Roberto Torres: Roberto Torres Morales

Dades
Nom complet:Roberto Torres Morales
Data de naixement:07/03/1989 (30 anys)
Lloc de naixement:Pamplona (Navarra)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'78 m / 72 kg
Demarcació:
Migcampista
Trajectòria
config
Categoria
Equip
Trofeus
Temporada
Divisió
Edat
PJ
PC
PT
PS
Minuts
TG
TV
Gols
Competicions
Dorsal
Convocat
Gols Penal
Gols Pròpia Porta
Gols Encaixats
Guanyats
Perduts
Empatats
Partits Substituit
Total Convocat
Estadístiques Lliga
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªB
Temporades445812
Equips11112
Partits Jugats72144132216348
Partits Complets317836109145
Partits Titular52121102173275
Partits Suplent2023304373
Partits Substituit21436664130
Guanyats13594272114
Empatats21413862100
Perduts38445282134
Partits Marcant algun Gol1324223759
Minuts47971052583511532223673
Gols1328234164
Gols Pròpia Porta00000
Hat Tricks01011
Doblets03134
Gols Penalty3961218
Targetes Grogues1233294574
Targetes Vermelles00000
Edat primer partit2225182218
Edat últim partit2830233030
Edat primer partit en marcar2425182418
Edat últim partit en marcar2830233030
Gols en una temporada712161216
Amonestacions en una temporada712101212
Partits substituit en una temporada1217231723
Partits suplent en una temporada811101111
Ascensos-1011
Descensos20022
Jornades Consecutives Jugat2631143131
Jornades Consecutives Titular1626122626
Jornades Consecutives Complet414121414
Jornades Consecutives Suplent45455
Jornades Consecutives Substituit36767
Jornades Consecutives Guanyant24545
Jornades Consecutives Empatant24344
Jornades Consecutives Perdent65466
Jornades Consecutives No Guanyant13751313
Jornades Consecutives No Empatant68588
Jornades Consecutives No Perdent59699
Jornades Consecutives Marcant42444
Jugats Consecutius Titular1654354040
Jugats Consecutius Complet418151818
Jugats Consecutius Suplent65666
Jugats Consecutius Substituit4616616
Jugats Consecutius Guanyant24646
Jugats Consecutius Empatant24344
Jugats Consecutius Perdent65566
Jugats Consecutius No Guanyant181191818
Jugats Consecutius No Empatant6810810
Jugats Consecutius No Perdent51191111
Jugats Consecutius Marcant42444
Efemèrides

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 26/04/2019
Notificar error