús Vázquez Muñoz
18/01/1980 Santa Olalla del Cala 199
30
Aitor Aitor Tornavaca Fernández
24/03/1976 Vitoria-Gasteiz 199
31
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 198
32
Joaquín Joaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 198
33
Paco Peña Francisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 197
34
Iriarte Clemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 193
35
Bolo Jon Andoni Pérez Alonso
05/03/1974 Bilbao 193
36
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 192
37
Quique Martín Enrique Martín Sánchez
29/12/1972 Avilés 191
38
Barbarà Joan Barbarà Mata
23/07/1966 Barcelona 191
39
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 191
40
Camacho Juan José Camacho Barnola
02/08/1980 Valencia 191
41
Cristian Cristian García Ramos
27/12/1981 Terrassa 191
42
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 191
43
Bustingorri Eugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 191
44
Vellisca Martín Vellisca González
22/08/1971 Madrid 191
45
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 190
46
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 189
47
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 189
48
Víctor Casadesús Víctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 189
49
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 188
50
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 188
51
Manel José Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 188
52
Chema José Manuel Jiménez Sancho
09/05/1976 Pamplona 187
53
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 187
54
Iturralde Raúl Iturralde Narváiz
08/12/1980 Pamplona 186
55
Alberto García Alberto Enrique García Salgueiro
22/02/1981 Vigo 184
56
Rivera Alberto Rivera Pizarro
19/02/1978 Puertollano 184
57
Manu del Moral Manuel del Moral Fernández
25/02/1984 Jaén 184
58
Ballesteros Sergio Martínez Ballesteros
04/09/1975 Burjassot 184
59
Higuera Francisco Higuera Fernández
30/01/1965 Escurial 183
60
Roberto García Luis Roberto García Toral
30/05/1973 León 183
61
Lopo Alberto Lopo García
05/05/1980 Barcelona 183
62
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 183
63
Bea Jesús Bea Martínez
11/09/1950 Portonovo 182
64
Diego Castro Diego Castro Jiménez
02/07/1982 Pontevedra 182
65
Marcos Marcos Martín de la Fuente Martín-Francés
17/09/1968 Palma 182
66
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero
27/03/1972 Donostia/San Sebastián 181
67
Sanromán Juan Carlos Sanromán Elexpuru
23/11/1971 Vigo 181
68
Ibeas Jesús Javier Ibeas Sarabia
19/09/1960 Burgos 181
69
Xisco Campos Francisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 181
70
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 180
71
Vizcaíno Juan Vizcaíno Morcillo
06/08/1966 La Pobla de Mafumet 180
72
Bellido Javier Bellido Plaza
09/03/1966 Bilbao 180
73
Mingo Carles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 180
74
Noguerol Francisco Noguerol Freijedo
09/07/1976 Cea 179
75
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 179
76
Oli Oliverio Jesús Álvarez González
02/04/1972 Oviedo 179
77
Goiria Asier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 178
78
Nadal Miquel Àngel Nadal Homar
28/07/1966 Manacor 178
79
Claudio Claudio Barragán Escobar
10/04/1964 Manises 178
80
Xabi Prieto Xabier Prieto Argarate
29/08/1983 Donostia/San Sebastián 178
81
Pinillos Pablo Pinillos Caro
09/07/1974 Murillo de Río Leza 178
82
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 178
83
Pedro Ríos Pedro Ríos Maestre
12/12/1981 Jerez de la Frontera 178
84
Garrido Luis Miguel Garrido Santos
18/06/1972 Valladolid 178
85
Loren Lorenzo Juarros García
07/10/1966 Mambrillas de Lara 178
86
Ricardo Ricardo López Felipe
30/12/1971 Madrid 177
87
Geli Delfí Geli Roura
22/04/1969 Salt 177
88
Diego Torres Diego Torres Rodríguez
19/09/1978 Valladolid 177
89
Justo Gilberto Justo Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 177
90
Edu Alonso Eduardo Alonso Álvarez
30/05/1974 Bilbao 177
91
Chano Sebastián Cruzado Fernández
28/02/1965 Huelva 176
92
Quique Setién Enrique Setién Solar
27/09/1958 Santander 176
93
Barkero José Javier Barkero Saludes
27/04/1979 Aretxabaleta 176
94
Palacios César Palacios Chocarro
19/10/1974 Pamplona 175
95
Sergio Sergio González Soriano
10/11/1976 Barcelona 175
96
Migue Miguel Ángel González González
14/03/1980 Terrassa 175
97
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 175
98
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 175
99
Óscar Silva Óscar Silva Ceballos
05/05/1977 Hannover 174
100
Alcázar Ángel Luis Alcázar Gutiérrez
16/04/1967 Madrid 174
101
Javi Fuego Javier Fuego Martínez
04/01/1984 Pola de Siero 174
102
Álvaro Rubio Álvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 173
103
Juli Julián Cerdà Vicente
09/08/1981 Alcoi 173
104
Barla José Manuel Barla García
01/01/1967 Cádiz 173
105
Eraña Iñaki Eraña Cassi
03/06/1965 Gijón 173
106
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 173
107
Jordi Martínez Jordi Martínez Filva
11/02/1977 Montmeló 173
108
De Lucas Enrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 173
109
Dorca Albert Dorca Masó
23/12/1982 Olot 173
110
Alejo Alejo Indias Álvarez
14/10/1966 Don Benito 173
111
Keko Francisco Martínez Jiménez
15/06/1973 Barcelona 173
112
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 173
113
Berto Alberto Martínez Díaz
27/10/1962 Reiriz 173
114
Marcos Márquez Marcos Márquez Lebrero
23/07/1977 Sevilla 172
115
Iraola Andoni Iraola Sagarna
22/06/1982 Usurbil 172
116
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 172
117
Dorado José Antonio Dorado Ramírez
10/07/1982 Córdoba 172
118
Cristóbal Cristóbal Parralo Aguilera
21/08/1967 Priego de Córdoba 172
119
Cruchaga César Cruchaga Lasa
26/01/1974 Ezcaroz 172
120
Corona Miguel Ángel García Pérez-Roldán
12/02/1981 Talavera de la Reina 172
121
Rodolfo Rodolfo Dapena Dapena
04/05/1960 Outomoro 171
122
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 171
123
Alberto Merino Alberto Merino Sánchez
02/05/1975 La Línea de la Concepción 171
124
Xavi Jiménez Xavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 171
125
Tevenet Luis García Tevenet
08/05/1974 Sevilla 171
126
Fragoso Daniel Fragoso Escribano
31/03/1982 Mataró 171
127
Martín Domínguez José Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 171
128
Moreno Vicente Moreno Peris
26/10/1974 Massanassa 170
129
Barral David Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 170
130
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 170
131
Javi Guerra Javier Guerra Rodríguez
15/03/1982 Vélez-Málaga 169
132
Pedro León Pedro León Sánchez Gil
24/11/1986 Mula 169
133
Iborra Vicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 169
134
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 169
135
Lumbreras José María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 169
136
Jonathan Jonathan Martín Carabias
06/03/1981 Salamanca 169
137
Oliva Ángel Oliva Beltrán
08/08/1961 Zaragoza 169
138
Toni Lao Antonio Lao Doña
17/01/1984 Barcelona 169
139
Mejías José Manuel Mejías López
21/01/1959 Cádiz 168
140
Tomás Tomás Alberto Hervás Girón
25/11/1970 Ponferrada 168
141
Carlos Peña Carlos González Peña
28/07/1983 Salamanca 168
142
Coro Ferran Corominas Telechea
05/01/1983 Girona 168
143
López Rekarte Aitor López Rekarte
18/08/1975 Arrasate 167
144
Rubén Navarro Rubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 167
145
Campano Alejandro Campano Hernando
29/12/1978 Sevilla 167
146
Juani Juan Castillo Barreto
03/10/1955 Las Palmas de Gran Canaria 167
147
Linares Jesús María Linares Loaiza
04/04/1958 Cádiz 166
148
Lekumberri Ángel Lekumberri García
21/01/1970 Pamplona 166
149
Munitis Pedro Manuel Munitis Álvarez
19/06/1975 Santander 166
150
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 166
151
Urzaiz Ismael Urzaiz Aranda
07/10/1971 Tudela 166
152
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 166
153
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 166
154
Raúl Pérez Raúl Pérez López
30/03/1974 L'Hospitalet de Llobregat 166
155
Sastre Rafel Sastre Reus
22/10/1975 Palma 165
156
Lacen Mehdi Gregory Giuseppe Lacen
15/03/1984 Paris 165
157
Moreno Juan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 165
158
Geni Eugenio Suárez Santos
04/02/1980 Gijón 165
159
Katxorro Francisco Javier Cachorro González
07/08/1978 Barakaldo 165
160
Collantes Juan José Collantes Guerrero
07/01/1983 San Fernando 165
161
Dani Marín Daniel Marín Vázquez
01/08/1974 Barcelona 165
162
Otero Jorge Otero Bouzas
28/01/1969 Nigrán 165
163
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 165
164
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 165
165
Xavi Moro Xavier Moro León
22/05/1975 Paris 164
166
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 164
167
Checa José Carlos Romero Infante
26/04/1983 Dos Hermanas 164
168
Abel Buades Abel Buades Vendrell
11/07/1977 Benimodo 164
169
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi
05/09/1977 Elgoibar 164
170
Eloy Eloy José Olaya Prendes
10/07/1964 Gijón 163
171
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 163
172
Roberto Roberto Elvira Estrany
09/05/1963 Barcelona 163
173
Acorán Acorán Barrera Reyes
31/01/1983 Santa Cruz de Tenerife 163
174
Julio Durán Julio Durán Pérez
14/07/1957 Santa Cruz de Tenerife 163
175
Quique Estebaranz Juan Enrique Estebaranz López
06/10/1965 Madrid 163
176
Jorge Alonso Jorge Enrique Alonso Mantilla
25/09/1960 Puente Castro 163
177
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 163
178
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 162
179
Juanele Juan Castaño Quirós
10/04/1971 Gijón 162
180
Aitor Sanz Aitor Sanz Martín
13/09/1984 Madrid 162
181
Luna Eslava Juan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 162
182
Juan Rodríguez Juan Antonio Rodríguez Villamuela
01/04/1982 Málaga 162
183
Fernando Navarro Fernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 162
184
Cortés David Cortés Caballero
29/08/1979 Llerena 162
185
Cuadrado Ibán Javier Cuadrado Alonso
21/02/1979 Salamanca 162
186
Muñiz Juan Ramón López Muñiz
02/11/1968 Gijón 162
187
Jorge Molina Jorge Molina Vidal
22/04/1982 Alcoi 162
188
Sívori Arturo Igoroin Sanjurjo
14/09/1976 Vitoria-Gasteiz 162
189
Miguel Ángel Miguel Ángel Muñoz Benítez
22/02/1970 Madrid 162
190
Alexis Alexis Ruano Delgado
04/08/1985 Málaga 162
191
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 161
192
Gorka Brit Gorka Brit Gallego
19/04/1978 Donostia/San Sebastián 161
193
Moré José Moré Bonet
29/01/1953 L'Ametlla del Vallès 161
194
Capi Jesús Capitán Prada
26/03/1977 Camas 161
195
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 161
196
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 161
197
Nacho Castro Ignacio Castro García
30/06/1971 Avilés 161
198
Sañudo Juan Antonio Sañudo Herrero
13/06/1956 Serdio 161
199
José José Luis Vegar Tebar
22/02/1975 Alicante 161
200
David García David García Santana
25/02/1982 Las Palmas de Gran Canaria 161
201
Felipe Felipe Miñambres Fernández
29/04/1965 Astorga 160
202
De Quintana Ramón de Quintana Dalmau
06/02/1972 Girona 160
203
Moya Gabriel Moya Sanz
20/03/1966 Alcalá de Henares 160
204
Aranburu Mikel Aranburu Eizaguirre
18/02/1979 Azpeitia 160
205
Colsa Gonzalo Colsa Albendea
02/04/1979 Santander 160
206
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 160
207
Curro Francisco Sánchez Curiel
07/06/1981 Coria del Río 160
208
Codina Lluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 160
209
Corona Sebastián Manuel Corona Nacarino
08/07/1976 Lora del Río 160
210
Verza José Antonio García Rabasco
29/09/1986 Orihuela 160
211
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 160
212
Dani Fernández Daniel Fernández Veiras
11/05/1969 Montevideo 160
213
Jonathan Jonathan Ruiz Llaga
02/04/1982 Écija 160
214
Fernando Sales Fernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 160
215
Eneko Romo Eneko Romo Arangua
19/01/1979 Pamplona 159
216
José María José María García Lavilla
23/05/1942 Pola de Siero 159
217
Torres Gómez Javier Torres Gómez
09/01/1970 Madrid 159
218
Miguel Ángel Miguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 159
219
Solaun Jon Solaun Akarregi
03/12/1974 Bilbao 159
220
Alfredo Alfredo Sánchez Benito
03/12/1972 Madrid 159
221
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 159
222
Currás Fernando Currás Gallego
19/02/1977 Ourense 158
223
Turiel Jesús Ángel Turiel de la Cruz
06/10/1973 Málaga 158
224
Fede Bahón Federico José Bahón López
09/02/1974 Colindres 158
225
Vinyals Jordi Vinyals Martori
24/11/1963 Cardedeu 158
226
Suárez Roberto Suárez Álvarez
07/04/1974 Grado 158
227
Azkoitia Jorge Azkoitia Gabiola
27/04/1974 Bilbao 158
228
Herrera Sebastián Herrera Zamora
22/04/1969 København 158
229
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 158
230
Sergio García Sergio García de la Fuente
09/06/1983 Barcelona 158
231
Quevedo José María Quevedo García
01/06/1969 Cádiz 158
232
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 158
233
Ito Antonio Álvarez Pérez
21/01/1975 Almendralejo 158
234
Navarro José Antonio Navarro Domínguez
03/09/1975 Sevilla 158
235
Nano Fernando Macedo da Silva Rodilla
20/04/1982 A Coruña 158
236
Germán Rojas Germán Rojas Gallego
10/04/1979 Lepe 157
237
Dani Borreguero Daniel Borreguero Reina
16/11/1975 Barcelona 157
238
Migueli Miguel Ramos Vargas
12/12/1942 Málaga 157
239
Jaime Ramos Jaime Ramos Hernández
09/01/1973 Madrid 157
240
Kiko Olivas Francisco José Olivas Alba
21/08/1988 Antequera 157
241
Ramos Juan Carlos Ramos Cabello
04/11/1974 La Puebla del Río 157
242
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 157
243
Zúñiga Manuel Zúñiga Fernández
29/06/1960 Luciana 157
244
Emilio José Emilio Blanco Cabezón
09/01/1965 Avilés 157
245
Julio Álvarez Julio Álvarez Mosquera
01/05/1981 Caracas 157
246
Tomás Pedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 157
247
Narciso Narciso Manuel Rodríguez de Armas
05/10/1962 Cardones (Arucas) 157
248
Verdú Joan Verdú Fernández
05/05/1983 Barcelona 157
249
Soler Miquel Soler Sarasols
16/03/1965 Hostalets d'en Bas 157
250
Pepín José Luis Salcedo Nieto
15/09/1959 Aranjuez 157
En actiu la temporada 2019-20