Jorge Molina: Jorge Molina Vidal

Dades
Nom complet:Jorge Molina Vidal
Data de naixement:22/04/1982 (37 anys)
Lloc de naixement:Alcoi (Alicante)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'89 m / 83 kg
Demarcació:
Davanter
Trajectòria
config
Categoria
Equip
Trofeus
Temporada
Divisió
Edat
PJ
PC
PT
PS
Minuts
TG
TV
Gols
Competicions
Dorsal
Convocat
Gols Penal
Gols Pròpia Porta
Gols Encaixats
Guanyats
Perduts
Empatats
Partits Substituit
Total Convocat
Títols
2 Lligues 2a divisió:
1 Pichichi 2ª Divisió:
Estadístiques Lliga
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªB
Temporades6531114
Equips24245
Partits Jugats187174108361469
Partits Complets728573157230
Partits Titular13013999269368
Partits Suplent5735992101
Partits Substituit585225110135
Guanyats618045141186
Empatats48433591126
Perduts785128129157
Partits Marcant algun Gol477138118156
Minuts120871245388592454033399
Gols508853138191
Gols Pròpia Porta00000
Hat Tricks03235
Doblets313131629
Gols Penalty71552227
Targetes Grogues2520244569
Targetes Vermelles12134
Edat primer partit2925232523
Edat últim partit3735273737
Edat primer partit en marcar2925232523
Edat últim partit en marcar3735273737
Enfrontaments amb més equips3148445895
Gols a més equips2440285276
Gols en una temporada1426222626
Amonestacions en una temporada10791010
Partits substituit en una temporada1216141616
Partits suplent en una temporada131861818
Ascensos-3033
Descensos11022
Jornades Consecutives Jugat4232385252
Jornades Consecutives Titular2029242929
Jornades Consecutives Complet61791717
Jornades Consecutives Suplent34244
Jornades Consecutives Substituit33333
Jornades Consecutives Guanyant35555
Jornades Consecutives Empatant33434
Jornades Consecutives Perdent65566
Jornades Consecutives No Guanyant14561414
Jornades Consecutives No Empatant1011111111
Jornades Consecutives No Perdent711121112
Jornades Consecutives Marcant34444
Jornades Consecutives Sense Marcar71091010
Jugats Consecutius Titular2338603842
Jugats Consecutius Complet617131717
Jugats Consecutius Suplent55255
Jugats Consecutius Substituit33333
Jugats Consecutius Guanyant35555
Jugats Consecutius Empatant33636
Jugats Consecutius Perdent65767
Jugats Consecutius No Guanyant17771717
Jugats Consecutius No Empatant1412161818
Jugats Consecutius No Perdent714121414
Jugats Consecutius Marcant35455
Jugats Consecutius Sense Marcar182292222
Efemèrides

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 24/06/2019
Notificar error