Roberto Torres: Roberto Torres Morales

Dades
Nom complet:Roberto Torres Morales
Data de naixement:07/03/1989 (29 anys)
Lloc de naixement:Pamplona (Navarra)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'78 m / 72 kg
Demarcació:
Migcampista
Trajectòria
config
Categoria
Equip
Trofeus
Temporada
Divisió
Edat
PJ
PC
PT
PS
Minuts
TG
TV
Gols
Competicions
Dorsal
Convocat
Gols Penal
Gols Pròpia Porta
Gols Encaixats
Guanyats
Perduts
Empatats
Partits Substituit
Total Convocat
Estadístiques Lliga
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªB
Temporades445812
Equips11112
Partits Jugats72118132190322
Partits Complets31573688124
Partits Titular5295102147249
Partits Suplent2023304373
Partits Substituit21386659125
Guanyats1341425496
Empatats2137385896
Perduts38405278130
Partits Marcant algun Gol1314222749
Minuts4797827283511306921420
Gols1318233154
Gols Pròpia Porta00000
Hat Tricks01011
Doblets03134
Gols Penalty3861117
Targetes Grogues1229294170
Targetes Vermelles00000
Edat primer partit2225182218
Edat últim partit2829232929
Edat primer partit en marcar2425182418
Edat últim partit en marcar2829232929
Gols en una temporada712161216
Amonestacions en una temporada712101212
Partits substituit en una temporada1217231723
Partits suplent en una temporada811101111
Ascensos-1011
Descensos20022
Jornades Consecutives Jugat2622142626
Jornades Consecutives Titular1619121919
Jornades Consecutives Complet410121012
Jornades Consecutives Suplent45455
Jornades Consecutives Substituit36767
Jornades Consecutives Guanyant23535
Jornades Consecutives Empatant24344
Jornades Consecutives Perdent65466
Jornades Consecutives No Guanyant13751313
Jornades Consecutives No Empatant67577
Jornades Consecutives No Perdent59699
Jornades Consecutives Marcant41444
Jugats Consecutius Titular1654354040
Jugats Consecutius Complet418151818
Jugats Consecutius Suplent65666
Jugats Consecutius Substituit4616616
Jugats Consecutius Guanyant23636
Jugats Consecutius Empatant24344
Jugats Consecutius Perdent65566
Jugats Consecutius No Guanyant181191818
Jugats Consecutius No Empatant6810810
Jugats Consecutius No Perdent51191111
Jugats Consecutius Marcant41444
Efemèrides

Comentaris

Públic
Usuaris Registrats
Privat
Última actualització: 16/10/2018
Notificar error