Jorge Molina: Jorge Molina Vidal

Dades
Nom complet:Jorge Molina Vidal
Data de naixement:22/04/1982 (36 anys)
Lloc de naixement:Alcoi (Alicante)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'89 m / 83 kg
Demarcació:
Davanter
Trajectòria
config
Categoria
Equip
Trofeus
Temporada
Divisió
Edat
PJ
PC
PT
PS
Minuts
TG
TV
Gols
Competicions
Dorsal
Convocat
Gols Penal
Gols Pròpia Porta
Gols Encaixats
Guanyats
Perduts
Empatats
Partits Substituit
Total Convocat
Títols
2 Lligues 2a divisió:
1 Pichichi 2ª Divisió:
Estadístiques Lliga
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªB
Temporades6531114
Equips24245
Partits Jugats163174108337445
Partits Complets628573147220
Partits Titular11313999252351
Partits Suplent503598594
Partits Substituit515225103128
Guanyats518045131176
Empatats39433582117
Perduts735128124152
Partits Marcant algun Gol397138110148
Minuts104351245388592288831747
Gols408853128181
Gols Pròpia Porta00000
Hat Tricks03235
Doblets113131427
Gols Penalty51552025
Targetes Grogues2420244468
Targetes Vermelles12134
Edat primer partit2925232523
Edat últim partit3635273636
Edat primer partit en marcar2925232523
Edat últim partit en marcar3635273636
Gols en una temporada1326222626
Amonestacions en una temporada10791010
Partits substituit en una temporada1116141616
Partits suplent en una temporada131861818
Ascensos-3033
Descensos11022
Jornades Consecutives Jugat2332385252
Jornades Consecutives Titular2029242929
Jornades Consecutives Complet61791717
Jornades Consecutives Suplent34244
Jornades Consecutives Substituit33333
Jornades Consecutives Guanyant35555
Jornades Consecutives Empatant33434
Jornades Consecutives Perdent65566
Jornades Consecutives No Guanyant14561414
Jornades Consecutives No Empatant1011111111
Jornades Consecutives No Perdent411121112
Jornades Consecutives Marcant34444
Jugats Consecutius Titular2338603842
Jugats Consecutius Complet617131717
Jugats Consecutius Suplent55255
Jugats Consecutius Substituit33333
Jugats Consecutius Guanyant35555
Jugats Consecutius Empatant33636
Jugats Consecutius Perdent65767
Jugats Consecutius No Guanyant17771717
Jugats Consecutius No Empatant1412161818
Jugats Consecutius No Perdent614121414
Jugats Consecutius Marcant35455
Efemèrides

Comentaris

Públic
Usuaris Registrats
Privat
Última actualització: 03/12/2018
Notificar error