Ranking Jugats Consecutius Marcant - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Terán Fernando Terán Escribano
15/08/1915 Donostia/San Sebastián 12 1939-41
2
Rafa Rafael Delgado González
24/10/1932 Granada 10 1955-56
3
Ricardo Ricardo Alós Bailach
11/10/1931 Moncada 10 1956-57
4
Lolo Gómez Manuel Gómez Martínez
01/04/1934 Madrid 9 1956-58
5
Martínez Català Vicente Martínez Català
31/01/1916 Manises 9 1941-47
6
Orejuela Jesús Orejuela Rodríguez
09/02/1958 La Luisiana 8 1981-89
7
Del Toro Manuel del Toro Castro
28/07/1925 Las Palmas de Gran Canaria 8 1949-50
8
Pedrín Pedro Sanz Vivar
01/04/1920 Sestao 8 1940-43
9
Arregui Ángel María Arregui Ergüín
01/10/1926 Arrasate 8 1952-53
10
Chaves Avelino Chaves Couto
26/01/1931 Verín 8 1954-55
11
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 8 2012-13
12
Mijares José Gutiérrez Mijares
16/03/1920 Luanco 8 1941-42
13
Pipi José Luis García Álvarez
19/11/1914 Gijón 8 1940-41
14
Peralta Francisco Peralta Acero
28/09/1919 Barcelona 8 1946-47
15
Lángara Isidro Lángara Galarraga
25/05/1912 Pasaia 8 1931-33
16
Llorente Joseba Llorente Etxarri
24/11/1979 Hondarribia 8 2004-05
17
Herrera Ramón Herrera Bueno
13/04/1907 Gijón 8 1932-33
18
Xanín Juan Dorronsoro Landa
02/11/1937 Bayonne 8 1957-59
19
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 8 1961-62
20
Roldán Ramón Blanco Jiménez
23/12/1921 Cádiz 7 1948-49
21
Momo Jerónimo Figueroa Cabrera
15/07/1982 Las Palmas de Gran Canaria 7 2008-09
22
Uche Ikechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 7 2005-06
23
Cioffi José Juan Cioffi Morgillo
24/11/1950 Buenos Aires 7 1975-76
24
Butragueño Emilio Butragueño Santos
22/07/1963 Madrid 7 1983-84
25
León Francisco León Vega
1906 Sevilla 7 1930-31
26
Olano José Miguel Olano Alzúa
27/09/1937 Usurbil 7 1961-62
27
Duque José Luis Duque González
27/10/1918 Bilbao 7 1939-41
28
Mijares José Gutiérrez Mijares
16/03/1920 Luanco 7 1946-47
29
Duque José Luis Duque González
27/10/1918 Bilbao 7 1949-50
30
Quirro Francisco Criado Jurado
18/04/1933 Córdoba 7 1957-60
31
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 7 1931-32
32
Uceda Francisco Uceda Cabello
28/04/1928 La Línea de la Concepción 7 1953-54
33
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 7 2014-15
34
Gual Miguel Gual Agustina
11/05/1911 Barcelona 7 1940-41
35
Badenes Manuel Badenes Calduch
30/11/1928 Castelló de la Plana 7 1949-50
36
Saras José Saras Zubizarreta
20/03/1920 Deusto 6 1945-46
37
Herrera Ramón Herrera Bueno
13/04/1907 Gijón 6 1931-32
38
Martínez Català Vicente Martínez Català
31/01/1916 Manises 6 1946-47
39
Urtiaga José Antonio Urtiaga Albizu
17/10/1942 Eibar 6 1960-62
40
Herrera Ramón Herrera Bueno
13/04/1907 Gijón 6 1932-33
41
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 6 1933-34
42
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 6 1976-77
43
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 6 1969-70
44
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 6 1948-49
45
Roger Roger Martí Salvador
03/01/1991 Torrent 6 2016-17
46
Nemes György Nemes Neufeld
17/06/1920 Budapest 6 1949-50
47
Aquino Daniel Toribio Aquino Antúnez
09/06/1965 Chajarí 6 1993-94
48
Paulino Paulino Jiménez García
20/06/1930 Madrid 6 1953-54
49
Solabarrieta Francisco María Solabarrieta Arcocha
09/11/1940 Ondarroa 6 1964-65
50
Pichi Lucas Argimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 6 1981-82
51
Mušić Emir Mušić
01/09/1964 Bosanska Krupa 6 1991-92
52
Manel Manel Martínez Fernández
03/11/1973 Ripollet 6 1995-96
53
Ulloa José Leonardo Ulloa Fernández
26/07/1986 General Roca 6 2011-12
54
Pozo Santiago Pozo Alonso
21/04/1954 Madrid 6 1978-79
55
Pino José Camacho Sigüenza
07/12/1923 Sevilla 6 1950-51
56
Alfonso Alfonso Díaz Suárez
30/03/1922 Santa Cruz de Tenerife 6 1949-50
57
Vila Jordi Vila Soler
19/05/1929 Santpedor 6 1957-58
58
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 6 2006-07
59
Ucelay José Antonio Ucelay Urrengoechea
15/06/1931 Amorebieta-Etxano 6 1954-55
60
Vergara Julián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 6 1932-33
61
Aquino Daniel Toribio Aquino Antúnez
09/06/1965 Chajarí 6 1993-94
62
Cachelo Albino Donado
Barakaldo 6 1935-36
63
Nolete Manuel Copena Araujo
22/11/1911 Gondomar 6 1934-36
64
Jorge Gabriel Jorge Sosa
26/06/1916 Santa Cruz de Tenerife 6 1949-50
65
Jorge Gabriel Jorge Sosa
26/06/1916 Santa Cruz de Tenerife 6 1947-49
66
Roldán Ramón Blanco Jiménez
23/12/1921 Cádiz 6 1939-40
67
Bolea Adolfo Bolea Sanz
24/03/1933 Poble Sec 6 1956-57
68
Loureda Manuel Loureda Calvete
11/11/1941 A Coruña 6 1963-64
69
Vicedo Enrique Vicedo Pascual
06/11/1938 Elda 6 1961-62
70
Joseíto José Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 6 1949-50
71
Pío Nicasio Jesús Pío Alonso García
16/03/1925 Gijón 6 1949-50
72
Pedrosa Francisco Pedrosa Morillo
24/11/1934 Donostia/San Sebastián 6 1960-61
73
Coco Diego Rodríguez Sánchez
10/08/1938 Málaga 6 1957-59
74
Chordá Salvador Chordá Soria
6 1952-54
75
Ayala I Juan Ayala Callejón
01/05/1924 La Línea de la Concepción 6 1949-50
76
Julio Suárez Julio Suárez Cabrera
20/07/1960 Las Palmas de Gran Canaria 6 1985-86
77
Escrivá Pascual Escrivá Alcayde
18/12/1923 Valencia 6 1946-47
78
Sanz Carlos Sanz de la Huerga
Madrid 6 1941-42
79
Aníbal Aníbal Zurdo Rodríguez
03/12/1982 Villahermosa 6 2013-14
80
Tomasín Tomás Díez Aizpuru
18/09/1910 Buenos Aires 6 1934-36
81
Marianín Mariano García García-Alcaraz
01/03/1924 Murcia 6 1947-52
82
Uche Ikechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 6 2005-06
83
Montalvo José Antonio Julián Montalvo Barragán
01/02/1920 Granja de Torrehermosa 6 1946-48
84
Cabido Ángel Cabido Sotelo
29/03/1922 Verín 6 1943-51
85
Milojević Goran Milojević Radivojević
06/12/1964 Aranđelovac 6 1991-92
86
Castaño Heliodoro Castaño Pedrosa
05/04/1933 Alcazarquivir 6 1954-55
87
Manolín Manuel Moreno Rodríguez
01/01/1926 Córdoba 6 1950-51
88
Remacha Julio Remacha Aznar
25/02/1924 Casetas 6 1951-52
89
Jona Jonathan Mejía Ruiz
07/01/1989 Málaga 6 2013-14
90
Nannini Alejandro Nannini
13/06/1961 Buenos Aires 6 1988-89
91
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 6 1933-34
92
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 6 1995-96
93
Castaños Ginés Castaños Alarcón
08/10/1940 Sabadell 6 1958-60
94
Quino Joaquín Sierra Vallejo
06/09/1945 Sevilla 6 1968-69
95
Torres Manuel Torres Díaz
26/03/1926 Las Palmas de Gran Canaria 6 1952-53
96
Gual Miguel Gual Agustina
11/05/1911 Barcelona 6 1933-35
97
Quisco Francisco Fernández Serrano
23/01/1917 Molina de Segura 6 1944-47
98
Serratusell José Serratusell Abella
06/01/1924 Granollers 6 1947-48
99
Lekić Dejan Lekić
07/06/1985 Kraljevo 5 2013-14
100
Wilson Wilson Alfredo Jones Rodríguez
19/05/1934 O Barco de Valdeorras 5 1962-63
101
Álvarez Julián Álvarez Ricondo
06/01/1920 Erandio 5 1950-51
102
Duque José Luis Duque González
27/10/1918 Bilbao 5 1949-50
103
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 5 1930-31
104
Vázquez Juan Vázquez Toledo
05/03/1930 La Línea de la Concepción 5 1952-53
105
Caeiro José Valentín Caeiro Igós
14/02/1925 Hondarribia 5 1947-48
106
Caeiro José Valentín Caeiro Igós
14/02/1925 Hondarribia 5 1946-47
107
Germán Germán Muiños Lamas
09/10/1943 Redondela 5 1967-69
108
Loren Lorenzo Navarro Sánchez
14/11/1925 Toledo 5 1949-50
109
Vallejo José Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 5 1954-55
110
Pichi Alonso Àngel Alonso Herrera
17/12/1954 Benicarló 5 1977-78
111
Duran Mario Duran Rubíes
14/10/1933 Balaguer 5 1955-56
112
Ángel Ángel Luis Rodríguez Díaz
26/04/1987 San Cristóbal de La Laguna 5 2016-17
113
Nicki Bille Nicki Niels Bille Nielsen
07/02/1988 Vigerslev 5 2011-12
114
Morón Antonio Morón Alcaide
09/12/1949 Almendralejo 5 1974-75
115
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 5 1999-00
116
Gallardo José Gallardo López
10/02/1928 La Línea de la Concepción 5 1954-55
117
Mamblona Francisco Mamblona Valverde
23/04/1922 Valencia 5 1948-49
118
Paquirri Francisco González Rodríguez
13/08/1913 Sevilla 5 1941-42
119
Vergara Julián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 5 1939-40
120
Beci Antonio Eduardo López Beci
13/12/1943 Lugo 5 1966-67
121
García Mulet Juan García Mulet
Benissa 5 1954-55
122
Abel Abel Fernández Valencia
02/10/1937 Madrid 5 1965-66
123
Abel Abel Fernández Valencia
02/10/1937 Madrid 5 1965-66
124
Villa Juan Manuel Villa Gutiérrez
26/09/1938 Sevilla 5 1959-60
125
José Luis José Luis Vara Olveira
05/10/1958 Muros 5 1981-82
126
Peralta Francisco Peralta Acero
28/09/1919 Barcelona 5 1945-47
127
José Luis José Luis Vara Olveira
05/10/1958 Muros 5 1986-87
128
Foro Telesforo Lorenzo Gama
09/01/1921 Pontevedra 5 1950-51
129
Blázquez Emilio Blázquez Fuentes
17/08/1912 Girona 5 1934-35
130
Ghilas Kamel Fathi Ghilas
09/03/1984 Marseille 5 2008-09
131
Álvarez Julián Álvarez Ricondo
06/01/1920 Erandio 5 1944-45
132
Gijón Manuel Gijón Vadillo
03/02/1937 Mérida 5 1960-61
133
Bazán Pedro Bazán Romero
26/03/1922 La Algaba 5 1951-52
134
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 5 2010-11
135
Zabalza Pedro María Zabalza Inda
13/04/1944 Pamplona 5 1965-66
136
Posada Ramón Posada Calleja
19/02/1942 Vigo 5 1966-67
137
Torres Manuel Torres Díaz
26/03/1926 Las Palmas de Gran Canaria 5 1952-53
138
Pin José Manuel Benito Entrialgo
10/05/1925 Gijón 5 1948-49
139
Uralde Pedro Uralde Hernáez
02/03/1958 Vitoria-Gasteiz 5 1990-91
140
Gallart Ricardo Gallart Selma
16/01/1907 Barcelona 5 1930-32
141
Erasto Erasto León Acosta
26/09/1938 Los Llanos de Aridane 5 1965-66
142
Jorge Molina Jorge Molina Vidal
22/04/1982 Alcoi 5 2009-10
143
Cardona José Enrique Gutiérrez Cardona
27/02/1939 Potrerillos 5 1958-59
144
Alvarito Álvaro Ferreira Rumbo
30/12/1929 Mugardos 5 1954-55
145
Samaniego Emilio Samaniego Sainz
1925 Ordizia 5 1953-54
146
Liz II Antonio Díaz Gil
10/05/1934 Sevilla 5 1956-57
147
Pedrín Pedro Sanz Vivar
01/04/1920 Sestao 5 1940-41
148
Mané Manuel Cosano Bernal
11/01/1955 Cádiz 5 1976-77
149
Ayala I Juan Ayala Callejón
01/05/1924 La Línea de la Concepción 5 1955-56
150
Djurdjević Uroš Djurdjević
02/03/1994 Beograd 5 2018-19
151
Campos Francisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 5 1949-51
152
Campos Francisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 5 1950-51
153
Güiza Daniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 5 2004-05
154
Maiques Leonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 5 1957-59
155
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2009-10
156
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2010-11
157
Berruezo Pedro Berruezo Martín
22/05/1945 Melilla 5 1968-69
158
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2010-11
159
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2019-20
160
Francisco Enrique Fernández Francisco
21/01/1950 Madrid 5 1976-77
161
Badal José Badal Quiles
1924 Villanueva de Castellón 5 1950-51
162
Raphy René Raphy Adolphe
27/12/1920 Saint-Mandé 5 1952-53
163
Cabrera Luis Mario Cabrera Molina
09/07/1956 La Rioja 5 1979-80
164
Quirós José Luis Quirós Sánchez
01/02/1946 Mieres 5 1966-67
165
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2010-11
166
Félix Félix García Rodrigo
06/11/1925 Villabáñez 5 1950-51
167
Doval Francisco Doval Mera
27/09/1932 Ponteareas 5 1956-57
168
Velázquez Manuel Velázquez Villaverde
24/01/1943 Madrid 5 1963-64
169
Araujo Juan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 5 1944-45
170
Parés Jaime Parés Serradell
22/11/1932 Barcelona 5 1953-54
171
Ewerthon Ewerthon Henrique de Souza
10/06/1981 São Paulo 5 2008-09
172
Amoedo Manuel Amoedo López
09/02/1932 Vigo 5 1957-58
173
Periche Pedro Rocamora Pacheco
28/04/1922 Cox 5 1944-47
174
Castro Manuel Castro Vázquez
26/12/1937 La Línea de la Concepción 5 1962-63
175
Sabino Sabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931 Mutriku 5 1955-56
176
Arguiñano Víctor Arguiñano Yabar
15/06/1923 Beasain 5 1950-51
177
Enrique Enrique Malo Gracia
05/09/1924 Caminreal 5 1952-53
178
Jiménez I Luis Jiménez López
1934 Almería 5 1956-57
179
Elosegui José Miguel Francisco Javier Elosegui Ezquieta
18/06/1942 Donostia/San Sebastián 5 1964-66
180
Gastón Casas Gastón Ángel Casas Jorge
10/01/1978 Buenos Aires 5 2000-01
181
Pozo Rafael Pozo Reinoso
25/04/1967 Barcelona 5 1992-93
182
Gudelj Vladimir Gudelj
27/12/1966 Mostar 5 1991-92
183
Rubén Cano Rubén Andrés Cano Martínez
05/02/1951 San Rafael 5 1983-84
184
Bozambo José Martín Rodríguez
Las Palmas de Gran Canaria 5 1949-52
185
Comas Juan Ramón Comas Romero
02/10/1962 Paraná 5 1990-91
186
Manu Vallejo Manuel Javier Vallejo Galván
14/02/1997 Chiclana de la Frontera 5 2018-19
187
Arechavala Tomás Arechavala Anda
17/09/1922 Getxo 5 1942-43
188
Guijarro Manuel Guijarro Navarro
25/09/1909 Madrid 5 1932-33
189
Sobrado Eduardo Sobrado Vázquez
20/04/1926 Madrid 5 1955-56
190
Cholo Dindurra José Manuel Sánchez-Dindurra Álvarez
03/04/1919 Gijón 5 1949-51
191
Alfonso Alfonso Pérez Brisimiri
21/10/1940 Donostia/San Sebastián 5 1964-65
192
Rojas Agustín Rojas Moreno
18/08/1934 Córdoba 5 1956-57
193
Satur Saturnino Mateo Arellano
1926 Corella 5 1950-51
194
Chaves Avelino Chaves Couto
26/01/1931 Verín 5 1954-55
195
Veloso José Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 5 1960-61
196
Veloso José Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 5 1963-64
197
Stuani Cristhian Ricardo Stuani Curbelo
12/10/1986 Tala 5 2019-20
198
Asen Jaime Asensio de la Fuente
07/10/1978 Madrid 5 2009-11
199
Asensi Vicente Asensi Albentosa
28/01/1919 L'Alcúdia de Crespins 5 1939-40
200
Satur Saturnino Mateo Arellano
1926 Corella 5 1954-55
201
Veloso José Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 5 1960-62
202
Lizarralde José María Lizarralde Madina
05/02/1941 Legazpi 5 1968-69
203
Vergara Julián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 5 1939-40
204
Palacios José Palacios Sotura
21/03/1909 Gijón 5 1930-31
205
Cheryshev Dmitri Nikolayevich Cheryshev
11/05/1969 Gorki 5 1999-00
206
Medina Pedro Medina Atenza
1922 Archena 5 1949-50
207
Mateu José Luis Mateu Pinto
15/01/1966 Castelló de la Plana 5 1992-94
208
Bolea Adolfo Bolea Sanz
24/03/1933 Poble Sec 5 1955-56
209
Galleguito Francisco Martínez Caba
05/09/1950 Jumilla 5 1979-80
210
Porro José Mercader Valiente
23/05/1924 Albacete 5 1949-50
211
Morales Juan Morales Rubio
02/02/1922 Cieza 5 1948-49
212
Luzardo Roberto Arsenio Luzardo Correa
04/09/1959 Treinta y Tres 5 1987-88
213
Torrens Miguel Torrens
5 1953-54
214
Castaños Ginés Castaños Alarcón
08/10/1940 Sabadell 5 1960-63
215
Lera Marcelino Lera Delgado
05/02/1932 Terrassa 5 1956-57
216
Gual Miguel Gual Agustina
11/05/1911 Barcelona 5 1941-42
217
Jon Bakero Jon Bakero Escudero
16/07/1971 Goizueta 5 1994-95
218
Herodes Faustino Romero Veloso
26/10/1911 Pontevedra 5 1940-41
219
Gargallo Mariano Gargallo Minguillón
03/01/1938 Samper de Calanda 5 1959-60
220
Calsita José Lloret Pérez
02/02/1923 Villajoyosa 5 1951-52
221
San Emeterio Dionisio San Emeterio Gutiérrez
06/05/1909 Santander 5 1934-35
222
Agustí
5 1951-52
223
Calsita José Lloret Pérez
02/02/1923 Villajoyosa 5 1948-49
224
Pedrín Pedro Gómez Ferrer
01/02/1925 La Línea de la Concepción 5 1954-55
225
Calsita José Lloret Pérez
02/02/1923 Villajoyosa 5 1947-48
226
Bayo Francisco Diego Bayo Amodio
25/05/1936 La Plata 5 1959-60
227
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 5 2010-15
228
Pauet Vicente Pascual Sebastiá
15/05/1926 Castelló de la Plana 5 1951-53
229
Arregui Ángel María Arregui Ergüín
01/10/1926 Arrasate 5 1952-53
230
Nolete Manuel Copena Araujo
22/11/1911 Gondomar 5 1935-36
231
Elicegui Julio Antonio Elicegui Cans
05/12/1910 Castejón 5 1932-34
232
Lis Ramón Lis March
04/10/1950 Xirivella 5 1971-72
233
Elicegui Julio Antonio Elicegui Cans
05/12/1910 Castejón 5 1933-34
234
Elicegui Julio Antonio Elicegui Cans
05/12/1910 Castejón 5 1940-41
235
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 5 1976-77
236
Iago Aspas Iago Aspas Juncal
01/08/1987 Moaña 5 2011-12
237
Nolete Manuel Copena Araujo
22/11/1911 Gondomar 5 1935-36
238
Odair Odair Caetano de Andrade
09/01/1951 Guarullos 5 1977-78
239
Haro Manuel Haro Ruiz
17/04/1931 Sevilla 5 1962-63
240
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 5 1968-69
241
Sócrates Sócrates Belenguer Pérez
15/07/1928 Losa del Obispo 5 1951-52
242
Manel Manel Martínez Fernández
03/11/1973 Ripollet 5 2000-01
243
Antonio Antonio Pedrero Rodríguez
24/02/1929 Santa Cruz de Tenerife 5 1955-56
244
Paredes José Paredes Gimeno
01/02/1933 Albal 5 1959-60
245
Serrano Luis Serrano Ocaña
03/12/1934 Almería 5 1955-56
246
Xirau Miguel Xirau Borrell
06/10/1930 Mataró 5 1953-54
247
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 5 2003-04
248
Tomás Tomás Arnanz Arribas
29/12/1910 Villanueva de las Carretas 5 1934-35
249
Aloy Luis Aloy Vidal
08/02/1930 Santa Coloma de Gramenet 5 1955-56
250
Carvallo Fernando Carvallo Muñoz
24/09/1948 Santiago de Chile 5 1974-75
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error