Martín Domínguez: José Antonio Martín Domínguez

Dades
Nom complet:José Antonio Martín Domínguez
Data de naixement:04/04/1964 (54 anys)
Lloc de naixement:Sant Joan Despí (Barcelona)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'73 m / 67 kg
Demarcació:
Migcampista
Trajectòria
config
Categoria
Equip
Trofeus
Temporada
Divisió
Edat
PJ
PC
PT
PS
Minuts
TG
TV
Gols
Competicions
Dorsal
Convocat
Gols Penal
Gols Pròpia Porta
Gols Encaixats
Guanyats
Perduts
Empatats
Partits Substituit
Total Convocat
Internacional
Equip TemporadaEdat PJPTPCPS Min

España
 1992 Eurocopa283102156000
Títols
1 Lliga:
Estadístiques Lliga
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªB
Temporades6551115
Equips23257
Partits Jugats138172100310410
Partits Complets8612355209264
Partits Titular12015982279361
Partits Suplent1813183149
Partits Substituit3330276390
Guanyats475825105130
Empatats41402881109
Perduts507447124171
Partits Marcant algun Gol1130184159
Minuts104901403971302452931659
Gols1132224365
Gols Pròpia Porta20022
Doblets02426
Gols Penalty31341620
Targetes Grogues2140156176
Targetes Vermelles16077
Edat primer partit2022202020
Edat últim partit2932353235
Edat primer partit en marcar2022202020
Edat últim partit en marcar2931223131
Gols en una temporada514141414
Amonestacions en una temporada81361313
Partits substituit en una temporada1013101313
Partits suplent en una temporada710141014
Descensos11224
Jornades Consecutives Jugat3716304040
Jornades Consecutives Titular3715283737
Jornades Consecutives Complet1412111414
Jornades Consecutives Suplent35858
Jornades Consecutives Substituit23333
Jornades Consecutives Guanyant24344
Jornades Consecutives Empatant63266
Jornades Consecutives Perdent39599
Jornades Consecutives No Guanyant61091010
Jornades Consecutives No Empatant711101111
Jornades Consecutives No Perdent11651111
Jornades Consecutives Marcant22323
Jugats Consecutius Titular4581355656
Jugats Consecutius Complet1421112121
Jugats Consecutius Suplent4614614
Jugats Consecutius Substituit23434
Jugats Consecutius Guanyant24344
Jugats Consecutius Empatant63266
Jugats Consecutius Perdent49599
Jugats Consecutius No Guanyant721162125
Jugats Consecutius No Empatant1216101616
Jugats Consecutius No Perdent11991111
Jugats Consecutius Marcant22323
Estadístiques Selecció espanyola
Selecció
Partits Jugats3
Partits Complets0
Partits Titular1
Partits Suplent2
Partits Substituit1
Guanyats0
Empatats1
Perduts2
Partits Marcant algun Gol0
Gols0
Gols Pròpia Porta0
Targetes Grogues0
Targetes Vermelles0
Edat primer partit26
Edat últim partit27
Edat primer partit en marcar
Edat últim partit en marcar
Efemèrides

Comentaris

Públic
Usuaris Registrats
Privat
Última actualització: 16/10/2018
Notificar error